Coffeyho ruce

Coffeyho ruce https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41686/bmid_coffeyho-ruce-z62-41686.png 5 476 14

Zelená míle série

Vítejte zpět v bloku E, jednom z nejhorších míst v blízkosti elektrického křesla, kde jsou rvačky na denním pořádku, ale kde se také mají uskutečnit zázraky. Paul Edgecombe se začíná zajímat o případ Paula Coffeye, brutálního vraha dvou dívek. Coffey však prozradí cosi neobyčejného, co způsobí, že život na Zelené míli nebude už nikdy takový, jako býval předtím. Nic z toho, co jste dosud přečetli, vás nemohlo dostatečně připravit na četbu nejodvážnějšího hororu Stephena Kinga. Několikadílný seriál začíná na Death Row a vede do ohromujících záhad v hlubinách lidského srdce. Svěřte se do náručí Stephena Kinga a ucítíte, jak se stisk jeho rukou stává pevnější a pevnější.... celý text

Literatura světová , Horory

Vydáno: , Beta-Dobrovský , Ševčík (Plzeň)

Coffey's Hands , 1996

Luigi1
10.06.2023 5 z 5

Další díl který se opět povedl

Lenka.Vílka
05.01.2021 5 z 5

Po událostech předchozího dílu, které byly na jeho konci dost drsné, dostáváme se k něčemu, co někdo prostě nedokáže vysvětlit. Co to Coffey udělal? Jak to že je ta Pauova šílená bolest najednou pryč? A vážně existuje něco jako myší řeč?

Za mě díl, který jenom dál naznačuje věci ohledně Johna, ale ten ostatní děj za to vážně stál...

pazdy15
17.09.2020 5 z 5

Coffey... zázrak? Asi tak jako King a psaní !! Super četba ;)

n.ezn.amy
08.07.2020 5 z 5

Třetí pokračování této série. Vězeň Eduard Delacroixe se "zkamarádí" s myší, která pronikla do uzavřeného bloku věznice. Ovšem hlídač Percy, který Eduarda nenávidí za to, že jen zesměšnil mu myš zabije. Paul Coffey ovšem způsobí zázrak, na základě kterého se Paul Edgecomb začne zabývat vraždou holčiček a vinou Paula Coffeyho.

ArwenAragorn
12.06.2019 5 z 5

Výborné

KillHurt
24.03.2019 5 z 5

Ha. Začíná přituhovat a konečně se ukazuje proč je Paul ze svého životního příběhu tak zdrchaný. Děj eskaluje s každou knihou. King dokáže v každé části nenápadně shrnout děj a ukotvit postavy zpět do příběhu. Vyprávění starého pána, kterému už paměť moc neslouží zvládá King skvěle a dokáže ho používat jako velké plus celého příběhu.

Greenfingers
04.03.2019 5 z 5

Pokud jste viděli film Zelená míle a ještě nečetli celou sérii, vřele doporučuji. To nemá chybu.

danny_21
30.11.2017 5 z 5

Originální původní nápad psát příběh na pokračování, inspirovaný Dickensem. Knihu jsem hodnotil jako celek za plný počet, proto nemůžu dát jednotlivým dílům jiné hodnocení než - 100 %

Jarka 55
06.05.2016

Perfektni , četl jsem celou sérii a musím říct , že mě velice mrzí , že jsem ji tady prodal. Doporučuji nejdřív číst a potom mrknout na film. Pokud je to samozřejmě možné.Já jsem viděl nejdřív film a potom četl knihy a stále jsem si doplňoval postavy z filmu , což mě trochu rušilo.

Misan1993
11.02.2016 5 z 5

Film Zelená míle nastavil vysokou laťku. Knižní série je však ještě výš. Neuvěřitelný čtení.

Terva
28.04.2015 5 z 5

Další strhující události ve vězení a navíc víc o Coffeym, který už skoro není tím, čím by se nám mohl zdát.

dennie3
10.02.2013 4 z 5

Když jsem četla pasáž, kdy se Paul dozvídá něco víc o Coffeym a novinář Johna porovnává ke svému psovi a k tomu, co udělal jeho synovi, měla jsem husí kůži.
A ten závěr! Trojka je rozhodně lepší než druhý díl.

Phoenix16.cz
07.01.2013 4 z 5

Od začátku příběhu je jasné, že John Coffey je hlavní postavou příběhu, ale až nyní ve třetím díle je mu věnováno víc prostoru a dovídáme se, co se vlastně odehrálo předtím, než se dostal do cely smrti. Také tu jsou zaseta první zrna pochybností, jestli všechno proběhlo tak, jak se všeobecně tvrdí.

Andynka
04.04.2011 5 z 5

Myslím si, že každý díl sám o sobě má něco do sebe....oproti filmu Zelená míle...jsou tyto díly více obsáhlé a hodně z toho pochopíte, taktové ty detaily, které ve filmu nevidíte a přeci jsou důležité :)

Stephen King
americká, 1947