Julia284 Julia284 komentáře u knih

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Na to, že tuto knihu všichni moc vychvalovali, mi tato knížka zas tak dobrá nepřipadala. Od děje jsem čekala trochu více. Jinak příběh byl čtivě napsán.

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Kniha mě velmi zaujala námětem ,,cestování časem”. Byla to vlastně má první kniha na toto téma. Musím říci, že mě příběh pohltil, i když se tam chvilkami vyskytovaly nudnější pasáže.

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Moc pěkně napsané.

31.07.2020 3 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Velmi se mi líbilo originální zpracování knihy a jak do toho autoři zakombinovali velmi napínavý děj.

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Úžasná kniha. Skvěle napsané. Doporučuji všem, kteří mají rádi fantasy.

Den co den Den co den David Levithan

Kniha byla velmi originální a skvěle napsána. Už se těším až si přečtu pokračování.

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Na to, že jsem od této knihy nic moc nečekala, mě velmi příjemně překvapila. Kniha se četla rychle a během 2 dnů jsem ji měla přečtenou.

Mrtvé město Mrtvé město Erin Hunter

Knihu jsem si především koupila kvůli její nádherné obálce a anotaci. Musím přiznat, že mě tento první díl moc nezaujal. Byl to dobrý nápad, ale čekala jsem něco více.

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Do knížky jsem se ze začátku moc nehrnula, kvůli morbidním prvkům, které se v knize i seriálu vyskytovaly. Ale v knize nebyly zas tak strašné a jsem velice ráda za přečtení prvního dílu.

31.07.2020 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Na knihu jsem narazila díky filmu. Za což jsem byla velmi ráda, protože mě celá série velmi pohltila svou čtivostí a originalitou. Od Cassandry Clare si určitě přečtu i jiné série.