Všichni jsme nějak vadní

Andy Carter byl šťastný. Měl solidní zaměstnání, běhal pro charitu, vedl spokojený život. A pak ho opustila žena, přišel o práci a zkazil svatbu svého nejlepšího přítele. Přestěhoval se do New Yorku, kde žije v maličkém bytu s věčně nabroušeným kocourem Jeterem, který ani není jeho. Dozvídá se, že mu doma v Omaze umírá jeho milovaný dědeček, takže se musí okamžitě vrátit. V rodném městě je Andy nevyhnutelně konfrontován s nepříjemnou minulostí. Musí se vyrovnat s bolestí z rozchodu se svou životní láskou, kterou stále miluje, s radikálně konzervativními názory své matky, s manželskými problémy rodičů a se svým nejlepším přítelem, který mu ještě neodpustil....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/340339/vsichni-jsme-nejak-vadni-5an-340339.jpg 3.839

We're All Damaged (2016)

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Jota

Kniha Všichni jsme nějak vadní

bubka

snad ne přímo humor, ale vzpomínka na rozhněvané mladé muže.

bookcase
04.03.2018

Hořkosladké, tragikomické, prostě zábavné čtení s nádechem vážnosti.

aruba
10.12.2017

Příjemné čtení se sympatickými postavami. Ze začátku jsem si říkala, že to není nic extra, nic nového pod sluncem, ale po dočtení mi najednou bylo líto, že už je konec. Kniha mi trošku připomněla Terapii láskou.

jana79
21.11.2017

Pěkná oddechovka, příjemné čtení, ale neni to přesně můj styl:)

sona8058
25.10.2017

Na tomhle příběhu je opravdu patrné, že ho psal muž, ale nijak mu to neubírá na čtivosti, ba naopak.
Andy je mladý muž, kterému se nevyhýbají trapné situace, životní lapálie a on sám si to svým postojem tak nějak způsobuje sám. Občas si říkáte, že není možné, že by se takhle choval dospělý člověk, ale vlastně ano. Když se podíváte po svém okolí a zamyslíte se sami nad sebou, tak si uvědomíte, že některé věci vlastně nejsou až tak moc přitažené za vlasy.

Tahle kniha má skvělý potenciál a já si myslím, že ho autor mohl využít lépe, proto jsem strhla jednu hvězdičku. Některé věci mi přišly maličko nedořešené a vzaté moc rychle. Ale na druhou stranu jsem se u některých pasáží opravdu pobavila.
Přesně tenhle typ knihy si chcete přečíst, když máte hlavu plnou všeho možného, ona vám totiž pomůže na chvíli vypnout a pozastavit se jen nad chováním hlavního hrdiny.

Jelikož jsem náročnější čtenář, tak si právě myslím, že by se některé části knihy daly uchopit lépe a rozpracovat je, kniha by klidně mohla být delší a nikomu by to nevadilo.

Siraelxy
22.10.2017

Srandovní pohled do života rozvedeného muže středního věku. myslela jsem, že se mi kniha líbit nebude, ale mile překvapila.

kikies
18.10.2017

Je to takový zajímavý mišmaš. Jsou tam velice vtipné momenty, ale i okamžiky, kdy byste hlavního hrdinu propleskli. Daisy a všechny její proměny je přitažlivou postavičkou. Příběh je moc milý, obsahuje hromadu myšlenek hodných hlubšího zamyšlení a happyend pohladí na duši.

JanaDor
04.09.2017

Příběh je plný překvapení, trapasů, dojemných přiznání i vtipných momentů. Ne, že byste se smáli z plna hrdla, ale věřím, že úsměv vám někdy na tvář vyskočí jako mě. Andy je fajn chlap, který se musí vyrovnat se zklamáním a jít dál. Kdo si přečte tuto pohodou knihu, bude svědkem, že to lze mnohdy netypickými způsoby, ale výsledky stojí za to.

Matthew Norman

Matthew Norman
americká

• Všichni jsme nějak vadní (2017)
  • Kuba (2017)

Kniha Všichni jsme nějak vadní je: