J.books J.books komentáře u knih

Od pondělí do pátku Od pondělí do pátku Jana Vašáková

Kuchařka pro začátečníky v kuchyni. Pro pokročilejší absolutně nepoužitelná a ne moc dobře provedená kuchařka.

17.08.2014

Dobrého kari není nikdy dost Dobrého kari není nikdy dost Jiří Štift

Kvalitní kuchařka plná skvělých receptů pro všechny co preferují Asijskou nebo indickou kuchyni :)

17.08.2014 4 z 5

Veganské pochoutky - 100 moderních a zdravých receptů Veganské pochoutky - 100 moderních a zdravých receptů Jérôme Eckmeier

Krásně provedená kuchařka o veganské kuchyni :)

17.08.2014 5 z 5

Božský cheesecake - 60 receptů na dokonalé moučníky s čerstvým tvarohovým sýrem Božský cheesecake - 60 receptů na dokonalé moučníky s čerstvým tvarohovým sýrem Hannah Miles

Naprosto vynikající kuchařka na dorty, nápaditá a opravdu povedená :)

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Skvělá dektivka :)

Rozpal to, šéfe! Rozpal to, šéfe! Zdeněk Pohlreich

Velmi povedená kuchařka

Od pondělí do pátku Od pondělí do pátku Jana Vašáková

Slabší kuchařka, nic nového, nic originálního, bohužel tuhle kuchařku doporučit nemůžu ...

17.08.2014

Živá kuchyně, cesta ke zdraví Živá kuchyně, cesta ke zdraví Judita Wignall

Krásné fotografie a podle mě jedna z biblí pro všechny raw a vegany, opravdu pěkně zpracovaná kniha :)

Detoxikace léčivými oleji Detoxikace léčivými oleji Jiří Kuchař

Naprosto skvělá kniha, zajímavé informace o rostlinných olejích, doporučuji nejen pro ty kdo stojí o olejovou detoxikaci

17.08.2014 5 z 5

Madame Chic aneb Co všechno jsem se naučila v Paříži Madame Chic aneb Co všechno jsem se naučila v Paříži Jennifer L. Scott

Pozitivní a inspirující kniha,ale žádný trhák. Pro mě stačí knihu přečíst,ale doma ji mít nemusím

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Viděla jsem film, ten se mi líbil a tak jsem začla číct knihu, škoda, že mi absolutně nevyhovuje styl psaní :/

17.08.2014 1 z 5

Kde končí duha Kde končí duha Cecelia Ahern

Tak na film se těším. Kniha mě bavila.

17.08.2014 2 z 5

První jsem viděla film a poté až četla knížku, kniha je jasně lepší, krásná, něžná a dojemná. Ideál pro všechny pejskaře :)

17.08.2014 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Knha mě hodně bavila, příjemný styl psaní,který mám ráda a už teď se těším na druhý díl.

17.08.2014 5 z 5

Musím se přiznat, že dobrý nápad,ale styl psaní mi nesedí :/

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásný , dojemný příběh, četla jsem jedním dechem :)