janenick janenick komentáře u knih

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Pro mě úžasná kniha, krásný román, sympatické postavy, často jsem se i zasmála. Úplně jiná kniha, než jsem dosud četla

30.10.2023

Lazar Lazar Lars Kepler

Některé pasáže zbytečně natahované, naopak konec moc rychlý. Plus za mě už moc scifi

03.07.2023 4 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Místy už to bylo trochu moc, ale celkový dojem z knihy mám perfektní.

25.11.2020 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha mě v určité pasáži vůbec nebavila, od počátku rozuzlení ale dostala správný spád.

01.07.2020 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha se četla moc hezky, ale konec byl trochu překombinovaný

31.05.2020 4 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Odpočinková knížka, poutavě napsaný příběh o všedním životě chirurga.

29.01.2020 4 z 5

Deník rostoucího bříška Deník rostoucího bříška Bára Trojanová

První polovina byla vtipná, pak už to začala být trochu nuda.

13.12.2019 3 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Mistr Nesbo opět nezklamal. Naprosto perfektní detektivka. Za mě jednoznačně nejlepší autor tohoto žánru.

19.08.2016 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Přečetla jsem všechny knihy ze série Joony, tato byla jednoznačně nejslabší.

08.07.2016 3 z 5

Mlčící dívka Mlčící dívka Tess Gerritsen

Zatím nejslabší kniha, co jsem od Tess četla. Zápletka byla dobrá, ale propletení s čínskými pohádkami bylo trochu nudné.

02.02.2016 3 z 5

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Neuvěřitelně silný příběh!

27.08.2015 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Dloho trvalo, než jsem se do knihy začetla, ale pak jsem se nemohla odtrhnout. Tess mám ráda, moc dobrá detektivka

09.08.2015 4 z 5

Prízraky Prízraky Jo Nesbø

První polovina celkem náročná, vyznat se ve jménech a spojitostech, nicméně druhou část jsem přečetla jedním dechem. Líbilo se mi, jak se autor snažil čtenáře svést na špatnou stopu :-) knihu doporučuji

28.12.2014 5 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

V první polovině knihy jsem uvažovala, zda ji neodložit, nicméně druhou část jsem přečetla se zatajeným dechem. Doporučuji

25.09.2014 4 z 5

Zahrada kostí Zahrada kostí Tess Gerritsen

Nejlepší kniha, kterou jsem od Tess četla. Dotek červené knihovny mi vůbec nevadil, spíše naopak. Rozuzlení velice nečekané.

14.09.2014 5 z 5

Memento Memento Radek John

Kniha mě pouze utvrdila v tom, že feťáci jsou hnusný a odporný odpad. Musela jsem se hodně přemáhat, abych ji dočetla, možná kvůli strohým větám se kniha četla špatně. Nicméně svého času to mohl být bestseller.

28.09.2013 1 z 5

Dravec Dravec Adam Barna

Kniha byla od začátku perfektní, napětí se dalo krájet, krásně se četla. Nicméně konec zamotaný do Scifi mě velice zklamal. Škoda.

28.09.2013 3 z 5