jittik jittik komentáře u knih

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Opět krásná kniha od Jodi. Její psaní, výběr tématu a hlavně pokaždé důležitý "problém" člověka vtáhne do děje. Vždy si vybírá otázky o kterých lidé vědí, že existují, ale jen málokdo má tolik síly jim čelit.
Úžasné je i vyprávění o vlčích smečkách.
Kniha splnila víc než jen mé očekávání.

17.03.2018 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Neskutečné, dech beroucí čtení..
Nechci prozrazovat nic z děje, tak snad jen -
Nic není takové, jak se může zdát
Konec mě úplně dostal

11.03.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Ještě nikdy jsem tak intenzivně nenáviděla postavu v knize (Jacka).
I když je to fikce, věřím že na světě existují muži s takovou poruchou, z čeho až mrazí v zádech.
Knihu jsem hltala od začátku do konce. Zajímavý děj minulosti i přítomnosti. V knize nebyla stránka, která by mě nudila.

10.03.2018 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Krásné, smutné, plné lásky, naděje i smrti.
První kniha od autora a určitě ne poslední

05.03.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

O druhé světové válce bylo napsáno nespočetné množství knih, ale i tak je kniha zajímavá a čte se opravdu dobře. Akorát jsem po takových ohlasech čekala asi více, než mi nabídla.

28.02.2018 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Opět úžasné čtení od začátku až do konce.
Kniha plná lásky, zoufalství a hlavně naděje.

25.02.2018 5 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Konec mi vzal slova z úst...

11.02.2018 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Poklona Picoult
Kniha u níž hltáte stránky jednu po druhé a přejete si vědět jak to dopadne, ale když vám zbývá poslední stránka litujete, že nejste na začátku.

01.02.2018 5 z 5

Posel Posel Markus Zusak

Zajímavé, k zamyšlení se nad vlastním životem

22.01.2018 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Takhle kniha mě vzala za srdce, hltala jsem každou stránku až do konce.
Nevím co napsat víc, pochopí kdo četl a závidím tomu, kdo se chystá číst.

01.01.2018 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Autorčiny knihy byly u mě na prvním žebříčku, hlavně skvělým výběrem tématu a také pocitem který ve mě knihy zanechaly, ještě dlouho poté co jsem je přečetla. Ale tahle nová kniha je průměrné čtení, ničím nepřekvapí ani nenadchne.

28.12.2017 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Naprosto úžasná kniha, vlastně asi nejlepší co jsem kdy četla. Zpočátku klidný úvod, kde se setkáte s hlavními hrdiny, rozsáhlý a skvěle propracovaný děj a hlavně nečekaný závěr. Byla to moje první kniha od této autorky a už se těším na další. A k této knize se určitě někdy vrátím.
Kniha ve mě něco zanechala a dlouho po přečtení jsem o ní musela přemýšlet. I když je tento příběh smyšlený, tak je až neuvěřitelné, co vše museli tito lidé zažít..

26.08.2017 5 z 5