Jane2016 Jane2016 komentáře u knih

Bože, proč? Bože, proč? Annie B (p)

Opravdu velmi dojemný a inspirující příběh. Co se týče toho, co autorka ve svém životě dokázala a zažila, ani si nedokážu představit, jak těžké to pro ni muselo být. Ale o to víc si cením toho, že svůj příběh sdílela se Světem a dodala odvahu dalším lidem k tomu, aby byli stejně stateční jako ona sama.

27.04.2021 5 z 5

Zvěrolékař na cestách Zvěrolékař na cestách Jonathan Cranston

Úžasná kniha! :)

09.09.2020 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Po selekci, kterou jsem četla pár let zpátky, bylo tohle úplně úžasným připomenutím toho, jak moc mám autorky styl psaní ráda. Paráda!

26.06.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Za mě jsou Přízraky domů Carrowů prozatím nejlepší knihou od Darcy Coates. Nejenže se kniha rychle a skoro sama čte, ale i děj mi sedl přímo do noty.
Nemůžu se dočkat na další knížky od autorky! :)

11.04.2020 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Téhle knížky si nešlo nevšimnout. Její obálka mě už týdny bombardovala na všech sociálních sítích.
Krásná obálka, napínavý děj a sympatická hlavní postava.
Na mě ale až možná moc dramatický závěr, ale to je můj osobní problém. Určitě si zaslouží nálepku edice světový bestseller :)

31.12.2018 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Tady jsem trochu rozporuplná. První půlka mě úplně nadchla a přečetla jsem ji jedním dechem a ta druhá už mě nudila.
Určitě stojí za přečtení, ale za mě žádná sláva :/

29.12.2018 4 z 5

Její život v očích panenky Její život v očích panenky Ingrid Desjours

Před samotným čtením jsem slyšela pár spoilerů, že tohle bude maličko zvrácený, ale že až takhle!
Za mě bomba, škoda, že autorka nenapsala knih víc. :)

30.10.2018 5 z 5

Češi 1968: Jak Dubček v Moskvě kapituloval Češi 1968: Jak Dubček v Moskvě kapituloval Karel Jerie

Za mě nejlepší komiks z celé řady! :)

27.08.2018 5 z 5

Kam se poděl můj sýr? Kam se poděl můj sýr? Spencer Johnson

Páni! Jak tenounká knížka a kolik toho dokázala říct.
Krátce podaným příběhem se mi zaryla pod kůži a rozhodně jsem jí nečetla naposledy!

26.08.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Souhlasím s většinou komentářů.
Autorka měla zůstat u původního dílu a další nepsat.. Akorát mi to zkazilo tu příjemnou, romantickou atmosféru z předešlé knihy.

26.08.2018 2 z 5

Slepota Slepota José Saramago

Tohle byla jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla.
Čte se neuvěřitelně rychle! I když sama dobře vím, že nejlepší je si knihu pomalu vychutnat, tady u té to nešlo. Kniha mě donutila přemýšlet a uvědomit si pár věcí, kterých jsem si předtím nevážila. Je to dílo, které by si měl přečíst každý :)

26.08.2018 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Tuhle knihu bych doporučovala absolutně všem. Jestli fantasy není zrovna Vaším šálkem kávy, tak jsi sem jistá, že tohle Vás uchvátí stejně jako mě!
Absolutně geniální!

12.06.2018 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kiera Cass je pro mě jednou z autorek kvůli kterým chodím spát o půlnoci, protože se nemůžu od knížky odtrhnout.
Doporučuji všemi deseti :)

10.03.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Příběh byl rozhodně čtivý a Brown je pro mě nadále "panem spisovatelem" :)

24.02.2018 5 z 5