Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Tato knížka mě okouzlila.
Byla velmi žhavá ,sexy, humorná a tak čtivá, že jsem ji obětovala skoro celý den i noc.
Švadlenka Kimberli s velmi prořízlou pusou a smůlou ,která se jí lepila na paty.
Matteo ,aristokrat, markýz,módní návrhář ,playboy... Byli spolu jako kočka s myší jiskřilo to mezi nimi kdykoliv byli spolu. Kimberli byla Mattem tak okouzlená ,že jí kalhotky neustále hořely žárem.
Krásná pohádka pro nás holky co slovo touha je už jenom tématem pro básníky:-D:-D:-D

,, Jestli chcete potkat dobrého muže přečtete si knížku!" :,-)

14.08.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Naprosto úžasný.
Tohle já prostě žeru....
Příběh Temperance a Kanea byl výbušný, vzrušující, návykový a tak boží.
Epilog mňamka.
Jen závidím těm ,kteří teprve začínají číst tuto trilogii a mají všechny díly pohromadě....užijte si to!!!!!

28.06.2022 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

No dělat chůvu dospělému chlapovi, který je arogantní , závislý na drogách a k tomu ještě rockové hvězdě ????
Úkol naprosto nesplnitelný.
Jsou horší jak děti...akorát že jim nemůžete naplacat i když by zasloužili pěkný kopanec do koulí.
Jenže Lena byla naprosto úžasná, nedala se vůbec zastrašit a šla si tvrdě za svým úkolem, který ji ke konci vynesl štěstí a lásku.
Holt v životě není nic zadarmo.

19.06.2022 4 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Co napsat o knížce,která vás naprosto zhltne?Nemám slov,chybí mě výrazy chvály.
Clarke a Jamieho si prostě nejde zamilovat.Poutavy, čtivý,návykový a naprosto dokonalý příběh.
Autorka je famózní jak popisuje místa ve Skotsku,mladou a žhavou lásku a neskutečného utrpení,které se v té době dělo.Chvilemi jsem cítila smrad z ulic a boles týraného Jamieho.
Až po přečtení jsem shlédla seriál,který byl tak autentický ,že mě spadla brada.
Vůbec neváhejte a poďte do Cizinky...nebudete litovat.

24.05.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Po dočtení Pana Romantika odkládám knížku a tleskám.Myslim,že jsem se usmívala po celou dobu co jsem ji četla.Krásně napsaný romantický příběh,tato autorka si zaslouží plný počet.Lehke a návykové čtení.
Vůbec neváhejte a poďte do ní ona si to zaslouží a vy také.

21.03.2021 5 z 5

Dcera bohů Dcera bohů Michaela Marešová

PANÍ SPISOVATELKA TOUTO PRVOTINOU ODPÁLILA TĚŽKÝ KALIBR. ,, PROTO TA VELKÁ PÍSMENA".UŽ ANI NEPAMATUJI KDY MĚ KNIHA TAK POHLTILA A NAPROSTO ODSTŘIHLA OD BĚŽNÝCH KNIH. DONUTILA MĚ PŘEMÝŠLET,PROTOŽE TOHLE ZVRHLÉ,TVRDÉ A NEMILOSRDNÉ ČTENÍ PŘECE NEMŮŽE MÍT DOBRÝ KONEC? ZAČÁTEK BYL OPRAVDU ZVRÁCENÝ.,. STÁLY MĚ CHLOUPKY PO CELÉM TĚLE. CÍTILA JSEM TU BOLEST A MUKA ,KTERÁ HLAVNÍ HRDINKA, DÍVKA Z LESA PROŽÍVALA. ORIGINALITA S PŘÍBĚHU JEN SRČÍ,PROTOŽE NIC PODOBNÉHO JSEM ZATÍM NEČETLA. VÍM ŽE JE TO FANTASY A NEMĚLO BY SE MĚ LÍBIT BYTÍ A ZNÁSILNĚNÍ ŽENY, JENŽE SE MNĚ TO DOSTALO POD KŮŽÍ BYLO TO STRHUJÍCÍ. BYLI TAM I SVĚTLÁ MÍSTA PŘI, KTERÝCH JSEM DOUFALA ŽE UTRPENÍ BERE KONCE ALE TEMNOTA PŘEVLÁDALA.
PSYCHOPATICKÝ ,MAJETNICKÝ, DOMINANTNÍ KRÁL, KTERÝ VLÁDL NEMILOSRDNĚ PROPADÁ KRÁSNÉ, BEZBRANNÉ LÉČITELCE, KTERÁ V SOBĚ UKRÝVÁ TAJUPLNOU MOC, KTERÁ TOHO TYRANA NUTÍ ABY JI NAPROSTO PROPADL. JEJÍ SCHOPNOST KVĚTOMLUVY DÁVÁ CELÉMU PŘÍBĚHU TAJEMNOST, KTERÁ NÁM UKAZUJE KOUZLO PŘÍRODY.
HODHOŤME KNIHU A NE TO JAK SE NĚKOMU MŮŽE LÍBIT NÁSILÍ. A ANO NENÍ TO ČTENÍ PRO KAŽDÉHO KDO MÁTE RÁDI PŘÍBĚHY ,KTERÉ SE ČTOU S RŮŽOVÝMI BRÝLEMI TAK TADY TA K NIM ROZHODNĚ NEPATŘÍ.

01.06.2024 5 z 5

Hráč v pokušení Hráč v pokušení Jennifer L. Armentrout

Za mě to byl takový krátký erotický příběh o dalším děvkaři v kalhotách.
Je to hráč baseballu, který žije na hraně a aby se udržel v sedle potřebuje falešnou přítelkyni aby si vylepšil image.
Temperamentní zrzka přiměje tohoto starého proutníka aby se začal chovat slušně a dokonce se do ní zamiloval.
Nic originálního ,ale přesto mě to drželo při čtení díky jejich humornému popichování a vzplanutí.

21.05.2024 4 z 5

Gól mého života Gól mého života Kendall Ryan

Tato spisovatelka píše takové krátké a milé romantické jednohubky.
Pro mě jsou to takové předvídatelné lásky na ledu, které mě zpříjemní den.
S klukem s kterým si to Sára ještě na vysoké párkrát rozdala se po pár letech vyklube její falešný přítel.Musi předstírat aby video ,kterým je Teddy vydírán nenapáchalo ještě větší škody.Ale jak je možné dlouho předstírat,když je to k sobě tak táhne?

01.05.2024 3 z 5

Tři tajná přání Tři tajná přání Nikki Sloane

Myslím, že paní spisovatelka svými příběhy vůbec neztrácí na hříšném psaní. Protože i tento šestý díl měl neuvěřitelnou sexuální energie a dekadetnost.
Je především o dominantně submisivním vztahu a posouvání hranic, hlavně pro Granta ,který je absolutně nepolíbený BDSM a přesto setkání s Tarou ho naprosto ohromí. Ona je submisivní až do morku kostí a ráda by konečně našla svého ,,pána", kterému by bezmezně věřila a oddala se mu.
Připravte se na žhavé počteníčko plné zvrhlosti,oddanosti,podřízení
tajností, přání a hlavně lásky,které patří jen do postele s něčím na schlazení :,-)

19.04.2024 5 z 5

Unesená dědička Unesená dědička Sophie Lark

Po předešlé knížce je toto slabší odvar z mafiánského světa ale, rozhodně ne horší.
Sociopat toužící po pomstě ,unáší rozmazlenou ,naivní a opečovávanou baletku.
On má všechnu moc světa ,ona je vyzbrojená knihami ,šaty a baletními špičkami.
Miko jí unesl a Nessa mu ukradla srdce. On byl do té doby vnitřně mrtvý, nedýchal ,nebilo mu srdce nic necítil a na ničem mu nezáleželo.
Její nevinností ,laskavostí a vášní ,kterou vyjadřovala baletem mu pomulu roztávalo srdce.
Přitahovala je magická síla ,které už ani jeden nedokázal vzdorovat.
Určitě příjemná pohádka pro dospěláky o zvířeti a krásce, která se krásně četla.

13.03.2024 4 z 5

Vzkříšený Vzkříšený Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) V tomto díle se setkáváme s Podmanivým i s Zvráceným. S Britem s Enigmou a jejich osudovými ženami. Spojí své síly a začíná boj o život o jejich postavení a hlavně o jejich ženy. I když poznáte, že největší bitvy vedli právě s nimi. Rose a Beau jsou jako oheň jsou vznětlivé,majetnické a i ony chtějí chránit co jim patří. Nejednou připravili krůtým mafiánům infarktové stavy. Naprosto strhující jízda co se týče akcí a sexuálních bouřích ,kterých je tu nespočet.
Možná se budu opakovat ,ale tohle je má nejoblíbenější zahraniční spisovatelka, která mě naprosto přišpendlí ke knize. Nenechá mě nadechnout ani odpočinout. Střídání brutality, krveprolití,mučení,ale i neskutečné oddanosti a zvracené lásky nebere konce.
Rozhodně doporučuji kdo ujíždí na mafiánech tak jako já.

11.03.2024 5 z 5

Strasti s Bertem Strasti s Bertem Lenka Hnátová

Gay romance patří k mým oblíbeným. Nějak jim tu lásku a vášeň věřím víc. Je to asi tím, že pro ně je mnohem těžší najít si k sobě tu druhou půlku... dýně? :-D:-D:-D
I Lenka mě tímto krásným příběhem ukázala jaká strastiplná cesta je provází. Zelenina, která byla prorostlá jejich vášnivým
příběhem mě moc bavila.
Maxe a Berta dělí skoro čtvrt století a přesto každý tomu druhému dávají něco ze sebe. Maxovo mládí je osvěžující, které Bertovi dává energie a muzu k jeho psací tvorbě. No a Bert svými letitými zkušenostmi ukazuje Maxovi jaká láska může být krásná, oboustranná ,ale zároveň neskutečně krutá a bolavá.

17.02.2024 5 z 5

Vrčící naděje Vrčící naděje Lenka Hnátová

No sakra, paní Lenko já ještě pořád vrčím...vrrrr!!!!
Jak jste na něco takového přišla ,kde se vám v té vaší šibalské hlavičce něco takového vyrojilo???? BOŽÍÍÍ.
Upřímně musím říct, že po této knížce jsem sáhla díky mé oblíbené spisovatelce Mon Coucou, která na ní napsala dokonalou a poutavou recenzi a za to moc děkuji, protože jsem tomuto úžasnému fantas příběhů úplně propadla. Miluji to i když nejsem žádná fanynka tohoto žánru,ale zřejmě nemusím být :-D
Já se smála, bála ,zlobila ,doufala,vrčela... střídali se u mě všemožné emoce. Je to příběh k zamyšlení i když je to jen strhující výplod vašeho fantasmozečku.
Nechala jste nás nahlédnout vašima očima do daleké budoucnosti kde zuří války ,pomalu vymírá lidská rasa a nastupuje jiná inteligentnější.
A i do tohoto šíleného světa se vám podařilo pustit světlo v podobě čisté lásky a oddanosti.
Moc vám děkuji za tuto za mě naprostou dokonalost!!!!
ROZHODNĚ DOPORUČUJI VRRRRRR :,-)

15.02.2024 5 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Knížky od Marcy Jell mám moc ráda.
Jde přímo na věc, žádná zbytečná omáčka kolem. Čtivé, svižné, vtipné a okořeněné sexem.
Příběh je rozdělen na dvě části...
První byl o nahlédnutí do světa modelingu a o velkém vzplanutí mezi modelem a jeho novou asistentkou.
A ten druhý to byl takový skok po pěti letech... Jejich společní přátelé by ho nazvali ,, Jeden infarkt pro modela" :-D:-D:-D

01.02.2024 5 z 5

Zrádná říše Zrádná říše Julie Johnson

Jako celkově celá série určitě slušná,jsem ráda ,že jsem jí měla možnost číst hned po sobě.
O napětí, zvraty a bolavého srdce není nouze. Monarchie totiž nikdy nespí. Padouši jsou potrestání a láska zvítězí takže jo tento díl už byla taková tragi pohádka. Na trůn se usadí ten pravý panovník.
Škoda zrychleného konce ,zasloužil by si více rozvést tak jako všechny postavy...a kam zmizel Qwen???

16.01.2024 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Další dohodnutý sňatek.
Oproti prvnímu dílu jde především o blaho rodiny a udržování jejich tradic.
Hrabě a fotografka to prostě nemůže fungovat. Ona není žádná skleníková květinka je oduševnělá a přímá. Hrabě rád velí a má vše pod kontrolou.
Může za jejich sblížení a vzájemnou přitažlivost kouzelná kniha lásky a nebo prostě dostali co oba potřebovali aniž by to hledali v manželské pasti????

07.01.2024 4 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Takové příjemné, milé a úsměvné čtení o lásce.
Haley a Jason (nenažranec jeden) byly nejdříve sousedé, nečekaně spolupracovníci hned vzápětí velcí nepřátelé pak přišlo milé přátelství a vzápětí následovala láska.
Každý z nich ji vnímal po svém a proto to velmi rychle skončilo. Jenomže zjistili že nedokážou být bez sebe a tak začala hra kdo z koho....

23.12.2023 4 z 5

Pan Náladový Pan Náladový Penelope Ward

Taková milá romanťárna o vdovci který upřednostňuje výchovu nevlastního syna před vlastním štěstím.
Je to o nesobecké lásce ,která je velmi bolavá i když stojí za to. Sebetryzeň je někdy omluva za vaše chyby.
No teda není to žádné wow, ale za přečtení a váš úsměv stojí.

30.11.2023 4 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

Hned ze začátku mě Hunter milionářský spratek posedlý sexem nepřišel jako lovec ,ale jako hrozný blbec.
Sailor taková šedá myška ,která žila jen pro svůj sen a to jed na olympiádu. Neměla vůbec žádný společenský život.
Ty dva dala dohromady dohoda jejich rodičů - Hunter potřeboval ubrat a Sailor naopak přidat.
Stala se z nich spolubydla a začali oba růst, každý tím správným směrem, nevědomky si pomáhali navzájem.
Lovec nakonec dostal svoji kořist.

16.11.2023 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Skvěle napsaná romanťárna s vtipem a pěknou zápletkou.
Šéf a jeho zaměstnankyně k čemu to může vést?... Samozřejmě ke spalující vášní. Gia a Rush se postaví k těhotenství zodpovědně i když se ukáže, že to je ten nejmenší problém ,který je čeká.
Super čtení pádím na pokračování.

01.10.2023 5 z 5