Škoda nevařit 2: Kuchařka plná akce

Škoda nevařit 2: Kuchařka plná akce https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319873/bmid_skoda-nevarit-2-kucharka-plna-akce-M5T-319873.jpg 4 8 2

Martinova první kuchařka vyšla, když mu bylo pouhých 17 let, a hned si získala nejen chutě čtenářů, ale taky ocenění za 3. nejlepší prvotinu světa. Druhá kniha Martinovi vychází v jeho 22 a je stejně originální a nekonvenční jako autor sám. Škoda nevařit 2 – Kuchařka plná akce představuje dvacet nadupaných kapitol, kdy každá kapitola znázorňuje jednu konkrétní akci s jídlem v hlavní roli. AKCE, pestrost receptů, dostupnost surovin a variace příležitostí i prostředí, to jsou hlavní atributy zbrusu nové kuchařky, jejímž speciálním hostem se stal známý kuchař Marcel Ihnačák, který spolu s Martinem v jedné z kapitol uvařil své oblíbené recepty. Ke knize navíc pod taktovkou populárního muzikanta Jirky Buriana poprvé v české historii vznikl taky hudební singl a videoklip, který propojuje svět jídla a hudby.... celý text

Rea6
25.10.2019 5 z 5

Nesouhlasím s hodnocením JanaDobby. Martinovy kuchařky jsou plné mládí, fantazie a cool přístupu k vaření a životu. Jedny z mých nejoblíbenějších kuchařek.

J.books
27.08.2017 1 z 5

Bohužel nejsem fanynkou Škodových knih, nelíbí se mi styl prezentace knih, působí trochu hipstersky,ale zároveň lacině. Přirovnání k českému Jamiemu možná v realitě klidně, ale kuchařky jsou na velmi nízké úrovni.

Martin Škoda
česká, 1994