Babské rady

Autorka řady populárně-naučných bestselerů přichází se svojí další knížkou pro širokou veřejnost. Babské rady profesorky Strunecké poskytují čtenářům stručné, ale srozumitelné informace o levných a zdravých potravinách, o jídle jako léku v prevenci rakoviny, srdečně-cévních onemocnění, autismu a Alzheimerovy nemoci. Rodiče v této publikaci najdou užitečné rady, jak nepoškozovat nevhodnou stravou zdraví svých dětí od početí do dospělosti. Kapitola Jak zdravě stárnout je vhodným průvodcem pro seniory, kteří chtějí prožít klidné a spokojené stáří. I tato knížka přináší netradiční pohledy autorky, které jdou mnohdy proti proudu všeobecného mínění a oponují přístupům současné medicíny a osvěty....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/222137/babske-rady-222137.jpg 3.822
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, ALMI

Kniha Babské rady

Chesterton
20.12.2017

Byla jsem na přednášce paní Strunecké a žádné ezoterické a selektivní vody jsem neshledala ani v jejích knihách, ani jejím lidském projevu. Je to žena, která se v nejlepší víře tomuto tématu věnuje často až do detailů, které mohou někdy připadat přehnané, ale to je vše:)) Srovnání s Bleskem pro ženy je trochu trapné:)
A vybrat by si asi měl každý podle své osobnosti a individuality:))

JanaDobby
30.06.2017odpad!

Myslela jsem , že se bude jednat o něco zajímavějšího, jako byla doba jedová. Tohle mi bohužel připomíná babské rady v Blesku pro ženy. Netřeba číst a mít doma.

Candide
22.01.2016

Je mi líto, ale paní Struneckou nemohu považovat za důvěryhodného odborníka. Její názory zabředají do příliš esoterických a selektivních vod, do kterých doporučuji spíše vůbec nevstupovat, než se v nich snažit plavat. Od této demagogie ruce pryč!

pagac17
10.05.2015

Opravdu v současné době bestseler v tomto žánru. Hodně jsem si přečetl různých pojednání o potravinách, jejích kvalitách a obraně proti užívání těch nebezpečných. Autorka mistrně podala informace o nynějších problémech životního stylu, abychom se vyhnuli nebezpeční, které nám hrozí z tohoto nesprávného životního stylu. Je to učebnice pro celý život.