JitkaHambi

Hovor se smrtíHovor se smrtíChris Carter

Opět se budu opakovat, ale opět nemohu jinak než dát plný počet hvězd a opět musím napsat, že Carter a "jeho detektiv" Robert Hunter jsou prostě nejlepší :-)

04.02.2019

Němý křikNěmý křikAngela Marsons

K mému největšímu oblíbenci Chrisi Carterovi nyní přibyla další super úžasná autorka!Kniha mě bavila od samého začátku až do konce, nemohla jsem prostě přestat číst.A vůbec jsem netušila jak to celé nakonec dopadne.Už teď nutně potřebuji číst 2.díl a nemohu se dočkat :-)

04.04.2019

Zkurvenej příběhZkurvenej příběhBernard Minier

Pan Minier je prostě super :-) Dávám 5 hvězd a kdyby to šlo, dala bych klidně ještě jednou tolik :-)

18.09.2017

Na pokraji silNa pokraji silSamantha M. Bailey

Proč je ta kniha tak tenká?:-D Já bych chtěla ještě číst.Přečteno za sobotu, do dvou do rána, nemohla jsem se odtrhnout!

18.10.2020

NetopýrNetopýrJo Nesbø

Od Nesba jsem četla knihu Syn a moc se mi líbila, proto jsem se těšila na Netopýra a velké, opravdu VELKÉ zklamání.Kniha mě nechytla, hlavní hrdinovè mi byli od začátku nesympatičtí, od jednè čtvrtiny jsem knihu přeskakovala a jen tak tak jsem ji dočetla.

23.05.2017

Ta přede mnouTa přede mnouJ. Delaney (pseudonym)

Naprosto perfektní kniha, přečteno za jeden den, což se mi už dlouho nestalo, že bych knihu nemohla odložit a přečetla ji tak rychle.Jsem nadšená a doporučuji :-)

25.02.2018

HanaHanaAlena Mornštajnová

Jsem vděčná kamarádce, že mi knihu půjčila a přemluvila mě k přečtení.Nemohla jsem se odtrhnout a knihu jsem přečetla za 2 večery.
Opravdu super kniha

02.05.2018

Ďábelské hryĎábelské hryAngela Marsons

Jak jinak.....opět super díl a uz se tesim na 3. :-)

06.06.2019

Mlčící pacientkaMlčící pacientkaAlex Michaelides

Takový super námět (psychiatrická léčebna a žena, která několik let nepromluvila o vraždě manžela) a tak nudně zpracováno.Kdybych měla knihu pouze půjčenou, tak ji odložím a nedočtu, ale když už jsem ji koupila...:-D TOP thriller si tedy představuji opravdu jinak.Dávám 2* pouze za posledních pár stran, kdy to bylo aspoň trochu zajímavé.

25.04.2020

Stará tajemstvíStará tajemstvíPatricia Gibney

Pro mě nejslabší díl z této série.Chvílemi jsem se i ztrácela v těch rodinných propletencích, přišlo mi to jako taková slátanina a vadilo mi i chování Lottie.Ale číst se to dalo a další díl si určitě přečtu :-)

30.10.2020

StínStínUrsula Poznanski

Nejlepší kniha z celé série!Kdo je "Jago"jsem sice tušila už v půlce knihy, ale i tak to bylo tak napínavé, že jsem se nemohla od knihy odtrhnout.Musím dát plný počet hvězd a doufám, že už brzy vyjde nová kniha.

16.12.2020

Zrcadlový mužZrcadlový mužLars Kepler

Už Lazar mě teda dost zklamal, protože to bylo už hodně přitažené za vlasy a ani Zrcadlový muž to teď nevylepšil, některé části mě už nudily a bylo tam spousta nelogického chování.Konec mě teda překvapil, ale podle mně Kepler umí psát mnohem lépe (viz Hypnotizér, Svědkyně ohně, Paganiniho smlouva). Souhlasím s komentářem od jromovic, že se kvalita knih snižuje.

Dlouhý pochodDlouhý pochodR. Bachman (pseudonym)

Pro mně jedna z nejlepších knih od Kinga.Prožívala jsem úplně živě tu hrůzu s nimi. Ještě dlouho po přečtení mi kniha ležela v hlavě a i teď, kdyz si na knihu vzpomenu, úplně mě mrazí.

25.10.2016

SovaSovaS. Bjørk (pseudonym)

První kniha (V lese visí anděl)se mi líbila o malinko víc, ale Sova taky výborná :-)Už se těším na 3.knihu a vzhledem k trochu otevřenému konci věřím, že brzy bude :-)Doporučuji!

15.12.2016

LežLežC.L. Taylor

Tomu říkám psycho :-).Úžasná napínavá kniha, chvilkama jsem se I bála :-)Kdyby byla možnost dát 10 hvězd, určitě bych je knize dala.Doporučuji.

09.04.2017

Sběratel kostíSběratel kostíJeffery Deaver

Téda...jednim slovem "Skvělé"!Lincoln mě neskutečně štval a přitom jsem si ho hrozně oblíbila :-DA ten konec?Opravdu do poslední chvíle jsem vraha netušila, bylo to pro mně velké překvapení.

20.05.2017

Povídej, co vidíšPovídej, co vidíšJoy Fielding

Má první kniha od této autorky a jsem nadšená. Tak krásně se četla a teda ten konec, to jsem nečekala.
Podle většiny komentářů zde je tato kniha autorčina nejslabší...wow, tak to se teda moc těším na další knihy :-)

29.10.2017

Oběť bez tvářeOběť bez tvářeStefan Ahnhem

Kniha zajímavá, nenudila mě, ale musím dát pouze 3* a to za spoustu nelogických věcí, které v knize byly a byly do očí bijící.
Buď jsou Švédové opravdu tak jiní, divný, nebo to autor vůbec nedomyslel a uspěchal.
I ten konec mě trochu zklamal.
Ale jo, šanci mu ještě dám a zkusím od něj i další knihy :-)

26.03.2018

Noční ptákNoční ptákBrian Freeman

Úžasná kniha!Od půlky jsem se nedokázala odtrhnout a přečetla jsem ji naráz.A konec jsem teda nečekala, byla jsem přesvědčená o někom jiném.

18.07.2018

Dokonalé stopyDokonalé stopyHelen Fields

Podle vysokého hodnocení a zdejších komentářů jsem čekala něco z čeho si sednu na zadek a přitom kniha byla úplně obyčejná, průměrná detektivka.Už jsem četla mnohem, mnohem lepší.

29.09.2018

Já jsem smrtJá jsem smrtChris Carter

Tato kniha se mi těžko četla kvůli Červovi, bylo mi u toho hrozně, ale jsem ráda, že jsem to vydržela :-)Vraha jsem odhalila, což se mi málokdy podaří, ale motiv byl tedy překvapivý, to jsem nečekala.Super kniha, jako vždy :-)

27.12.2018

Dokonalá kořistDokonalá kořistHelen Fields

Tak já nevím, asi jsem divná, ale nemohu sdílet takové nadšení z této knihy jako ostatní tady.Do knihy jsem se nemohla začíst, přišlo mi to ze začátku takové rychlé a pak nuda, nuda a zas nuda, prostě bez napětí.Moc mě nezaujala ani Ava, ani Callanach, jejich "vztah nevztah", je mi úplně jedno jak to bude s nimi pokračovat, nepřirostli mi k srdci.Možná jsem rozmazlená Chrisem Carterem, možná mi kniha nesedla, každopádně jsem se do četby hodně nutila a to se mi dlouho nestalo, takže nemohu dát víc jak 2 *.

23.02.2019

Čtvrtá opiceČtvrtá opiceJonathan Dylan Barker

Nemohu sdílet takové velké nadšení jako většina, bohužel.Kniha se četla dobře, to ano, ale bavil mě víc deník než pátrání po Emory a teda co mě naštvalo a proč dávám pouze 3* a NE 4, je ten konec :-( Souhlasim s komentářem níže - od kaffa.

10.05.2019

Duch domu AshburnůDuch domu AshburnůDarcy Coates

Úžasná duchařina! Krásně popsané prostředí domu, strašidelný dům i děj celkově.Byl by to i super film :-) Jsem nadšená.

09.08.2019

Sklenice srdíčekSklenice srdíčekJennifer Hillier

Od knihy jsem nic extra necekala a o to vic jsem byla prekvapena, jak je dobra!Prolinani minulosti a pritomnosti mi zde nevadilo, naopak, bylo to hezky vse popsane.Takovy zajimavy pribeh, urcite stoji za precteni.

20.08.2019

NenávistNenávistChris Carter

Chrise Cartera miluju a nemohla jsem se této knihy dočkat.Ale oproti jeho předchozím knihám mi v téhle něco chybělo, nebylo to prostě ono.Chvílemi už to bylo až moc nechutné, přehnané, těžko uvěřitelné.Vždy jsem jeho knihy hodnotila pěti hvězdami, ale u této musím dát bohužel jen 4*.Ale špatná nebyla, napětí je tam víc než dost, na konci knihy se mi tajil dech, rozhodně stojí za přečtení ;-)

27.09.2019

Matčina hraMatčina hraSandie Jones

Tak já zde budu za blázna, který hodnotí tuto vychvalovanou knihu, pouze dvěmi hvězdami a asi byste mě většina nejradši ukamenovali :-D Ale nemohu jinak.Už jsem četla mnohem, mnohem lepší psycho thrillery než byl tento.Pro mě ze začátku nuda, pak se děj trochu rozjel, ale stejně mi to nestačilo.A ten konec??? Dá se tušit už za půlkou knihy, ne- li dříve, takže u mně se vůbec žádný WOW efekt nedostavil a knihu ani nebudu svým blízkým přátelům čtenářům doporučovat.Za mně opravdu velké zklamání, bohužel.

22.01.2020

VážkaVážkaMichel Bussi

Zajímavý příběh už od začátku, psaný zvláštním stylem.Celou dobu jsem byla napjatá, jak to dopadne a konec jsem tedy nečekala.Pecka knížka :-)Doporučuji

25.10.2016

Dívka v leduDívka v leduRobert Bryndza

Jsem nadšená.Super napínavá kniha, sympatická vyšetřovatelka, napětí od začátku do konce, četla jsem opravdu každou volnou chvilku.Hrozně se těším na další knihu.

21.04.2017

Černooké ZuzanyČernooké ZuzanyJulia Heaberlin

Kniha mě moc nebavila, chvílema jsem se do čtení musela nutit, ale zajímalo mě, jak to vše bylo a o to víc jsem byla zklamanà z konce-dost nedotažené, divné.Čekala jsem mnohem víc.

27.09.2017