Návrat Temudžajů

Návrat Temudžajů https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429949/bmid_navrat-temudzaju-wOl-429949.jpg 4 162 162

Bratrstvo série

V osmé knize napínavé série Bratrstvo se Volavky utkají s dosud nejhrozivějším nepřítelem. Skandie, vlast Volavek, je v nebezpečí. Nemilosrdní válečníci z východních stepí Temudžajové se nikdy nevzdali svých plánů na její ovládnutí. Po poslední porážce od Skandijců, jimž pomáhal legendární araluenský hraničář, vyčkávali Temudžajové mnoho let a nyní se dávají znovu do pohybu. Skandijci soustřeďují svou obranu v jednom z horských průsmyků a připravují se na boj – jenže co když Temudžajové najdou jinou cestu z vnitrozemí na pobřeží? Skandijský oberjarl Erak posílá bratrstvo Volavek proti proudu Ledové řeky, aby tuto možnost prozkoumalo. A zastavilo Temudžaje za každou cenu.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Return of the Temujai , 2019

Sarka14
03.03.2020 4 z 5

Knížka výborná. I když pro mě naopak oproti předchozím dílům trochu víc uspěchaná. Faktem taky zůstává, že autor je po tolika dílech velmi předvídatelný. Není to výtka, jen holý fakt. Nevadí mi to. Nicméně přeci jen bych o tohoto dílu snesla něco malinko navíc. Možná nějaký posun samotných postav někam dál. Samotný konec byl smutný, ale dává naději novým dílům.

andrejci
02.03.2020 5 z 5

O proti předchozímu dílu to bylo skvělé. Vlastně bych řekla, že tohle byl jeden z nejlepších knížek které jsme četla od Flanagana. Všechno mi na tomhle díle sedělo. Konec byl pro mě hodně doják. V tomhle díle jsem si oblíbila hlavně Hala. Skvěle mi do těch situací seděl. Jsme zvědavá jestli bude další díl. Doufám že ano nutně ho totiž potřebuji.

KnihoMorka
28.02.2020 5 z 5

Prahnu po další

Gizelaa
26.02.2020 5 z 5

Výborná, jako všechny minulé. Jen mi chybí mapka :-)