J.books J.books komentáře u knih

Vášeň pro grilování - Nejlepší recepty, rady a techniky Vášeň pro grilování - Nejlepší recepty, rady a techniky Angelo Menta

Jedna z nejlepších knih o grilování, není vhodná úplně pro začátečníky.

10.10.2017 5 z 5

Tato kniha bohužel není pro mě, vše se podle cyklu zařídit nedá a myslet celou dobu na to kdy co a jak? Já osobně preferuji intuici a selský rozum. Kniha je na můj vkus už hodně alternativní a až moc vše přehání.

10.10.2017 2 z 5

Hurá, miminko! Hurá, miminko! Jillian Michaels

Knihu vřele doporučuji, jedná se o upřímná pohled na těhotenství a to jak se dát do formy, jak být zdravá. Je to trochu něco jiného než bylo dosud na trhu

Zelená kosmetika Zelená kosmetika Michaela Suchá

I když je autorka skvělá odbornice, kniha se nepovedla. Působí dost zastarale, písmo je obří a celkově bohužel působí lacině, což je škoda, znalosti jaké má autorka si zasluhují lepší knihu :/

10.10.2017 3 z 5

Kitchen & the City Kitchen & the City Petra Davidová

Tuto blogerku sleduji delší dobu, její blog mám ráda,ale kniha mi k srdci nepřirostla. Fotky jsou hezké,ale kniha je doplněna i fotky autorky a jejího života, má to působit přirozeně a free, místo toho to působ uměle a strojeně :/ radši zůstanu u krásného blogu

10.10.2017 2 z 5

Coco Chanel Coco Chanel Megan Hess

Překrásné a nápadité zpracování životopisu Coco, je zde jen pár nejdůležitějších informací,ale to nevadí, jedná se hlavně o to krásné zpracování.

10.10.2017 5 z 5

Máma mele vločky - Recepty bez lepku a masa pro celou rodinu Máma mele vločky - Recepty bez lepku a masa pro celou rodinu Martina Alinče Dvořáková

Pěkně graficky zpracovaná kniha, fotky samotných pokrmů jsou trošku horší,ale jinak kuchařku hodnotím jako fajn, pro začátečníky, pro mě, jako sběratele kuchařek však jen průměr, určitě jsou na trhu o něco lepší

10.10.2017 3 z 5

Jak být krásná za 21 dnů - Tajemství půvabu a sebevědomí Jak být krásná za 21 dnů - Tajemství půvabu a sebevědomí Pascal Loperena

Zajímavé zpracování, takový lepší časopis, ideální asi pro mladší dívky.

10.10.2017 4 z 5

Večery v Umbrii Večery v Umbrii Marlena de Blasi

Knihy této spisovatelky mám ráda, bohužel tento díl mi přijde za prvé spíše asi pro starší čtenáře ,kteří víc chápou pocity seniorů, možná i díky tomu , že jsem věkově někde jinde zatím mě kniha nezaujala a nevryla se mi pod kůži dostatečně hluboko jako předchozí knihy. Chybí v ní taková ta šťáva Itálie , nadšení ...zde je to takové spíš nudnější čtení s divnou pachutí. Ke knize se určitě zkusím jednou vrátit a přečíst jí znovu.

08.10.2017 3 z 5

La Buchta - Cesta z jednoho těsta La Buchta - Cesta z jednoho těsta Johana Pošová

Kuchařka je krásně zpracovaná,ale upřímně není to nic co musím mít ve své sbírce

08.10.2017 3 z 5

Škoda nevařit 2: Kuchařka plná akce Škoda nevařit 2: Kuchařka plná akce Martin Škoda

Bohužel nejsem fanynkou Škodových knih, nelíbí se mi styl prezentace knih, působí trochu hipstersky,ale zároveň lacině. Přirovnání k českému Jamiemu možná v realitě klidně, ale kuchařky jsou na velmi nízké úrovni.

27.08.2017 1 z 5

Běhejte rychle, jezte pomalu Běhejte rychle, jezte pomalu Elyse Kopecky

Skvělá kniha pro všechny milovníky běhu, krásně nafoceno, stručně a přesto dokonale popsáno vše kolem běhu a jako bonus recepty.

27.08.2017 4 z 5

Dospělost je mýtus Dospělost je mýtus Sarah Andersen

Asi nejsme správná cílová skupina. Kresby a styl se mi nelíbí. Když toto pominu , děj a humorné okamžiky jsou spíše hodně slabé a nic co by mi utkvělo v paměti. Lepší hodnocení dostává kniha jen za nápad.

30.06.2017 2 z 5

Babské rady Babské rady Anna Strunecká

Myslela jsem , že se bude jednat o něco zajímavějšího, jako byla doba jedová. Tohle mi bohužel připomíná babské rady v Blesku pro ženy. Netřeba číst a mít doma.

30.06.2017 odpad!

Bez pravidel Bez pravidel Lauren Weisberger

Bohužel autorka nedosahuje humoru a poutavosti jako u Dábel nosí Pradu, tohle nezaujme, nenadchne a po pár stránkách to s klidnou duší odložíte.

30.06.2017 odpad!

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Příjemné překvapení, obvykle pokračování nejsou nic moc. tady bych si troufla říct, že je děj méně předvídatelný a poutavější. Samozřejmě opět romance,ale nabitá víc akcí. Vřele doporučuji jako letní čtení.

30.06.2017 4 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Kupodivu i druhý díl byl skvělý. Opět velmi čtivé a nabité dojemnými i humornými chvilkami. Všichni kdo četli jedničku rozhodně musí mít v hledáčku i tuto knihu

30.06.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Knihu vřele doporučuji napříč věkovými generacemi pro všechny milovníky psů. Pěkný nápad na pointu, dojemné chvilky se střídají s napětím i humorem. Kniha se čte velmi rychle a zahřeje u srdce. Nic těžkého ani depresivního nečekejte.

30.06.2017 5 z 5

Malé zázraky Malé zázraky Kateřina Dubská

Kniha má velmi zvláštní povídky, jsou takové o ničem, kniha mě neuchvátila. Čekala jsem od ní víc.

30.06.2017 1 z 5

Není špatné,ale takové spíše pro mladší čtenáře. Styl psaní mi nevyhovuje, je hodně jednoduchý a až moc se snaží o vtipy,které jsou mnohdy zoufale nudné.

20.06.2017 1 z 5