Kaldera přehled

Kaldera
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376184/mid_kaldera-1GQ-376184.jpg 4 225 225

Bratrstvo série

Stig se v Hallasholmu účastní každoroční soutěže o nejlepšího bojovníka Skandie. V noci ho však překvapí nečekaný návštěvník a přinese žádost o pomoc, kterou by Volavky měly raději odmítnout. Na druhé straně moře, v jižním městském státě Byzantos řádí piráti, kteří unesli syna císařovny Justiny. Volavky vyklouznou z Hallasholmu pod rouškou tmy a plaví se zachránit chlapce z rukou únosců. Míří na jih k ostrovu Santorillos, kde se nachází nedobytná pevnost obklopená kalderou, kterou vytvořil kráter sopky. V tomto výbušném sedmém příběhu dobrodružné série Bratrstvo Volavky bojují proti pirátům na rozbouřeném moři a mají v rukou osud celého císařství.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Caldera , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kaldera. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
23.12.2023 5 z 5

Další skvělý díl.
Nanejvýš uspokojivé.

cibulka 8
14.11.2023 3 z 5

Nejvíc mě asi pobavilo, když připluli na ostrov a hned první člověk, kterého potkali, jim poskytl veškeré informace a dokonce jim nakreslil i mapu.

Ailee
08.08.2023 4 z 5

Je to dobré čtení a pohodová oddychovka. Ale starší čtenáře, kteří již nejsou cílovkou, už může rozčilovat, jak z některých situací Volavky vyklouznou "náhodou", "díky štěstí" nebo prostě jen díky hlouposti nepřátel, což je trochu smutné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Kaldera v seznamech

v Právě čtených5x