J.books J.books komentáře u knih

Longevity Book Longevity Book Cameron Diaz

Kniha nezaujala, je dobrá pro někoho kdo nikdy neslyšel o zdravém životním styly a ani snad neměl v ruce žádný lifestylový magazín. Jinak je to jen nudné opáčko, co už jste četli stokrát a jen sepsané pohromadě. Kniha nudila a pro mě absolutně nudná publikace.

20.06.2017 1 z 5

Opravdové jídlo - Real Food Projects: 30 dovedností, 46 receptů, pěkně od nuly Opravdové jídlo - Real Food Projects: 30 dovedností, 46 receptů, pěkně od nuly Kate Walsh

Krásná kuchařka,ale ideální spíše pro opravdové poctivé kuchaře,kteří si spoustu surovin hodlají přichystat sami doma. Skvělé ilustrace i recepty. Jen dost časově i náročné. Rozhodně není ideální pro všechny.

20.06.2017 3 z 5

Přátelství: Diář 2017 Přátelství: Diář 2017 Paulo Coelho

Velmi zajímavý a veselý diář o přátelství plný inspirace.

20.06.2017 5 z 5

Lehká kuchyně Lehká kuchyně Zdeněk Pohlreich

Asi jedna z nejlepších kuchařek ,kterou vydal. Osobnější a celkově odpovídá trendu moderního zdravějšího vaření.

20.06.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Díky ohlasu který kniha zaznamenala a také díky novému filmu, jsem se rozhodla po této knize sáhnout i když žánrově si vybírám trochu jinou literaturu. Já osobně nemám ráda thrillery, takže hodnocené je nižší také kvůli tomu. Co se týče napětí je kniha jedničkou, přečetla jsem jí pomalu jedním dechem , protože mě neskutečně zajímalo jak vše dopadne. A závěrečné rozuzlení je opravdu povedené. Bohužel mi,ale nevyhovuje styl psaní, nečetlo se mi to celé úplně ideálně. Měla jsem chuť i dost přeskakovat nezajímavé části. Další co mi vadilo, bylo, že každá z postav je prostě nějakým způsobem psychopatická, depresivní a ponurá...prostě celé dílo ve mě nezanechalo dobrý dojem. V každé knize si člověk najde někoho komu chce fandit, koho si zamiluje a tady mi to chybělo..jediné co mě zajímalo, bylo jak to dopadne. Jinak ve mě kniha nezanechala hlubší dojem a rozhodně bych si ji znovu nepřečetla.

09.02.2017 2 z 5

Coolinářka - Testováno na rodině Coolinářka - Testováno na rodině Svatava Vašková

Skvělá kuchařka, která je díky své vazbě skladná a není ani příliš tlustá, takže se Vám dozajista vejde do knihovny. Je překrásně zpracovaná, moderně a fotografie jsou dokonalé. Těší mě , že jsou zde pokrmy,které si v našich končinách snadno připravíte a přesto jsou nápadité a nejedná se o jídla která jsou v každé druhé kuchařce. Ideální i pro začátečníky, recepty nejsou složité.

09.02.2017 5 z 5

U kávy o kávě a kávovinách U kávy o kávě a kávovinách Jozef Augustín

Absolutně skvělá kniha, která je ideální pro laiky, profesionály a i kávové nadšence,kteří touží po své vlastní kavárně. Kniha obsahuje mnoho cenných rad, základní i hlubší informace o kávě, přípravě, historii, tradicích apod. Prostě krásná a obsáhlá publikace o kávě. Vřele doporučuji.

09.02.2017 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Absolutně nenadchlo, podle mě průměrný román o ničem , ani jsem nemohla dočíst jak mě kniha nebavila :/ Škoda.

04.02.2017 odpad!

Zelenina, moje láska Zelenina, moje láska Marcel Ihnačák

Příjemná zeleninová kuchařka, která,ale zase není nic extra co by mě úplně nadchlo. Pěkné fotografie, jednoduché recepty, ale vhodné spíše pro začátečníky

04.02.2017 2 z 5

Pohodový plán Pohodový plán Dalton Wong

Skvělá knížka, motivující a přitom rozumně, žádné přehnané předsevzetí. Vřele doporučuji.

04.02.2017 5 z 5

Letní kuchyně plná slunce a vůní Letní kuchyně plná slunce a vůní Tanja Dusy

Nic co by extra zaujalo, jednoduché a fajn letní recepty,ale nic co by mě donutilo knihu koupit do své kuchařské sbírky.

03.02.2017 2 z 5

Zrno je grunt Zrno je grunt Laura Agar Wilson

Ideální kniha pro všechny kdo chtějí zařadit obiloviny do svého jídelníčku a neví jak na to. Krásné fotografie a dokonale zpracovaná kniha.

03.02.2017 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Skvělá detektivka, z trojice autora je rozhodně nejlepší,ale zároveň nejtemnější a trochu drsnější na můj vkus,ale stojí za přečtení.

03.02.2017 5 z 5

Vařím s láskou Vařím s láskou Sophia Loren

Zklamání na plné čáře, chybí fotky jídla a celkově byste čekali čistou italskou kuchyni a ne divný mišmaš. Za mě propadák

30.06.2016 odpad!

Moje domácí kuchyně Moje domácí kuchyně Zdeněk Pohlreich

Podle mě nejhezčí a nejosobnější kuchařky Zdenka, moc hezké fotografie a konečně mám pocit, že se na kuchařce podílel od začátku do konce, kuchařna nepůsobí chladně jako jeho předešlé, moc doporučuji.

Lahodně s Ellou Lahodně s Ellou Ella Woodward

Hodně teorie a celkově mě víc baví druhý díl :)

30.06.2016 3 z 5

Lahodne s Ellou každý deň Lahodne s Ellou každý deň Ella Woodward

Krásně napsaná a celkově dobře zpracovaná kniha / kuchařka, mnohem lepší než první díl, víc praktická.

Luštěniny Luštěniny Genevieve Taylor

Moc povedená kniha plná zajímavých receptů.

Bytosti přírody Bytosti přírody Margot Ruis

Úžasně napsané, zanechává v člověku hodně pozitivní energie, pravdu kouzelná kniha pro všechny milovníky přírody.

Vůně francouzské kuchyně Vůně francouzské kuchyně Michel Roux

Krásně zpracovaná kniha, ideální pro milovníky francouzské kuchyně. Občas trochu problém sehnat všechny suroviny na vaření.

30.06.2016 3 z 5