Jaruce Jaruce komentáře u knih

Ztráty a lži Ztráty a lži Sophie Hannah

Ze začátku nuda, přeskakovala jsem stránky asi tak v polovině knihy se to začalo rozjíždět a nabralo to obrátky.

26.03.2016 3 z 5

Teď už tě vidím Teď už tě vidím Nicole C. Kear

Na knihu jsem se opravdu těšila, ale vůbec mě ničím nezaujala po přečtení 100 stránce už jsem nevydržela a přestala s čtením prostě mě to vůbec nebavilo. Jenomže mi to nedalo a knihu jsem po krátkém čase začala zase čist a docela jsem se i u toho zasmála. Opravdu obdivuji hrdinku jak se staví ke své nemoci s jakým nadhledem se chová - klobouk dolů!

24.02.2016 3 z 5

Matkou ze dne na den Matkou ze dne na den Rowan Coleman

Do půlky knihy mě to moc nebavilo, pak se děj nějak rozjel když přijel otec holčiček, proto aby se o ně postaral a tak mě děj vtáhl a náhle jsem byla na konci. Četla jsem od autorky i předešlé dvě knihy a ty jsou pro mě úžasné.

23.02.2016 3 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Poslední z dílů byl také zajímavý, ale nebral mě už tak jako předešlé díly . Nenudil mě, nebylo v něm tolik emocí a ani hlášek jako u předešlých.

13.02.2016 4 z 5

Jen dnešní noc Jen dnešní noc Kateřina Chyle

Moc hezká kniha , škoda že nemá pokračování.

23.01.2016 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Přečteno jedním zátahem, myslím, že byla lepší než erotikon, aspoň mě se víc libila tato.

22.12.2015 4 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Kniha se mi líbila, ale zas tak nejúžasnější příběh to pro mě nebyl. Četla jsem lehce a se zájmem jak to dopadne. Konec jsem i trochu obrečela. Je to čtení pro dny, když se cítíte tak trochu smutně a ne naplněně, pak po pár řádcích vás Vaše chmury přejdou.

13.12.2015 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Kniha opět hezká, ale ne tak jako první díl . Četla se dobře.

12.10.2015 4 z 5

Správné holky Správné holky Jennifer Weiner

Knihu jsem přečetla jen proto, že jsem právě neměla co číst . V knize se píše hodně o židovských zvycích někdy az podrobněji což nemusí každého tolik oslovit. No nic jsem o oslavě dospívání v teto víře nevěděla, tak mě tato kniha tímto obohatila.

14.09.2015 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Kniha mne zaujala mnohem víc než "Manželovo tajemství " hezky se četla myslím že tam nemusel jenom být blok babičky Frenie, ale přesto jsem se u knížky nenudila. Těším se na nový příběh od této autorky a to jsou "Sedmilhářky".

28.08.2015 4 z 5

Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži Susanna Kubelka

Tuto knihu jsem dostala půjčenou s tím že mě bude bavit, no musím říct že mě nějak nenadchla a že by mě měla bavit, jsem za půlkou a myslím, že Kitty je nepoučitelná. Nevím jestli vydržím do konce knihy. Myslím, že kniha vůbec ničím nenadchne a ani neupoutá, je to jen čtení na nic nedělání.

03.08.2015 2 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Nejkrásnější kniha kterou jsem kdy četla. Všem doporučuji! !

02.08.2015 5 z 5

Vůbec mne nic nenadchlo, pro mne tak akorát když z nudy není co čist

26.07.2015

Kamilenky Kamilenky Blanka Hošková

Kniha byla zábavná a čtivá. Hezká oddechovka.

22.07.2015 4 z 5

Dovolenkáři Dovolenkáři Emma Straub

Knihu jsem přečetla asi za tři dny. Myslím, že do poloviny to bylo nic moc ale dalo se číst, autorka si mohla ušetřit tak půl práce. Konec byl hezký a docela zábavný. Dávám tři hvězdičky.

19.07.2015 3 z 5

Tady a teď Tady a teď Adele Parks

Kniha se mi líbila, četla se jedním dechem a konec ten jsem vůbec nečekala a bylo mi docela líto, že to nedopadlo tak jak se dá předpokládat už skoro od začátku. Joana sice měla neobvykle naivní povahu ale nasmála jsem se u toho docela od srdce.

29.06.2015 4 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Docela dobře se četla. Myslím, že napínavý příběh se odehrává až na konci knihy, což je škoda.

21.06.2015 3 z 5

Oblíbené kousky Oblíbené kousky Susanne Fröhlich

Tahle spisovatelka mne tímto způsobem psaní moc baví, je to super kniha pro zasmání. Také je tak nějak z reálného života. Andrea se podobá tak trochu Bridget.

13.06.2015 5 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Hezká a humorná kniha která nezklamala tak jako nezklame nikdy Bridget.

13.06.2015 4 z 5

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Jojo docela dobrá oddechovka , dobře a s lehkostí se čte, je to dobry čtení na dovolenou .

13.06.2015 3 z 5