Jednoduše a dokonale – Kuře

Ve své nové edici Jednoduše & dokonale vydává autor kuchařských bestsellerů Roman Vaněk první kuchařskou knihu v pořadí: Jednoduše & dokonale – Kuře. Jako vždy spolu s Vaňkem na této publikaci pracovala jeho manželka Jana a tým předních českých šéfkuchařů, kteří jsou zároveň lektory Pražského kulinářského institutu. Kniha obsahuje více než 140 barevných fotografií. Téměř 80 nových, nápaditých receptů připravených z běžně dostupných surovin, kde hlavní roli hraje kuře, je v knize opět zpracováno osvědčeným systémem „krok za krokem“. Svou jednoduchostí kniha zaujme každého milovníka dobrého jídla za rozumnou cenu a zároveň svým tradičním formátem a typickým vzhledem doplní kolekci „bílé řady“ Vaňkových kuchařek mnoha kulinářským sběratelům....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/356902/kure-jednoduse-amp-dokonale-oid-356902.jpg 4.715

Jednoduše a dokonale

Kuchařky
Vydáno:, Prakul Production

Kniha Jednoduše a dokonale – Kuře

JoSvob
18.09.2018

Knizku jsem dostala k narozeninam. Miluju kureci na vsechny zpusoby, takze mi udelala velkou radost. Jednoduche a dobre vysvetlene recepty i krasne fotky pokrmu. Z kucharek ji mam spolu s knizkou od Dity Pehackove nejradsi.

JanaDobby
21.02.2018

Pro mě asi nejlepší zatím z celé série, pěkné recepty. Jak tradiční tak méně známé, přemýšlím, že si ji koupím do sbírky, opravdu za to stojí.

Nuny
07.01.2018

Kniha má nádherné fotky. Když si recepty čtete, máte chuť, udělat každý z nich a nejlépe hned. Zároveň jsou bezvadně popsané a nijak složité.
Vytkla bych jednu věc a dvě doporučila. Chybí mi celkový čas strávený s přípravou a vařením pokrmu, pak bych brala doporučené přílohy a docela hezké by bylo číst o vzniku receptu, ať to není jen o obrázcích, ale i o čtení.
Už se moc těším na další vydání z této úchvatné řady.

haWranka
03.01.2018

Jedna z nejlepších kuchařek, která se mi kdy dostala do ruky (a že jich nebylo málo). Při pročítání jsem si vždycky řekla "tohle si uvařím", "ne, tohle si uvařím", "mňam, tohle si uvařím!". Všechny recepty vypadají nesmírně chutně. Člověk by si řekl, co se dá jako vymyslet s kuřetem. Ale těch receptů je spousta, a to jak tradičních ("obyčejné" pečené kuře), tak i těch exotických. A přitom vše z dostupných surovin, popsané jasně a jednoduše. Opravdu krása, moc se těším na další kuchařky z této řady.

HDosoudilová
27.12.2017

Nová kuchařka Romana Vaňka, která nesmí chybět v naší sbírce jeho kuchařek. Opět jsou zde jednoduché a zajímavé recepty, kuchařka je plná inspirace a hlavně je vhodná i pro kuchařské začátečníky.