Živá kuchyně, cesta ke zdraví

Živá kuchyně, cesta ke zdraví

Živá strava je zdravý způsob, jak se detoxikovat, vyčistit si pleť, shodit pár kilo a zářit zdravím a vitalitou. Ale kdo z nás má čas shánět neobvyklé přísady a vyrábět pracná jídla? Kuchařka Živá kuchyně, cesta ke zdraví je skvělým průvodcem, který vám poskytne vše, co potřebujete vědět, abyste mohli plnými doušky užívat nový životní styl. Najdete zde informace o přípravě neuvěřitelně chutných a rozmanitých syrových pokrmů (raw food) užitečné pro každého vášnivého kuchaře, názorné techniky přípravy syrových surovin, od klíčení obilí až po otvírání kokosů a vice než 100 receptů na lahodné a čerstvé pokrmy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/194550/ziva-kuchyne-cesta-ke-zdravi-bDL-194550.jpg 4.79

Going raw (2011)

Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, Synergie

Al.lio
08.04.2015

Perfektní kniha s překrásnými fotografiemi! Jakožto vitarián dávám 5 hvězdiček z 5i možných! :)) Navíc prvních 50 a posledních pár stránek je věnován vitariánství obecně, což je u mě veeelké plus, překrásná motivace. :)

JanaDobby
17.08.2014

Krásné fotografie a podle mě jedna z biblí pro všechny raw a vegany, opravdu pěkně zpracovaná kniha :)

Ankavi
15.04.2014

Nejsem sice ani vegan, ani vegetarián, ale v této knize jsem našla inspiraci. Neříkám, že využiji všechno, to rozhodně ne, ale minimálně několik receptů mě hodně zaujalo. Nejsou totiž složité ani prošpikované exotickými ingrediencemi. Takže za mě je to pěkná inspirativní kniha, ale doma ji mít nemusím :-)

Judita Wignall

Judita Wignall