Jarka 55 Jarka 55 komentáře u knih

Altschulova metoda Altschulova metoda Chaim Cigan (p)

Nezvykle ,ale zajímavé ! Musí se hodně přemýšlet.

07.08.2016 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Myslím holky ,že devět z deseti byste dokázaly napsat obdobnou ságu. Nač tolik poprasku?

13.07.2016

Coffeyho ruce Coffeyho ruce Stephen King

Perfektni , četl jsem celou sérii a musím říct , že mě velice mrzí , že jsem ji tady prodal. Doporučuji nejdřív číst a potom mrknout na film. Pokud je to samozřejmě možné.Já jsem viděl nejdřív film a potom četl knihy a stále jsem si doplňoval postavy z filmu , což mě trochu rušilo.

06.05.2016

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Opět nezklamal ,pro mě dokonalé!

05.05.2016 5 z 5

Život bez pšenice Život bez pšenice William Davis

Ano zajímavý pohled . Jelikož jsou lidi s alergii na lepek ,tak to určitě má smysl.

10.03.2016 4 z 5

Přesilová hra Přesilová hra Danielle Steel

Babička autorku miluje a knížka se ji moc líbila. Je bezmocná , tak dávam za ni plný počet.

25.12.2015 5 z 5

Tolik štěstí najednou Tolik štěstí najednou Carl Hiaasen

Joo super kniha

23.09.2015 5 z 5

Vaříme s Láďou Hruškou Vaříme s Láďou Hruškou Ladislav Hruška

Myslím ze jste nikdo nepochopil co to vlastně tato kniha je. Nemá to byt ani kuchařka ani kniha pro hezké čtení ale pouze návod na to až nás naše vláda tak zrujnuje aby jste mohli alespoň z ničeho něco uvařit a neumřeli jste hlady. Ten kdo čekal něco jiného ....

07.08.2015 5 z 5

Nesmrtelný život Henrietty Lacksové Nesmrtelný život Henrietty Lacksové Rebecca Skloot

Velmi zvláštní kniha , nejdříve mne toto téma moc nebralo , protože jsem na úplně jiný žánr,
ale nakonec jsem byla velmi spokojena s tímto dilem. Velmi dobře napsáno .

02.08.2015 5 z 5

Droga Droga Andrew Vachss

Nepřipadá mne vůbec špatná.

09.05.2015 4 z 5

Krvavý vítr Krvavý vítr Jakob Melander

Velmi dobře napsano,už se těšíme na další dil.

31.03.2015 5 z 5

Zlatá liška Zlatá liška Wilbur Smith

Kniha se mne líbila a jsem rád za šťastný konec i když to někomu muže připadat supermanske. Nemám rád špatne konce . Dokonce , když to vím předem tak už knihu někdy ani nečtu. Mam rad knihy tohoto autora, ale také nemusím tolik politiky. Nic méně dávám plný počet.

25.02.2015 5 z 5

Tajný život takové normální matky Tajný život takové normální matky Fiona Neill

Vtipný a docela to sedí . Kniha se mi moc líbila.

20.01.2015 5 z 5

Cesta do Indie Cesta do Indie Edward Morgan Forster

Velké znalosti historie a obrovský cit pro situaci. Smekám a doporučuji.

27.11.2014 5 z 5

Mánie Mánie Craig Larsen

Velmi dobra kniha - mam takové knihy rad. Jako prvotina velmi dobre. Určite se tento pán stane dobrým autorem.
Nejaké zmatky tam byly ,ale když to přirovnám k prvotině od Nesba ,tak toto bylo určite lepší.

20.06.2014 5 z 5

Divosi Divosi Don Winslow

Film byl super a kniha také. Film jsem viděl jako první a musim říct ,že do poslední chvíle jsem si myslel ,že to nemůže dopadnout dobře . Dopadlo - mám raději dobré konce. Kniha také velmi dobra.
Ve všem nemusíme hledat hlubší smysl.

16.06.2014 4 z 5

Je to opravdu tvrdá realita . Je to hrozne - myslím ,že pro rodiče je lepší rychla smrt syna ,než si pokazit cely život a stejne to nakonec končí smrti. Zažil jsem to ,tak vím ,že je to bohuzel pravda.
Kniha dobře napsána. Je vidět ,že to nebylo napsáno pro penize.

10.06.2014 5 z 5

Odplata Odplata Anders Roslund

I mě Odplata zklamala.
Po Boxu 21 jsem se těšila na další pokračování a ono nic moc.Jarka

10.04.2014 4 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Kniha se mi dobre četla. Velmi napínavé - dávám plny počet.

09.04.2014 5 z 5

Sexuální přitažlivost domácích kutilů Sexuální přitažlivost domácích kutilů Vítězslava Klimtová

Opravdu krasne počteníčko - můžu doporučit.
Čtení ,které je v hodne pro relaxaci .

21.02.2014 5 z 5