Janaves Janaves komentáře u knih

Malá sestra Malá sestra Martina Borger

Smutný příběh. Sobecká matka, otec slaboch. Hrozné, čeho jsou lidé schopni dopustit se na dítěti.

29.08.2019 5 z 5

Neposkvrněné početí Neposkvrněné početí Anna Hessová

Kniha se četla skvěle. Strašné si představit, čím si hlavní hrdinka musela projít. Její matka byla strašná,viděla jen sama sebe. Jany mi bylo moc líto...

29.08.2019 5 z 5

Osudu neutečeš Osudu neutečeš Iva Hlaváčková

Zajímavé, čtivé. Hlavní postava drzá jak "nádražní vrabčák". Dobré čtení, možná se daly některé pasáže zestručnit.

20.08.2019 4 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

Čtivý trihller, povedený. Těším se na další knihu.

18.08.2019 5 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Hezký příběh z prostředí, které mi není tak úplně cizí.Nešlo přestat číst...Jsem zvědavá na druhý díl!

15.08.2019 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Četla jsem do noci,musela jsem... Krásně napsané, hlavní hrdinka má můj obdiv.V každé situaci si dokázala poradit,i ve špatném dokázala najít to dobré.Super kniha.

15.08.2019 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Skvělá kniha. Napětí až do samotného konce. Bylo mi líto Lea i Daisy. I Adama. Těším se na další autorčinu knihu.

09.08.2019 5 z 5

Má sestra a další lháři Má sestra a další lháři Ruth Dugdall

Kniha se mi líbila.Brzy jsem začala tušit, kdo bude stát za celou tou hrůzou.Presto jsem byla překvapena závěrem.

05.08.2019 4 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Dobrá detektivka, napínavá.

28.07.2019 4 z 5

Sedmnácté znamení Sedmnácté znamení James Patterson

Mám knihy Pattersona moc ráda. Líbí se mi jeho styl psaní. Knihy jsou napínavé a plné zvratů. Napsal lepší knihy než je tato, ale stejně jsem ji četla ráda a byla jsem zvědavá na rozuzlení. A prostě se těším na další!

20.07.2019 5 z 5

Benjamín Benjamín Valja Stýblová

Příběh Bena se mi moc líbil.Oblibila jsem si i dědu.Na knize mi trochu vadila rozvláčnost, proto tři hvězdy.

16.07.2019 3 z 5

Most Aeskulapů Most Aeskulapů Valja Stýblová

Přečteno, pěkné.

12.07.2019 4 z 5

Ondinino prokletí Ondinino prokletí Valja Stýblová

Všechny díly byly moc hezké,tento se mi líbil nejvíc.

12.07.2019 5 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Valja Stýblová

Zajímavé, hezké čtení.

09.07.2019 5 z 5

Most přes řeku Léthé Most přes řeku Léthé Valja Stýblová

Krásné, smutné, k zamyšlení.Jsem ráda,že jsem si knihu půjčila a jsem zvědavá na další pokračování.

27.06.2019 5 z 5

Oidipův návrat Oidipův návrat Anna Hessová

Byla jste překvapená a to mile. Stojí za přečtení.

24.06.2019 4 z 5

Femme fatale Femme fatale Antonín Rašek

Oddychovka,rychle přečtené.Průmerné.

19.06.2019 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Přečteno za dva večery. Naprosto souhlasím se všemi kladnými komentáři.

16.06.2019 5 z 5

Naposledy se ohlédni Naposledy se ohlédni Janelle Brown

Nejsem si úplně jistá,jak hodnotit.Příběh nebyl špatný,ale něco mi tam vadilo. Možná zbytečně dlouhé.

10.06.2019 3 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Za mě spokojenost. Četlo se mi to pěkně. Vypravěč byl fakt psychopat a líbil se mi konec. Kdo s čím zachází...

03.06.2019 4 z 5