Babské rady

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Autorka řady populárně-naučných bestselerů přichází se svojí další knížkou pro širokou veřejnost. Babské rady profesorky Strunecké poskytují čtenářům stručné, ale srozumitelné informace o levných a zdravých potravinách, o jídle jako léku v prevenci rakoviny, srdečně-cévních onemocnění, autismu a Alzheimerovy nemoci. Rodiče v této publikaci najdou užitečné rady, jak nepoškozovat nevhodnou stravou zdraví svých dětí od početí do dospělosti. Kapitola Jak zdravě stárnout je vhodným průvodcem pro seniory, kteří chtějí prožít klidné a spokojené stáří. I tato knížka přináší netradiční pohledy autorky, které jdou mnohdy proti proudu všeobecného mínění a oponují přístupům současné medicíny a osvěty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222137/big_babske-rady-222137.jpg 3.526
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Babské rady

los
09. únoraodpad!

profesorka + doktorka přírodních věd + doktorka věd a radí, jak detoxikovat organismus? to jsou snad výpisky z ženských časopisů

Alma5
23.06.2021

Rady p. profesorky se mi jeví jako rozumné a užitečné, a to i ty, které vypadají poněkud ezotericky. Jenom mi připadá, že se zde probírala skoro stejná témata jako v knize Doba jedová.


JanaDobby
30.06.2017odpad!

Myslela jsem , že se bude jednat o něco zajímavějšího, jako byla doba jedová. Tohle mi bohužel připomíná babské rady v Blesku pro ženy. Netřeba číst a mít doma.

Candide
22.01.2016

Je mi líto, ale paní Struneckou nemohu považovat za důvěryhodného odborníka. Její názory zabředají do příliš esoterických a selektivních vod, do kterých doporučuji spíše vůbec nevstupovat, než se v nich snažit plavat. Od této demagogie ruce pryč!

pagac17
10.05.2015

Opravdu v současné době bestseler v tomto žánru. Hodně jsem si přečetl různých pojednání o potravinách, jejích kvalitách a obraně proti užívání těch nebezpečných. Autorka mistrně podala informace o nynějších problémech životního stylu, abychom se vyhnuli nebezpeční, které nám hrozí z tohoto nesprávného životního stylu. Je to učebnice pro celý život.

Doporučujeme

Proč spíme
Proč spíme