juli2 juli2 komentáře u knih

Upírův pomocník Upírův pomocník Darren Shan (p)

knihu jsem přečetla od dětství už po třetí. Ráda se k ní vracím. Je nápaditá a jako malá jsem se u ní bála. Do knihy jsem se hned začetla a přečetla ji jedním dechem.

28.08.2015 4 z 5

Madame Okta Madame Okta Darren Shan (p)

Knihu jsem objevila jako malá v knihovně. Od té doby jsem se k ní vrátila již po třetí. Kniha je prostě výborná. I nyní mě nevadí styl psaní určený pro děti.

28.08.2015 3 z 5

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Jessica Brody

Zajímavé téma, ale děj se mi zdál trochu moc předvídatelný. Knížka nijak neurazí, jen některé pasáže jsou trochu zdlouhavé.

28.08.2015 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tato kniha byla až strašidelná! Opět jsem ji zhltla během chvilky.

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Kniha je oproti prvnímu dílu o trochu slabší, ale stále ji hodnotím jako nadprůměrnou. Do děje jsem se lehce začetla. Kniha je opět napínavá až do konce, no prostě super!

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

První pořádná detektivka, kterou jsem zatím četla. Knížka mě naprosto nadchla a přečetla jsem ji jedním dechem. Za mě velká jedna s hvězdou a aspoň pětkrát podtržená!

Potížistka Potížistka Lenka Lanczová

Odpocinkove cteni. Neurazi ani nenadchne. Zaver knihy mi prijde odflakly. Jako by autorka potrebovala vlekly pribeh zakoncit na peti strankach. Autorka ma silnejsi kousky.

27.08.2015 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

krásna kniha, nevím co víc dodat.

24.08.2015 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Na této knize se mi líbí, že nic není vysvětleno. Prostě musím přečíst pokračování! Dobře se čtě, taková oddechovka.

22.08.2015 3 z 5

Čelisti Čelisti Peter Benchley

Možná je to přehnané, ale myslím si, že tato kniha je jedna z mála knih, která dokázala působit na takové množství lidí. Možná to má spíše na svědomí filmové zpracování. Podle mě jeden z nejlépe zpracovaných hororů, je mnohem realističtější než jiné, které jsem doposud četla. A ano od přečtení knihy či od vidění filmu mam vždy nepříjemný pocit při koupání v moři :-D

21.08.2015 5 z 5

Bestie Bestie Peter Benchley

moje hodnocení bude asi ovlivněno tím, že je to první horor, který jsem kdy četla a bylo mi asi 14 let. A já se při tomto čtení sakra bála. Tato kniha na mě velmi zapůsobila a některé zcény se mo vybavují dodnes, když se řekne bestie.

21.08.2015 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Výborná kniha! Vtáhne vás do děle během chvilky. Amy je trochu na hlavu a o to je příběh víc uvěřitelný. Konec mě ale trochu zklamal, ten je opravdu na hlavu a hlavně nerealný. Ale jinak kniha výborná.

21.08.2015 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Dočetla jsem jen proto, že nemám rádá když nedočtu knížku. Dost nudné, téměř totožný scénář co v prvním díle..... za mě nic moc

21.08.2015 2 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Madeleine Wickham

výborná kniha k odreagování. S Rebeccou jsem to celé prožila :-D

29.07.2015 4 z 5

Noc vlčice Noc vlčice Henri Loevenbruck

Zakončení celé série trochu pokulhává, ale to vůbec nevadí. Celé serie dohromady se velmi povedla.

16.07.2015 4 z 5

Válka vlků Válka vlků Henri Loevenbruck

Vyborné pokračování. Mohu jen říct, že v dětství to byla nejlepší serie knížek, na kterou jsem narazila (ještě s Harry Potterem). Četla se úplně sama a ráda bych si ji opět přečetla.

16.07.2015 5 z 5

Vlčice a dívka Vlčice a dívka Henri Loevenbruck

Knihu jsem četla kdysi dávno. Tato kniha mě nadchla, byla hezky čtivá, napínavá a přečetla jsem jí jedním dechem. Dokonce zaujala i mou starší sestru, která teměř nečetla. Takže za mě palec nahoru!

16.07.2015 5 z 5