Janča1532 Janča1532 komentáře u knih

Pyramida Pyramida Henning Mankell

Kniha se my moc líbila.Komisař Walander cokoliv podnikal na vlastní pěst,dostal pořádnou ránu.Vždy se z toho dostal.

31.07.2022 5 z 5

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

Kniha mě velmi bavila.S Ditou sem se vrátila do období mého dospívání.

21.07.2022 5 z 5

Minuta na rozloučenou Minuta na rozloučenou Hana Marie Körnerová (p)

Krásná kniha.A vše dopadlo jak mělo být.Nejdříve Marianna rozmazlená slečinka,která měla vždy co chtěla,najednou musí čelit všem nástrahám života.A zvládá to pro mě dobře.

30.04.2022 5 z 5

Útěk z tábora 14 Útěk z tábora 14 Blaine Harden

Pro nás neuvěřitelný a mnohdy i nepochopitelný,co se v dnešní době může dít.Sin přežil,osvobodil se,ale tyto otřesný zážitky si ponese už celý život.Nepoznal bezstarostné dětství,lásku své rodiny a okolí.

20.11.2021 5 z 5

Velmi poutavá kniha.CHvilkama se těžko četla,musela sem číst pomalu i nahlas,abych tomu na některých místech porozuměla.

07.02.2021 4 z 5

Ženich v kiltu Ženich v kiltu Gayle Callen

Kniha mě velmi bavila. Magie přestože se do Owena zamilovala , neustále ho odmítala aby ho ochránila. Konec sem pak hltala.

29.03.2024 5 z 5

Skandál na spadnutí Skandál na spadnutí Julia Quinn

Kniha se četla velmi dobře.Bavila mě.Velmi rychle k sobě dva mladí lidé našli cestu. Ze začátku se navzájem odmítali, ale pak se rozpoutal krásný příběh.

11.02.2024 5 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Co na to napsat.Hrůza,hrůza a zase hrůza. Takový ženy by vůbec neměly mít děti.Shelly,která už od mládí byla problematická dívka. Táhlo se to s ní až do dospělosti.Až třetí manžel s kterým měla třetí dceru s ní vydržel,a miloval ji tolik,že dělal co mu poručila.To co musely dcerky snášet je neuvěřitelný,a s podivem,že to vůbec přežily.Toto štěstí neměla Shelina kamarádka Katty,která nakonec skonala.Nepochopila sem proč neutekla.Když se o to pokusila,tak jí Shely našla v obchodáku,kde nakupovala,místo aby hledala pomoc.Další na řadě byl Shany,její synovec, a pak kamarád Ron. Hrozně silný zážitek až z toho při čtení mrazí.

30.04.2023 5 z 5

Bůh jede na dovolenou Bůh jede na dovolenou Michal Čagánek

Krásně napsaná kniha.Plná rad a návodů,jak žít život s pokorou a přesto plnohodnotně.

23.04.2023 5 z 5

Slzy ticha Slzy ticha Mende Nazer

Po přečtení prvního dílu,sem okamžitě se začetla i do dílu druhého. Naplnilo mé očekávání. Mende už jako svobodná a zapojená do dění v Británii,začíná plánovat návštěvu svý vlasti a hlavně se setkat se svými blízkými.Popisuje strasti a překážky než se vůbec let může uskutečnit. Potom neví ani zda rodina stihne dorazit do místa určení,který se během letu musí kvůli bezpečnosti změnit.Nakonec se s nima po tolika letech setká.
Kniha je i poučná,kde se dozvídáme,jaký je život na druhým kontinentu země.Jak těžký tam je život,přesto tam žijou ve skromnosti a sou svým způsobem štastní.
Brala bych i další pokračování,jak to bylo dál,zda došlo k dalšímu setkání atd.

15.04.2023 5 z 5

Jak voní láska Jak voní láska Julie Cohen

(SPOILER) Kniha se dobře četla.Taková oddechovka.Nakonec Felicity uzavře svoji minulost a jde dál do budoucna po boku svého manžela,který ji vroucně miluje.

18.03.2023 5 z 5

Johana z Rožmitálu: Na rukou jed, v srdci láska Johana z Rožmitálu: Na rukou jed, v srdci láska Jaroslava Černá

Velmi čtivý a poučný příběh.Johana,která věrně stála po boku svého muže v dobrém i zlém.Ve všem měl její podporu.

12.02.2023 5 z 5

Když začalo pršet Když začalo pršet Kateřina Tachovská-Vestman

Za mě dobrá detektivka.Rozuzlení nečekané.Ale holt kdo jinému jámu kopá sám do ní padá.

05.02.2023 4 z 5

Rusovláska u cesty Rusovláska u cesty Anne Tyler

Kniha se my moc líbila,dobře se četla,bavila mě.

03.11.2022 5 z 5

Podváděná Podváděná Kateřina Janouchová

Kniha se my docela líbila.Dobře se my četlo z prostředí nemocnice.Myslela sem si,že Simon si vše jenom vymyslel pro údajnou hru.Jaké bylo překvapení,když se jeho matka objevila na porodním při porodu druhého syna.Vše se potvrdilo,že to nebyl výmysl.Kniha končí zvláštně,jako nedokončená.

06.10.2022 3 z 5

Větrné duše Větrné duše Mons Kallentoft

Pěkná detektivka,napínavá až do konce.

04.10.2022 5 z 5

Vina Vina Arnaldur Indriðason

Dobrá detektivka.Nakonec oba případy odhaleny.

04.09.2022 5 z 5

Kočárová cesta Kočárová cesta Jana Klimečková

Dobře sem si početla.Markétce poté Gretl sem moc fandila.Byla my taková blízká.

07.07.2022 5 z 5

Arabská dcera Arabská dcera Tanya Valko

Kniha se my moc líbila.Marjánka měla moje sympatie.Co všechno musela zažít a čím vším projít.Ona vše statečně zdolala.A jak jí babička řekla,jestli se s maminkou máš sejít tak se sejdeš.A tím to tak krásně skončilo.

11.06.2022 5 z 5

Svedu to na tebe Svedu to na tebe Lucie Šilhová

Kniha mě bavila od začátku do konce.

26.03.2022 5 z 5