J.books J.books komentáře u knih

Saveur: Šťastná italská kuchyně Saveur: Šťastná italská kuchyně kolektiv autorů

Průměrná italská kuchařka, klasické i méně známé recepty,ale ne všechny jsou doplněny fotografií.

V síle je krása V síle je krása Lindsey Vonn

Zajímavá knížka pro všechny sportovně založené ženy, které se zajímají nejen o sport,ale i o zdraví životní styl a krásu.

10.03.2018 3 z 5

Jak jíst humra a další záhady správného stolování Jak jíst humra a další záhady správného stolování Ashley Blom

Průměrná kniha o stolování, nic co nutně potřebujete ve své sbírce.

10.03.2018 3 z 5

Obědy do krabičky - Více než 75 zdravých jídel pro děti i dospělé Obědy do krabičky - Více než 75 zdravých jídel pro děti i dospělé kolektiv autorů

Průměrná kuchařka s dobrými nápady, pro inspiraci proč ne,ale do sbírky bych ji nedoporučila.

21.02.2018 3 z 5

Vtipné kaše - Namíchejte si ty vaše Vtipné kaše - Namíchejte si ty vaše Věra Strnadová

Kniha není špatně graficky provedená, jen mě osobně kuchařka zaměřená na kaše nějak neuchvátila. Pro milovníky kaší však určitě doporučuji.

21.02.2018 2 z 5

Jamie po italsku Jamie po italsku Jamie Oliver

Velmi pěkná italská kuchařka, je vidět, že je to již starší Jamieho kniha, není provedena tak dokonale co do designu a fotek,ale i tak se jedná o knihu plnou dobrých receptů.Doporučuji spíš do sbírky jeho fanouškům, jinak již má na trhu lepší knihy.

21.02.2018 3 z 5

Jamie Oliver - Superfood hravě a zdravě Jamie Oliver - Superfood hravě a zdravě Jamie Oliver

Opět krásná Jamieho kuchařka, zaměřená na zdravé potraviny a na superfoods. Doporučuji.

21.02.2018 5 z 5

5 ingrediencí - Pro snadná a rychlá jídla 5 ingrediencí - Pro snadná a rychlá jídla Jamie Oliver

Opět skvělá kuchařka, originální a nápaditá. Pokrmy jsou jednoduché a snadno je uvaří i začítečníci. Navíc recepty obsahují i informace o nutričních hodnotách.

Lahodně s Ellou a přáteli Lahodně s Ellou a přáteli Ella Woodward

Nejlepší kniha z celé série, nejpraktištější recepty, méně povídání a více receptů. Vřele doporučuji.

Cukrfree Cukrfree Janina Černá

Krásně zpracovaná kniha, skvost do sbírky,i když recepty určitě nejsou pro všechny. Ale jsou zajímavé a je radost je zkoušet.

Jednoduše a dokonale - Kuře Jednoduše a dokonale - Kuře Roman Vaněk

Pro mě asi nejlepší zatím z celé série, pěkné recepty. Jak tradiční tak méně známé, přemýšlím, že si ji koupím do sbírky, opravdu za to stojí.

Dobrá sezóna na jaře Dobrá sezóna na jaře Michaela Riedlová

Kniha mě ničím nezaujala, spíš na prohlédnutí ,ale do sbírky jsem si ji nepořídila.

01.02.2018 1 z 5

Veganská kuchyně Veganská kuchyně kolektiv autorů

Povedená kuchařka, pěkné fotky, zajímavé recepty a je maličká a lehká, klidně i jako cestovní kuchařka

Superfood kuchyně Superfood kuchyně neznámý - neuveden

Povedená maličká kuchařka,která je ideální i na cestování

01.02.2018 3 z 5

Přirozeně zdravá kuchyně Přirozeně zdravá kuchyně kolektiv autorů

Příjemná a dobře skladná kuchařka s krásnými fotkami.

Sugar-Free kuchyně Sugar-Free kuchyně neznámý - neuveden

Kniha je fajn díky krásným fotkám, je tenká a lehká, takže klidně i jako cestovní kuchařka.

01.02.2018 3 z 5

Pravé a lahodné jídlo - více než 100 receptů z neupravených potravin pro vaše zdraví a pohodu Pravé a lahodné jídlo - více než 100 receptů z neupravených potravin pro vaše zdraví a pohodu Chrissy Freer

Kniha je krásná po grafické stránce a i svým obsahem zaujme všechny milovníky jídla a vaření.

26.10.2017 4 z 5

Recepty od maminky - 132 nápadů, co vařit dětem i celé Recepty od maminky - 132 nápadů, co vařit dětem i celé kolektiv autorů

Kniha nezaujme co do zpracování , tak ani obsahem na trhu jsou určitě lepší knihy.

26.10.2017 1 z 5

Bylinky - Léčivá moc přírody Bylinky - Léčivá moc přírody Jarmila Mandžuková

Krásně sepsaná knížka o bylinkách, vřele doporučuji.

10.10.2017 5 z 5

Pěkně vypečená kuchařka Pěkně vypečená kuchařka Lucie Arichteva

Krásné fotografie, pěkné recepty,ale vhodné pouze pro lidi co nesledují blog autorky. Uvidíme co druhý díl.

10.10.2017 2 z 5