jitka7 jitka7 komentáře u knih

Šéfom môjmu šéfovi Šéfom môjmu šéfovi Michaela Zamari (p)

Tento díl jsem četla jen ze zvědavosti, jak to teda nakonec celé dopadne, i když se to samozřejmě dalo čekat. No a kdybych ji nečetla a nečetla bych první knihu, o nic bych nepřišla. Tohle byl přeslap. Ať mají hlavní hrdinové jakoukoliv minulost, tak Nela byla naprostá blbka, co se urazila jen za to, že na ni člověk nadzvedl obočí. Tomasa jsem úplně litovala, kam dal oči a rozum :)) Proč autorka neumí hlavní hrdinku popsat jako normální ženskou. Prostě často se setkáváme v knížkách, že ženské pohlaví je prostě hloupě popsané. Tenhle příběh byl naprosto o ničem.

12.08.2020

Navždy tvůj Navždy tvůj Gina Wilkins

Prostě Harlequin. Bylo to až moc přeslazené, něco mě i rozčilovalo, takže úplně relaxační to pro mě nebylo. Takové knihy asi pro mě nejsou.

12.08.2020 2 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Dlouho jsem otálela s knihou, jelikož nemá moc vysoké hodnocení, ale jako po přečtení jsem si říkala, že jsem si ji měla přečíst už dávno. Kniha má určitě nějaké mouchy. s Johnovo bratrem už pro mě autorka mohla vynechat, ale budiž. Možná, že kniha působí jednodušším dojmem, jednodušší styl psaní, ale pro mě to byla pecka. Musela jsem ji dát na jeden zátah, nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Pro mě úplně skvělý smysl pro humor, skvěle popsané loupežné přepadení, fakt jsem u toho byla napnutá a John to úplně skvěle odlehčoval. No a samotný vztah Eddi a Johna byl úchvatný. Strašně jsem cítila, jak je jeden strašný zážitek svede dohromady, jak vlastně přítomnost toho druhého je samo o sobě léčí. Skvělá knížka

12.08.2020 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Hezký příběh. Hrozně se mi líbil kontrast mezi dvojčaty. Vůbec jsem nedokázala pochopit vztah matky k Rulovi. Jako fakt? To bylo až brutální. Asi bych nikdy nebyla schopná ji takovéto jednání odpustit. Trošku bych čekala ráznější přístup otce a bratra, protože ona nebyla jediná, kdo někoho ztratil.

29.07.2020 4 z 5

King King T. M. Frazier

Netuším, zda to bylo špatným překladem (jelikož jsem četla dříve, než vyšla). Ale pro mě úplná katastrofa. Jasně, je vidět, že to nebude klasická romance. Ale tohle bylo prostě šlápnutí vedle, aspoň podle mě. Třeba se to někomu líbit bude. Ale nejsem na tyhle typy, kdy je hlavní hrdina sprostý hovádko (ať už má jakoukoliv minulost, tu má dnes každý), k Doe se chová jako hovado a tohle prostě není můj šálek kávy. Asi nejsem typ na čtení sprostých romancí uvnitř gangu.

29.07.2020 odpad!

Dokonalá ilúzia Dokonalá ilúzia Winter Renshaw

Příjemná kniha na odpoledne. Chcete si oddechnout a moc nepřemýšlet, přečtěte si tuto knihu.

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Zajímavý začátek, vtipný, ale pak přišel zlom. Začala mě kniha strašně nudit. Všechno se táhlo a strašně vleklo.

Chci tě Chci tě Jen Frederick

(SPOILER) Jediné, co mě na téhle knize upoutalo je konec. Docela by mě zajímal osud jejich dětí, protože osud rodičů pro mě poutavý a čtivý nebyl. Vůbec mě nezaujal styl psaní, připadalo mi to prostě hodně nereálný. Přitom osud a minulost hlavních hrdinů by poutavý byl, jen kdyby to nebylo tak strašně přitažené za vlasy.

29.07.2020 2 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Zrovna u této knihy bych uvítala větší děj. Přijde mi to trošku jako doplněk skládačky. Škoda. Myslím, že zasloužili víc prostoru.

29.07.2020 4 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Mute byl prostě ledoborec. Bylo zajímavé sledovat ten příběh. Příběh otce a jeho dcery, to bylo prostě skvělé a nakonec mladičké dívky. Nemůžu si pomoct, ač chápu, že náctiletá dívka může být vyspělejší a daleko dospělejší než už dospělí lidé, ale přesto mě tyhle věkové rozdíly moc normální nepřijdou. Nemohla jsem se s tím příběhem úplně zžít. Náctiletá a třicátník. No nevim no.

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Příběh Vicouse byl prostě top. Trošku pohádka a klišé, ale na druhou stranu hezký popis minulosti s přítomností. Rosie byla podle mého gusta, jízlivá, optimistická a konec příběhu, to byla prostě pohádka.

Neposedné hříbátko Neposedné hříbátko Zuzana Pospíšilová

Já mám tyto krátké knížky ráda. Máme jich doma už mraky a vždycky čteme na přeskáčku. Děti pak už vyprávějí i svůj příběh nebo to, co si pamatují.

08.07.2020 5 z 5

Pohlceni temnotou Pohlceni temnotou Alexandra Ivy

No tak Tane je prostě dokonalý. Pro mě je tohle nejhezčí díl. Pěkně se děj zamotává. Postavy a děj je skvěle propojený a přibývají další a další postavy a dějové linky. Je to poutavé a zajímavé čtení. Jsem zvědavá, jak tohle celé dopadne.

18.06.2020 5 z 5

Za hranicí temnoty Za hranicí temnoty Alexandra Ivy

Tak na začátku si člověk myslí, jaký je Salvátor šmejd a pak mu prostě nejde jinak než nefandit. Pěkný, čtivý příběh.

Rozbouřená temnota Rozbouřená temnota Alexandra Ivy

Příběh Jagra a Regan mě až tak nenadchnul. Je super, že se pořád přibližujeme ke konci příběhu. Přesto je tahle série dobrá, jen některé postavy si člověk oblíbí víc a jiné né zase tolik. Ale tak o tom to je. Důležité je, že ve finále je celkový příběh dobrý. Skvělé je, že se tam postupně dál prolínají předešlé postavy.

18.06.2020 2 z 5

Lví hříva Lví hříva Shelly Laurenston

Pro mě zas něco trošku nového. Dobré téma. Jediné, co mě na tom asi naštvalo je, že jsou jen dva díly :) Přečetla bych klidně dál. Sem tam se mi někdy ty ženské postavy v takovýchto knihách zdají až moc tvrdohlavé a dominantní. Fakt lituji, že těch dílů není víc. Těšila jsem se na další postavy.

Hra Hra Elle Kennedy

Hezký příběh, ale pro mě trošku moc poklidný. Jel pořád na jedné vlně, moc výkyvů v ději nebylo. Přesto všichni přečtěte, pokud máte rádi takovéto série. Neurazí a je to parádní odpočinkový příběh.

18.06.2020 3 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Čekala jsem víc. Strašně jsem se těšila na příběh těchto dvou, čekala jsem víc sarkasmu, víc vtipu, víc flirtu... prostě všeho víc. Už jen, jak se postavy vyvíjeli v první knize jsem si říkala, že tyhle dva... to bude pecka. Bohužel to až taková pecka nebyla. Jo, příběh je hezký, je to i vtipný. Ale podle toho, jak autorka tyto postavy vykreslila v prvním dílu jsem čekala naprostou bombu, už jen kvůli jejich povahám. Na druhou stranu se mi moc líbilo vykreslení vztahu otce a dcery.

18.06.2020 3 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Colin je prostě úžasný. Tak strašně mě potěšilo, že jde napsat příběh o klukovi, který byl děvkař, pak se zabouchl a děvkařem už nebyl. Colin prostě děvkař nebyl nikdy a tím mi byla celá kniha daleko sympatičtější. No a Summer, strašně jsem si ji oblíbila hlavně kvůli jejím nedostatkům. Moc se mi líbilo, jak působila navenek, přesto měla uvnitř spoustu svých problémů a démonů. Pro mě nejhezčí příběh této série.

S láskou, Rosie S láskou, Rosie Cecelia Ahern

Kniha je strašně dlouhá, už v půlce jsem se začala nudit a vlastně to vše bylo pořád dokola jen s odstupem času. Ale co mě překvapilo a asi i nakrklo byl konec. To jako fakt? Asi nemám takovou povahu a nedokázala jsem pochopit, že je prostě takový problém vyslovit to. Že se opravdu během 40-ti let nenajde čas na to říct si to. Taková ztráta času, všeho. Možnosti mít spolu vlastní dítě. Nevím. Dočetla jsem to a měla jsem pusu dokořán a říkala jsem si, takhle to teda končit nemělo.

18.06.2020 2 z 5