Bože, proč?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha je můj životní příběh, ve dvou a půl letech jsem ochrnula a nebyla schopná ničeho, byla jsem velké miminko na přístrojích a hadičkách, které neumí vůbec nic, nikoho nepoznává, 1% na přežití s tím, že nevědí jestli v tomto stavu nezůstanu. Bůh mě tu chtěl, ale ve škole jsem zažívala šikanu, ve vztazích okusila, týrání, zneužívání, drogy, lži. Popisuji zákroky, které mi nejvíce způsobili bolest, dokonce i trauma. Začala mi anorexie, mám hraniční poruchu osobnosti. Moje hlavní diagnoza je mitochondriální onemocnění, špatně se mi tvoří energie, ochabuje mi svalstvo, ztrácím reflexy a bez rehabilitace skončím na vozíků, avšak kvalitní rehabilitace jsou hrazeny, na ně budu mít pokud prodám knihy se svým životem...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459146/big_boze-proc-3Gs-459146.jpg 4.84
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Bože, proč?

Jane2016
27.04.2021

Opravdu velmi dojemný a inspirující příběh. Co se týče toho, co autorka ve svém životě dokázala a zažila, ani si nedokážu představit, jak těžké to pro ni muselo být. Ale o to víc si cením toho, že svůj příběh sdílela se Světem a dodala odvahu dalším lidem k tomu, aby byli stejně stateční jako ona sama.

J.M
25.03.2021

Tak právě sem dočetl daravanou knihu od Annie, kterou mám strašně moc rád za tu chvíli co se známe v hodně častech knihy mi ukaply slzy, protože se ciltlivý člověk, kterého tahle kniha dostala a dala ponaučený na kterým přemýšlím už par dní o čemž mi řekla i sama Ann, že sei nevážím toho co mám a že lidi jsou na tom hůř než já sám, že i jedno záváhaní může vést i ke konci života toho koho máté tato knížka mi ukazala pravdu, kterou mi Ann před několika dny řekla a já si toho nevažil. Teď už vím že sem byl najivní a hlupák a že sem svoji kamarádku ohoril na životě v mé neschopnosti a to je věc, která se neodpouští. Sem rád že sem měl možnost si přečíst příběh opravdového hrdiny, kterým je sama Ann, která prošla velkým bojem a utrpením.
Ann udělala jedno velké rozhodnutí a to že chce žít a nevzda se obduvují za to jaká i v osobním životě je s ní veliká sranda hlavně co je naní užasné její smích :D
P.S Mam tě moc rád J.M


Klepa
08.03.2021

Knihu jako je tato by si měl přečíst každý ať má životní příběh podobný jako autorka, jelikož v ní může najít poučení a povzbuzení k tomu se nevzdávat a jít v životě dal nebo patří do té skupiny jako já která má život bez starostí. Protože přesně tak se mi můj život začal jevit poté co jsem knihu přečetl.

Vede k zamyšlení nad tím, jak se dnes někteří dokážou dívat na lidi s nějakým handicapem skrze prsty bez toho, aby se zamysleli nad tím, proč tomu, tak je, že často zaměňujeme handicap a nemoc někoho jiného za opilost či drogy a přitom oni za důvod proč tomu tak je ani nemůžou.

Asi nikdy nebudu schopný plně pochopit čím vším si Annie musela projít ale tím, že to vše zvládla si zaslouží obdiv. Ten si zaslouží i ti lidé kteří ji nejvíce pomohli tuto cestu plnou překážek projít.

Přeji Annie, aby zůstala i nadále tak silná a skvělá osoba kterou je dnes a v životě zažívala už jen to pěkné.

mira9049
24.11.2020

Měli bychom být více soucitní, respektující a chápající k těm, kteří to mají jinak než ostatní. Proč by to mu tak mělo být se dozvíte v této knize.

Přeji autorce, aby její cesta byla o mnoho méně trnitá, než byla dřív. MK

Bianka777
23.11.2020

Knihu jsem právě dočetla, je velmi čtivá. Nemohla jsem v noci spát, emočně mě dostala. A Annie je skvělá, co všechno zvládá, měli by si to přečíst další lidé, ať na nemocné lidi nehledí skrz prsty. A víc jim pomáhají.

pohvizd
23.11.2020

Naposledy mě rozbrečel Doktor Živago, nyní příběh děvčete, které mělo smůly za celé město. Přes všechnu nepřízeň osudu dokázala autorka, která si denně prochází peklem na zemi, něco, co dokáže málokdo. Nemysím tím napsat knihu, ale najít odvahu a podělit se o to nejintimnější. O svůj životní příběh.

Pro mě osobně je kniha inspirací a především zrcadlem. Troufám si tvrdit, že kdokoliv si knihu přečte, už nikdy se nebude na svět kolem, ani sám na sebe, dívat jako dřív. Kniha je exkurzí do hloubi duše člověka, je kladivem, které vám rozčísne lebku a otevře oči.

Narozdíl od jiných příběhů ten Annie ještě neskončil. Uctěme tedy její odvahu a dokažme jí, že svět umí být příjemné místo pro všechny bez výjimek.

monika1595
23.11.2020

Přečetla jsem ji jedním dechem,velmi emoční zážitek ,doporučuji přečíst.