jaja10 jaja10 komentáře u knih

Hedvábná pomsta Hedvábná pomsta Victoria Holt (p)

Opět jedna z pěkných knih od HOLTové, zahalaná závojem podivných událostí točících se okolo hlavní hrdinky. :-)

18.03.2013 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Za tenhle díl dávám opět (stejně jako za první) plný počet hvězdiček. :-) Už aby tady bylo září :-))))))

17.03.2013 5 z 5

Paní z Mellynu Paní z Mellynu Victoria Holt (p)

Téměř klasický příběh zamilované guvernantky do svého pána, zahalen kapkou tajemství minulostí jeho zesnulé manželky. Až hlavní hrdinka teprve "rozlouskne" za jakých okolností opravdu zemřela a kdo stojí za její smrtí.....
Knížky od HOLTové mám moc ráda a tutu po přečtení zařadím mezi nejoblíbenějsí od této spisovatelky.....

17.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tato kniha se mi moc líbila. Dlouho jsem odkládala její čtení, snad mě odrazovaly občas ne zrovna pozitivní ohlasy, nakonec jsem se k tomu odhodlala a vůbec toho nelituji. Musím říct, že knížka je prostě skvělá. :-)

16.03.2013 5 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Kniha se četla moc dobře. Ten epilog mě dostal....jsem zvědavá, jak tohle dopadne......

15.03.2013 5 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

Opět skvěle napsaná kniha od Garwoodoé. :-)

06.03.2013 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

O kapánek víc se mi líbil první díl, ale musím říct, že i tento díl byl prostě super. :-)

06.03.2013 5 z 5

Roky Roky La Vyrle Spencer

Tuto knihu jsem četla již několikrát a nikdy nelituji toho, že ji čtu znova. :-)

22.01.2013 5 z 5

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Ze začátku, jsem byla trochu zlkamaná. Vůbec mě to nechytlo tak, jako Seznam skandálních snů, ale čím víc jsem přečetla, tím vic se mi kniha líbila. No a konec byl prostě nádherný :-)

17.01.2013 5 z 5

Hýčkaná snoubenka Hýčkaná snoubenka Liz Fielding

Mé hodnocení snad mluví za vše :-)

12.01.2013 1 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Kdyby to bylo možné, tak dám i 6 hvězdiček. :-) Moc krásné.

08.01.2013 5 z 5

Ohnivý květ Ohnivý květ Connie Brockway

Pěkně napsaný příběh a moc vtipné pošťuchování mezi hlavními hrdiny :-)

08.01.2013 4 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Tuto knihu jsem četla až po přečtení dalších dílů z této serie a dala bych ji na první místo. Moc pěkná.

08.01.2013 5 z 5

Vězeň mé touhy Vězeň mé touhy Johanna Lindsey

Všeobecně mám knihy od Lindsey moc ráda a tato se k nim taky zařadí.

Nezapomenutelný polibek Nezapomenutelný polibek Teresa Medeiros

Moc hezká knížka, vtipná, čtivá,...

Odvážné srdce Odvážné srdce Elizabeth Chadwick

nebyla to špatná kniha, jen na můj vkus více popisování, hodně textu jsem vynechávala, aby to mělo větší spád :-)

Dokonalá partie Dokonalá partie Adele Ashworth

Předchozí kniha Adele (moje drahá Caroline) se mi líbila víc, měla mnohem větší náboj. Tady jsem se musela prokousávat mnohdy podle mě zbytečným textem. A ten konec, co se týká vyřešení smrti mladší sestry hlavní postavy, no nevím,nevím,..... Každopádně se těším a doufám, že další knihy od této autorky budou tak dobré, jako její první kniha.

02.01.2013 3 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Knížka se mi opravdu líbila, musela jsem číst další a další kapitolu a ne a ne přestat. Jen mě trochu zklamal nejednoznačný konec, to nemám u knížek ráda.

30.12.2012 4 z 5

Zlověstné proroctví Zlověstné proroctví Kimberly Cates

Tak tato knížka mě moc nenadchla. Místy se četla hezky, místy jsem pár řádků musela přeskakovat.

23.12.2012 3 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Super knížka, moc se mi líbila. Kdybych mohla, dám i 6 hvězdiček. Opravdu stojí za přečtení a musím souhlasit s tím, že strany 72-73 jsou k popukání.

27.11.2012 5 z 5