Návrat Temudžajů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V osmé knize napínavé série Bratrstvo se Volavky utkají s dosud nejhrozivějším nepřítelem. Skandie, vlast Volavek, je v nebezpečí. Nemilosrdní válečníci z východních stepí Temudžajové se nikdy nevzdali svých plánů na její ovládnutí. Po poslední porážce od Skandijců, jimž pomáhal legendární araluenský hraničář, vyčkávali Temudžajové mnoho let a nyní se dávají znovu do pohybu. Skandijci soustřeďují svou obranu v jednom z horských průsmyků a připravují se na boj – jenže co když Temudžajové najdou jinou cestu z vnitrozemí na pobřeží? Skandijský oberjarl Erak posílá bratrstvo Volavek proti proudu Ledové řeky, aby tuto možnost prozkoumalo. A zastavilo Temudžaje za každou cenu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/429949/navrat-temudzaju-wOl-429949.jpg 4.817
Série

Bratrstvo 8.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)
Orig. název

Return of the Temujai, 2019

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Návrat Temudžajů

Přidat komentář
EduardVlach
22. března

Bratrstvo je vynikající série doporučuji všem

Didi15
17. března

Ale co, možná je to pořád dokola, ale ja tyhle příběhy miluju.
Je to prostě čtivé a moc se těším na další :)

woodward
05. března

No... jak už jsem podotkl v jiném komentáři k této sérii, chtělo by to posunout celej příběh na novou rovinu. Nejspíš se nabízí již dříve naznačené spojení obou sérií (hraničáři-volavky) v nějakém novém rozsáhlejším příběhu. Ne že by tohle povídání o Temudžajích nebylo ke čtení, ale nějak to ztrácí šťávu, chybí tomu nápad. Ale čte se to příjemně, čtyři hvězdy dám.

Sarka14
03. března

Knížka výborná. I když pro mě naopak oproti předchozím dílům trochu víc uspěchaná. Faktem taky zůstává, že autor je po tolika dílech velmi předvídatelný. Není to výtka, jen holý fakt. Nevadí mi to. Nicméně přeci jen bych o tohoto dílu snesla něco malinko navíc. Možná nějaký posun samotných postav někam dál. Samotný konec byl smutný, ale dává naději novým dílům.

andrejci
02. března

O proti předchozímu dílu to bylo skvělé. Vlastně bych řekla, že to hle byl jeden z nejlepších knížek které jsme četla od Flanagana. Všechno mi na tomhle dílů sedělo. Konec byl pro mě hodně doják. V tomhle díle jsem si oblíbila hlavně Hala. Skvěle mi do těch situací seděl. Jsme zvědavá jestli bude další díl. Doufám že ano nutně ho totiž potřebuji.

KnihoMorka
28. února

Prahnu po další

Gizelaa
26. února

Výborná, jako všechny minulé. Jen mi chybí mapka :-)