J.books J.books komentáře u knih

Suši Suši neznámý - neuveden

Jednoduchá kniha pro všechny kdo si chtějí připravit sushi doma :)

18.08.2014 4 z 5

Celoroční plánovací kuchařka Celoroční plánovací kuchařka Kamila Procházková

Sice dobrý nápad,ale zpracování otřesné, nemoderní,je to jak kuchařka z roku raz dva!

18.08.2014 odpad!

Moje bio pochoutky Moje bio pochoutky Ivan Mach

Příšerně zpracovaná kuchařka

17.08.2014 odpad!

Tak trochu úžasní Tak trochu úžasní Dawn French

Skvělá a vtipná knížka,která se čte prakticky sama jedním dechem :)

Drahá Silvie Drahá Silvie Dawn French

Velmi zajímavá kniha s ne úplně pozitivním tématem...spíš mě trochu zarazil konec knihy. Ale i tak zajímavé a doporučuji :)

Jak zabít milionáře Jak zabít milionáře Nancy Martin

Oddechová detektivní kniha pro holky :)

Diamanty nosí smrt Diamanty nosí smrt Nancy Martin

Příjemná holčičí detektivní oddechovka

17.08.2014 3 z 5

Recepty z farmářského trhu. II. díl, Jaro-léto Recepty z farmářského trhu. II. díl, Jaro-léto Hana Michopulu

Styl autorky mi není blízký, průměrná kuchařská kniha :/

17.08.2014 2 z 5

Bravo, šéfe! Zdeněk Pohlreich vaří mezinárodní kuchyni Bravo, šéfe! Zdeněk Pohlreich vaří mezinárodní kuchyni Zdeněk Pohlreich

Kniha nenadchne a ani neurazí....

Dva italští gurmáni Dva italští gurmáni Gennaro Contaldo

Hezké fotky,ale ne ke každému receptu což mi vadí. Jinak jsem s kuchařkou docela spokojená. Gennara znám díky Jamie Oliverovi takže je mi sympatický a proto jsem si i knihu koupila.

Všechno je dobré Všechno je dobré Hana Synková

Ač je mi autorka jako člověk velmi sympatická, tak boužel styl psaní nebo celkově to jak je kniha vedená je nic neříkající, informace jsou extrémně obecné a absolutně nic vám to nedá :/ Jede jen velmi velmi po povrchu.

Džungle rtěnek Džungle rtěnek Candace Bushnell

To je asi první případ kdy se mi víc líbil seriál než kniha, kniha je absolutně bez náboje :/

17.08.2014 2 z 5

Vegetariánská kuchyně pro labužníky Vegetariánská kuchyně pro labužníky Bettina Matthaei

Mnoho hůře sehnatelných surovin, pěkné fotky,ale kniha neurazí a ani nenadchne, jsou lepší s tímto tématem

Albert Spolu u stolu Albert Spolu u stolu kolektiv autorů

Krásné fotka jako první vydání ,ale o maličko slabší i tak se tahle levnější kuchařka vyrovná drahým kolegyním :) Takže pokud máte rádi styl Dity P. určitě pořiďte

Honička za Harrym Winstonem Honička za Harrym Winstonem Lauren Weisberger

Vtipná kniha, ideální letní čtení po Dábel nosí pradu se i takhle kniha povedla.

Pomsta nosí Pradu Pomsta nosí Pradu Lauren Weisberger

Samozřejmě po přečtený druhého dílu jsem si musela koupit i tenhle,ale jak jsem čekala je to slabší odvar,ale i tak potěšil.

Poslední noc v Chateau Marmont Poslední noc v Chateau Marmont Lauren Weisberger

Tak tohle mi přišla zatím její nejhorší kniha, už neměla takový náboj jako ostatní , ani jsem ji nedočetla jak mě nudila.

17.08.2014 1 z 5

Všechny důležité kontakty Všechny důležité kontakty Lauren Weisberger

Nenáročné čtení,daleko slabší než její přechozí knihy :/

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Lehký a velmi dobře čtivý styl psaní, kniha je vtipná a moc se mi líbí. Je to lehké, humorné čtení :)

Chléb Chléb Bernd Armbrust

Vynikající chleb.kuchařka, naprosto skvělé recepty, krásné fotky :)