Bylinky - Léčivá moc přírody

Jedinečná kniha o léčivých bylinkách přibližuje fascinující moc a kouzlo přírodního léčitelství. V tomto přehledně uspořádaném lexikonu objevíte léčivou sílu bylinek a jednoduché návody na to, jak je správně použít k léčbě nejběžnějších nemocí. Jde o velmi cenné a účinné rady na cestě za znovunabytím ztraceného zdraví a povzbuzením vitality. Využijte síly přírody! Využijte zázračnou moc léčivých bylinek a vneste je do svého života!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333654/big_bylinky-leciva-moc-prirody-IJa-333654.jpg 4.711

Kniha Bylinky - Léčivá moc přírody

Doria8
08.03.2018

Příjemné čtení, hezky napsaná kniha, množství zajímavých informací o bylinkách.

alnahu
13.10.2017

Skvělá kniha o bylinkách v knize najdete to nejlepší z přírodního lékařství, dozvíte se jaký přírodní lék je na jakou nemoc( rozděleno podle abecedy)a zároveň jednoduchý recept a návod ,jak si pomoci i když s mírou. Najdeme zde i barevný přehled léčivých bylinek. Knihu jsem si půjčila ,ale je skvělá, tak si ji jdu koupit.
Příroda je mocná čarodějka a může nám v mnohém pomoci.

JanaDobby
10.10.2017

Krásně sepsaná knížka o bylinkách, vřele doporučuji.

Iwíček
16.06.2017

Velice zajímavá knížka, která mě překvapila svým obsahem. Nečekala jsem, že na tak malém prostoru se bude vyskytovat tolik důležitých a velice cenných informací. Vřele doporučuji čtenářům, kteří se zajímají o léčivou moc přírody.

Proč spíme
Proč spíme