Janík511 Janík511 komentáře u knih

Město ztracených Město ztracených Kelley Armstrong

Paráda, byla jsem nadšená. Kniha si nezaslouží tak nízké hodnocení. Je skvělá, žádné hluche místo. Vraha jsem neodhadla a klidně bych ocenila i další díly.

30.03.2023 5 z 5

Černý oheň z Byzance Černý oheň z Byzance Dirk Husemann

Pěkná kniha, četla se mi dobře a byla jsem zvědavá na konec, jak to a tím černým ohněm nakonec bylo.

26.03.2023 5 z 5

Přízraky Přízraky Louise Boije af Gennäs

V půlce odkládam, už mě to nebaví číst. Přečetla jsem si konec, kdo mezitím všechno umřel a vracet se k ní nebudu. Opravdu má zbytečný počet stran a děj se nikam nehybe.

19.03.2023 2 z 5

Zabije tě Zabije tě Charlie Gallagher

Rozhodně lepší než první díl.

16.03.2023 5 z 5

Štěstí mi uniká mezi prsty Štěstí mi uniká mezi prsty Agnès Martin-Lugand

Jedhohubka s nerealnym dějem, ale na víkend stačilo. Znova číst nemusím.

12.03.2023 3 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

(SPOILER) Spokojenost, nemohla jsem se odtrhnout. Cherry, zlatokopka, mi lezla na nervy a zasloužila si, co plánovala jiné. Mrcha jedna....

09.03.2023 5 z 5

Holky z loděnice Holky z loděnice Nancy Revell

Nějak mě taková sladarna nezaujala. Dočetla jsem do půlky a pak už listovala až do konce. Nudila jsem se, vše až moc dokonalé na válkou suzovanou zemi. Prostě naprosto nereálné. Proto dávám nízké hodnocení.

06.03.2023 2 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Četla se dobře, konec překvapivý

03.03.2023 4 z 5

Nádech do ticha Nádech do ticha Cath Staincliffe

Nudné čtení, čekala jsem něco jiného. Nelíbila se mi.

28.02.2023 2 z 5

Děti ohně Děti ohně Victoria Jenkins

Tentokrát mě příliš nenadchl děj a spousta otázek na konci nebyla zodpovězena. Neuverim tomu, že náctileti jsou tak zákeřni vrazi. Takže ubíram na hodnocení.

26.02.2023 3 z 5

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Jednodušší četba, ale vcelku povedená. Zkusím další díl.

24.02.2023 4 z 5

Noční trh Noční trh Jonathan Moore

Na druhý pokus dočteno a teda nic moc. Konec nic nevypovidajici, nic se nedělo až do úplného závěru. Za mě zbytečná kniha, proto hodnotím nízko.

20.02.2023 2 z 5

Hlavní podezřelá Hlavní podezřelá Tess Gerritsen

Super, bavila jsem se.

14.02.2023 5 z 5

Zlomený génius Zlomený génius Andrew Murray

Kniha se četla dobře díky krátkým kapitolam. Děj byl svižný, žádná hluchá místa a hlavní hrdina celkem sympatický. Milostná aféra byla taková nemastna, neslana, za mě celkem zbytečná. Takže fajn, zajímavá průměrná kniha.

10.02.2023 3 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Docela zklamáni. Nebýt posledních 150 stran, tak knihu naštvaně odložim nedoctenou. Těšila jsem se na parádní pokračování, co slibovala jednička a tohle byla jen snuska blabolu má mě rád, nemá mě rád, lže mi, bodnu ho apod. 500 stran se nic nedělo, klidně jsem je mohla rovnou přeskočit a upřímně už na trojku ani nemám chuť. Zbytečně vyhozené peníze za takovou blbost. Autorka mohla z příběhu vytěžit krásný a napínavý děj a místo toho mi servíruje nudu, hrabání se v pocitech pořád dokola jako ohrana gramofonova deska. Za mě teda určitě ne. Hvězdu navíc dávám jen za těch posledních několik stran.

06.02.2023 3 z 5

Všichni jsme nějak vadní Všichni jsme nějak vadní Matthew Norman

Vůbec to nebylo špatné, já se bavila komickými situacemi.

29.01.2023 4 z 5

Království Království Amanda Stevens

Tentokrát se mi kniha tolik nelíbila, nic moc se v ní neděje. Chyběla mi jako poslední dočíst z celé série, neboť se mi zdála nejslabší

27.01.2023 4 z 5

Život není skákací hrad Život není skákací hrad Petra Hülsmann

Zatím nejslabší, co jsem doposud četla, a to mi chybí přečíst ještě jedna autorcina kniha. Nějak mě nestrhla a posledních sto stran už bylo utrpení a jedno velké klišé. Ústřední dvojice mi neprirostla k srdci, hlavní hrdinka byla husicka, ke konci už mi lezla krkem. Takže nic moc, škoda.

22.01.2023 3 z 5

Čekání na Toma Hankse Čekání na Toma Hankse Kerry Winfrey

Žádné terno kniha není, ale na oddech dobrá. Děj je sice hodně pritazeny za vlasy, ale tentokrát mi to nevadilo.

13.01.2023 3 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Dočteno na druhý pokus a dobrý. Líbila se mi.

11.01.2023 4 z 5