jan37 jan37 komentáře u knih

Děvčátko Děvčátko Martin Goffa

Stále dobrý, dá se přečíst za jeden den, ihned vtáhne do děje, ale první dva díly byly o něco lepší, zbytečně nechutný scény

24.09.2020 3 z 5

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Ten Goffa je fakt příjemný čtení, manželka koupila na blind k svátku a fakt se to moc dobře čte, jdu do dalších knih od autora .) , dá se přečíst za den až dva

18.09.2020 4 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Příjemný oddechový čtení, rad si přečtu další knihy od autora.

09.09.2020 4 z 5

Třináctá oběť Třináctá oběť Tony Parsons

Opět skvělý atmosféra, napínavé, můj oblíbený Londýn, hezky to utíká, doporučuju

31.08.2020 4 z 5

Srovnáno se zemí Srovnáno se zemí Richard Bachman (p)

Vlastně mnohem lepší než některá pozdní díla mistra Kinga. Od začátku poměrně hutna atmosféra která nezbytně směřuje k nedobrému konci. Hlavního hrdinu vlastně v něčem chápu. přijde mi, že Bachman byl velký anarchista .)

16.08.2020 4 z 5

Co já vím? aneb Co mám dělat, když je to pravda? Co já vím? aneb Co mám dělat, když je to pravda? Jan Novák

Pro milovníky Miloše Formana povinnost. Ale mohlo by se líbit i ostatním. Opravdu jedinečný osud

13.08.2020 4 z 5

Spolek katů Spolek katů Tony Parsons

Opět se to skvěle četlo, stejně jako předchozí díly. Ideální na dovolenou .) pokud milujete Londýn jako já tak hvězda navíc

10.08.2020 4 z 5

Dolanův cadillac Dolanův cadillac Stephen King

Některé povídky skvělé (cadillac, noční letec, zuby, pekelne dobrá kapela), některé slabší (konec celé patálie, přerusta vás, ). 70%

08.08.2020 3 z 5

Slaměný vdovec Slaměný vdovec Dan Černý

Další skvělý příběh

17.07.2020 5 z 5

Kundera: Český život a doba Kundera: Český život a doba Jan Novák

Kniha se dobře četla, nicméně ji mám za spíše nepovedenou. Dozvěděl jsem se spoustu nových informací nicméně proč a) je na každé 3 straně dehonestace tím, že autor stále dumá nad tím kolik dostal kundera na tantiémech? b) přemýšlení o kunderově homosexualitě? c) trapné poznámky o psaní "z břicha". Jak píše Novák na každé druhé straně: atakdále, atakpodobně

17.07.2020 1 z 5

Piraně Piraně Roberto Saviano

Pozor na mafii

01.07.2020 4 z 5

Linie krásy Linie krásy Alan Hollinghurst

Zvláštní kniha, rád bych si ji přečetl ještě někdy

01.07.2020 3 z 5

06.05.2020 5 z 5

Lidská skvrna Lidská skvrna Philip Roth

Patří do TOP 5 toho co jsem kdy četl.geniální kníha

04.05.2020 5 z 5

Nedokončený život. John F. Kennedy 1917–1963 Nedokončený život. John F. Kennedy 1917–1963 Robert Dallek

Moc zajimavé. Takových politiků už moc nebývá

04.05.2020 5 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Slabší kniha od Kinga. Půlka (detektivka) super , druhá půlka (horror) o dost slabší, nudnější. Zklamání

25.04.2020 3 z 5

Bart Simpson 4/2020 Bart Simpson 4/2020 Tony DiGerolamo

Skvělý jako vždy

23.04.2020 5 z 5

Až se ti zatočí hlava Až se ti zatočí hlava Ondřej Štindl

Koupil jsem si v éře koronaviru a Velkého knižního ctvrtku několik knih abych mel co číst a zároveň pomohl mému oblíbenému nakladatelství. Pana Štindla mám rad z Týdeníku Echo ale ukazuje se že psát do časopisu (skvělého) je neco jiného než napsat knihu. Za prve _ autor ma zvláštní styl, který je na dvou stránkách magazínu skvělej, na 300 stránkách knihy iritující. Za druhé _ Příběh zajímavě rozjetý. Bohužel v polovině nastává zlom a přestává bavit (a jen trosku zajímat). Je mi to líto ale dávám 50%

03.04.2020 2 z 5

Kalhoty po mrtvém Kalhoty po mrtvém Irvine Welsh

Pro fanoušky Renta, Sifona, Franka a Spuda super. Celkem smutný závěr. Asi poslední kniha s těmito hrdiny což je škoda. Na druhou stranu už se to asi nedalo táhnout dál

22.03.2020 4 z 5