janturecek2001 janturecek2001 komentáře u knih

Tohle mi moc nesedlo... a upřímně nechápu proč je to tak populární... Chápu že jde o odreagovací humornou knihu která se nebere moc vážně ale zasmál jsem se POUZE!!! jednou - u hlášky s podřezáváním slepice v podpalubí.
Takže není důvod se ke knize vracet...

20.10.2023 2 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Stejně dobré pokračování fantastické české knihy.

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

WOW!! Asi nejlepší česká kniha od roku 2020...

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Nevím proč ale tohle mě hodně sr*lo už v TV.. Zkusil jsem přečíst a nic moc... Není důvod se ke knize vracet. Zakázal bych to jako povinnou četbu - děti může tohle dílo právě naopak od čtení dalších knih odradit protože si řeknou, že takové jsou knihy všechny. Učitelé by opravdu měli používat mozek a jít s dobou...

20.10.2023 3 z 5

Rozchodové řízení Rozchodové řízení Petr Procházka

Jde cítit, že je autor ještě v některých částech nevypsaný, i přesto se to četlo skvěle, párkrát jsem se i dost nasmál. Vyhrocený závěr je bez přehánění epické WTF. Hvězdu dolů dávám za to, že kniha skončí a příběh zůstane nevysvětlen... A u prvotin je vždy otázkou, zda druhý díl vůbec výjde...

Ustláno na betonu Ustláno na betonu Elen An

Doporučuju. Obálka je hodně dobrá, okamžitě zaujala.

Neutečeš Neutečeš Dominika Hájková

Poslední rok mi příjde, že snad čtu jen samé prvotiny :D
Tohle zaujalo hodně. Čte se to velmi dobře - doporučuju!

20.10.2023 5 z 5

Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou Barbora Brůnová

Skvělá odreagovačka. Pobavilo. Stejně tak i druhý díl - neméně dobrý.

Já to měl první! 2 Já to měl první! 2 Barbora Brůnová

Skvělá odreagovačka. Pobavilo.

Březový háj Březový háj Lukáš Zárybnický

Na to že se jedná o první knihu autora, tak smekám. Rozhodně přečtu ještě raz. WOW!!

S malou pomocí přátel S malou pomocí přátel Jan Švancara

Solidní česká detektivka. Za doporučení díky Milanovi Zbořilovi.

Sídliště Svět Sídliště Svět Iva Kokinopulosová

Jelikož jsem nedávno hrál Hobo Tough life, tak mě to inspirovalo k četbě zrovna tohoto díla. A příběh jsem si užil. Ale asi to nebude pro každého.

Maják Maják Zdeňka Martincová

Taková mininovela. Přečteno za jedno odpoledne a můžu doporučit. +Pochvala za obálku která působí poutavě až tajemně.

Vendetta v Bransonu Vendetta v Bransonu Luboš Hejda

Možná přečtu ještě jednou. Potenciál to má, autor ale ještě není tak vypsaný aby to bylo za 5 hvězd.

20.10.2023 4 z 5

Ženy z Bohnic Ženy z Bohnic Edna Nová

Dočteno a mám rozporuplné pocity. Zajímavý styl psaní, ovšem popisování charakterů mi moc nesedlo. Plusový bod za ilustrace.

20.10.2023 4 z 5

De(bil)níček De(bil)níček Veronika Lechnerová

Pobavilo. Někdy v budoucnu možná přečtu ještě jednou.

Mladík v okovech Mladík v okovech C. D. Payne

Spolu s druhým dílem super. Pamatuju si, jak jsem četl přes čtečku mobilu na staré Nokii se symbianem a hodně jsem se nasmál.

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne