Krvavý vítr ekniha

První díl trilogie o Larsi Winklerovi: samotáři, otci, bývalém pankáčovi - a jednom z nejlepších policejních vyšetřovatelů v Kodani. Krvavý vítr je detektivka z kodaňských ulic o rodině a zlu. A také příběh o tom, jak se z člověka stává vrah. Během německé okupace pečuje mladá dívka o zraněného anglického pilota v utajeném sklepě. Zamilují se do sebe, ale jejich vztah bude mít fatální následky, jež se plně projeví až v současnosti, kdy morbidní vraždy otřesou Kodaní. Na ostrově Amager je nalezena zavražděná žena. Tělo je neporušené, ale oči má vyloupnuté s chirurgickou přesností. Kodaňský policista Lars Winkler se chopí případu. Brzy se objeví další znetvořené tělo. Vypátrat vraha není jediným Larsovým úkolem: opustila ho manželka, dospívající dcera Marie revoltuje a jeho nepřátelé na oddělení ho bedlivě střeží. Larsova minulost, která je mezi policisty už dlouho veřejným tajemstvím, ho dohání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/238173/big_krvavy-vitr-238173.jpg 3.778

Lars Winkler 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: (ekniha), Panteon

Ojesten Rosinante

Kniha Krvavý vítr

ela1972
25.10.2020

První třetinu knihy jsem byla zmatená. Nechápala jsem skoro nic. Potom se konečně začnou rýsovat dva případy a mezi tím v krátkých úsecích náhledy do minulosti. Trošku zmatené, nicméně napínavé. Na konci bych snesla trochu více nahlédnout na to, proč se to všechno takhle dělo. Zajímavé, ale něčemu jsem vůbec neporozuměla.

Schamila
09.06.2020

Hodně napínavé, temné prostředí příběhu tomu dodává další kouzlo. A hlavně furt se něco špatného děje... také jsem nekoukala na ostatní recenze, jen jsem si přečetla, co mohu od knihy očekávat a udělala jsem dobře A kde jsou další díly série???Doporučuji....

iveta3689
14.02.2020

Pozor na spoiler

V knize se stridaji dva pripady, ktere spolu ani vzdalene nesouvisi a jeste linka z minulosti. Stridani neni rovnomerne, jsou to spis stripky dvou pribehu, ktere narusuji hlavni linku. Vsechny pribehy se spoji nahodou a bez vysvetleni, to se autorovi opravdu nepovedlo.

Peršanka
16.07.2018odpad!

Nebrat. Blbé.

maličkán
16.04.2018

Tak tato kniha mne zklamala. Začala perfektně, ale jak pokračovala, stále jsem něco čekala a nic nepřicházelo. Ani z toho závěru nejsem nějak moudrá.

Rou
26.02.2018

Těšila jsem se na rozuzlení, propojení minulosti se současností a vysvětlení, ale ani po dočtení knihy z toho nejsem nijak moudrá. Přišlo mi, že v knize je vždy nějaká myšlenka nebo dějová linka načrtnuta, ale autor ji po chvíli zase opustí a nechá být. Tento styl se mi nelíbí.

dee95
30.12.2017

Když jsem knihu brala do rukou neměla jsem velká očekávání a velmi jsem se spletla. Jedná z nejlepších knih co jsem za poslední dobu četla. Detektivní příběh který má všechno co dobrá kniha potřebuje, napětí, strach, zděšení a malinko zamotané vztahy. Místy velmi sadistické vyprávění, ale líbilo se mi, že se toho autor takříkajíc nebojí. Nemohla jsem se odtrhnout!

Danuše7
28.11.2017

Teda, ta byla napínavá. Do posledních chvil jsem netušila důvody a činy pachatelů. všem doporučuji.