Jirka92333 Jirka92333 komentáře u knih

Dračí hlava Dračí hlava Robert Low

"Dobrá kniha.,, Jak by řekla moje babička. :-):-)

27.08.2020 5 z 5

Vzestup krále Vzestup krále Robert Anthony Salvatore

Gordonlord tuto knihu okomentoval velice výstižně. Já hodnotím pěti hvězdičkami protože jsem si knihu užil jako vždycky. Jsem prostě velkým fanouškem Společníků síně :-D.

13.08.2020 5 z 5

Kaldera Kaldera John Flanagan

Oddychové čtení. Nic nad čím člověk dlouze přemýšlí, a je nějak šokován dějem. Ale jako knihu na uvolnění můžu jen doporučit. :-)

13.08.2020 5 z 5

Pád Thanů Pád Thanů Brian Ruckley

Musím říct že opravdu slabé. Bavilo mě asi jen posledních sto stran. Nic po čem bych šáhnul znovu.

27.06.2020 2 z 5

Tekumseh (2. díl) Tekumseh (2. díl) Fritz Steuben

Tekumseh vs. Daniel Boon. Dvě strany barikády a já vlastně cítím sympatie k oběma těmto hrdinům. Skvěle napsané a čtivé. Velká poklona panu spisovateli.

23.04.2020 5 z 5

Zabíječ lidí Zabíječ lidí Nathan Long

Moje rozpaky z předaní štafety pánů spisovatelů se absolutně vyvrátili. Knihy jsou skvělé i nadále. Pro mě vždy skvěle zpestření když mám náladu na knihu plnou akce a řeznických soubojů. (Což je dost často:-D:-D:-D).

12.04.2020 5 z 5

Společníci Společníci Robert Anthony Salvatore

Kniha mě moc bavila!! A to i přesto že se v ní objeví Drizzt až na posledních pár stranách. A za mě osobně bych snesl i přidání příběhu Wulfgara. Tak nějak jsem celou knihu počítal s tím že se objeví. B-) Za mě další povedená kniha.

15.03.2020 5 z 5

Poslední Rytíř pentagramu Poslední Rytíř pentagramu Joe Marshall

Kniha byla opravdu průměrnější. Příběh nebyl nějak silný. A hlavní postava Thall je věčně v praví čas na pravém místě, vždy si ví rady a v boji je neporazitelný :-D. Myslím že když ma hlavní postava nějakou tu špatnou vlastnost nemusí to být na škodu.

13.07.2019 3 z 5

Opuštěný Opuštěný Oliver Bowden (p)

Myslím že se spisovatel s každým dílem posouvá. Rád se pustím do dalšího dílu. :-D

20.05.2019 5 z 5

Zlověstné proroctví Zlověstné proroctví Tim Severin

Kvalitní a velice realistický příběh!!! Za mě velmi dobrá kniha. Těžším se na třetí díl :-)

01.05.2019 5 z 5

Polední stín Polední stín James Barclay

Kniha by šla tak o sto stran zkrátit. Některé pasáže jsou moc dlouho proto dávám hvězdy čtyři. Jinak je kniha super, bavili mě barvité postavy. I hlavní zápletka.

20.02.2019 4 z 5

Zabíječ bestií Zabíječ bestií William King

Výborná temná fantasy literatura. V takové knize plné moru, temné magie a mutací je vzpruhou humor trolobijců. Pro mě další skvělý díl :-D:-D.

01.02.2019 5 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Poslední kapitola pro mě byla lehké zklamání. A zvláštní ukončení série :-|.

17.12.2018 4 z 5

Dědic klanu Dědic klanu Brian Ruckley

Kniha má spoustu slepích míst. Dvě hlavní postavy z knihy neměli v knize nic moc na práci. Takže jednu z nic pošle pan spisovatel na nesmyslné dobrodružství a druhou nechá čekat na zajetí. Slabší kniha. Měl jsem co dělat abych tuhle knihu dočetl.

26.10.2018 3 z 5

Řád vysokých mečů Řád vysokých mečů Markus Heitz

Barvitě popsané postavy. Intriky na královském dvoře. Nakonec i trochu té bojové akce. Líbí se mi v příběhu i to že se hlavní postava přiklání na stranu zla vlastně z dobrého úmyslu. Tenhle spisovatel mě ještě nezklamal. :-)

19.09.2018 5 z 5

Vlčí kletba Vlčí kletba André Wiesler

Dávám jednu hvězdu dolů. Příběh byl dobrý až tak od poloviny knihy. Nejdříve pomalu rozjetí příběhu a nakonec když se příběh rozjede tak už jste vlastně na poslední stránce.

17.07.2018 4 z 5

Shade Shade Richard A. Knaak

Kniha mě bavila a byla čtivá!!! Jen mě zarazil otevřený konec. Jako asi spoustu dalších čtenářů!!! Opravdu jsem čekal že se série uzavře více definitivně. :-)

25.06.2018 5 z 5

Král koní Král koní Richard A. Knaak

Příběh měl pár slabších okamžiků kdy jsem se do čtení nutil. I když mě příběh bavil, tak některé části prostě uspávají. A na závěr nám spisovatel příběh utne tak že jsem měl chvíli pocit že mám špatný výtisk v kterém chybí konec. Přečetl jsem už pár dílů z téhle série ale bohužel musím říct že mi k srdci moc ne přirostla.

07.06.2018 3 z 5

Zabíječ draků Zabíječ draků William King

Další výborný díl ságy!!! Jsem velkým fanouškem fantasy literatury, a v tomhle žánru mám nejradši draky a trpaslíky. Takže pro mě kniha byla jak oblek co vám udělají na zakázku :-D:-D. Navíc jsem se postupem každého dílu stal velikým fanouškem trolobijců. Už teď se těším na další díl.

02.06.2018 5 z 5

Stopař Stopař James Fenimore Cooper

Na můj vkus se kniha táhne šíleným způsobem. Člověk se prokousává neskutečně zdlouhavým dějem. Málo akce a spousta nudných řečí o ničem. :-|

21.05.2018 2 z 5