Jity-Lovies Jity-Lovies komentáře u knih

A co když je to ta pravá? A co když je to ta pravá? Danny Wallace

Taková oddechovka na dlouhé večery, mě kniha bohužel ničím moc nezaujala, ale určitě není nejhorší :)

04.11.2015

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Knihu jsem začala číst kvůli seriálu, který mám ráda. Kniha mě doslova pohltila a moc krásně se mi četla. Ani mě nemrzí, že tu je jen příběh Sněhurky :) doufám, že již brzy si budu moc přečíst další díl.

26.10.2015 5 z 5

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

Od začátku jsem byla zvědavá, jak to celé vlastně dopadne, jsem ráda, že se vše na konci vyřešilo a nemělo to otevřený konec... akorát ten konec byl zbytečně moc rychlý

16.10.2015

Nechápu, jak to dokáže Nechápu, jak to dokáže Allison Pearson

Kniha mi přišla celkově taková o ničem..

15.10.2015

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Na knihu jsem slyšela samou chválu, ale velmi mě zklamala. Připadala jsem si na ní už stará a to je mi 20, přijde mi, že kdybych jí četla někdy v 15 tak bych z ní nadšená byla, ale takto mi to přišlo celkem o ničem a přitom mohla být tak zajímavě napsaná :)

08.10.2015

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Kniha plná erotiky, ale zároven velmi zajímavého příběhu, takže mě kniha velmi bavila a to nejsem zrovna fanoušek tohoto žánru :)

08.10.2015

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Chvilkama mě kniha nebavila, ale pak jsem se začetla a a čtení si opravdu užila :)

19.09.2015

Stepfordské paničky Stepfordské paničky Ira Levin

Kniha mě lákala od té doby, co jsme jí brali ve škole a pani profesorka pouze prozradila, že to není stejné jako film - že se prostě nezmění v roboty, ale neprozradila, co záhadného se tedy v městečku děje.. nyní už chápu, proč nám to neprozradila :) Knihu jsem četla až do poslední stránky velmi rychle a čekala, kdy se to konečně dozvím.. :)

17.09.2015

Jednoho dne, možná... Jednoho dne, možná... Lauren Graham

Velmi pěkná knížka. Úžasná oddechovka, ve které se sice nic moc zajímavého neděje, ale přesto mě bavila číst až dokonce!:)

09.09.2015

Laura Laura J. K. Johansson

Kniha se mi četla velmi dobře, skvělý příběh

10.08.2015 5 z 5

Svědomí Svědomí James Grippando

Velmi čtivá kniha, která mě bavila až do konce!:) Jedna z nejlepších knih, které jsem za poslední dobu četla

24.06.2015

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Tuto knížku jsme četla před pár lety a přečetla jsem jí během dvou dnů, jak moc mě bavila :) ale ostatní díly jsem nečetla :)

20.06.2015

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Kniha, která se mi četla velmi hezky a zajímalo mě, jak dopadne, i když je pravda, že občas tam na mě už byli docela dost přehnané a dětské věci..

15.06.2015 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Pěkná oddechovka :)

15.06.2015

Cestopisné fejetony Cestopisné fejetony Karel Čapek

Od Karla Čapka jsem četla již několik knih a vždy jsem z nich byla nadšená, možná právě proto jsem od této knihy čekala víc.

15.06.2015 3 z 5

Cestopisné fejetony Cestopisné fejetony Karel Čapek

15.06.2015 3 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Film se mi líbil, seriál jsem milovala, a tak jsem očekávala, že knížku budu úplně zbožňovat, ale bohužel mě nebavila, což je zvláštní... knihy mě téměř vždy baví více než filmové podoby.. :)

15.06.2015

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Nejdříve jsem se knihy trošku bála, kvůli počtu stran, ale první půlku jsem přečetla jedním dechem - velmi mě bavila, bohužel od půlky už celý děj přecházel do trošku jiné úrovně a kniha už mě přestávala pomalu, ale jistě bavit.

14.06.2015

Osamělý králíček Osamělý králíček Jill Hucklesby

Velmi krásná, dětská kniha s velmi zajímavým příběhem :)
Ráda jsem si jí přečetla, a to je mi už 19

09.06.2015

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Musím říct, že je to úžasná kniha, dá se přečíst rychle - vlastně jsem jí přečetla za jedno dopoledne a to jsem musela stihnout ještě několik dalších věcí :)
Zařazuji do takové té "oddechové literatury" :)

05.06.2015