Coco Chanel

Coco Chanel https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335624/mid_coco-chanel-ilustr-svet-modni-ikony-syw-335624.jpg 5 90 32

Jen málo osobností historie módy o sobě může tvrdit, že jsou stejně vlivní, jako byla Coco Chanel. Od skromných začátků přes mnohé trápení, které na ni v životě čekalo, je její příběh příběhem síly, odhodlání a kreativní vize. Tato kniha mezinárodně uznávané módní ilustrátorky Megan Hess je ilustrovaným příběhem života Coco Chanel – náhledem do jejího magického světa, na ikonické návrhy, které vytvořila, a na říši módního domu Chanel.... celý text

Pro ženy , Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Esence

Coco Chanel: The Illustrated World of a Fashion Icon , 2015

Renike
07.04.2024 5 z 5

Krásná, za hodinu přečtená - víc jsem kochala než četla. Nádherná ilustrace. Zkusim vyhledat v knihovně i další autorčiné knihy. Tohle mě bavilo :)

tess.de.veles
20.11.2023 5 z 5

Jedním slovem: KRÁSNÁ...

adabraz
19.10.2023 5 z 5

Opravdu krásně ilustrovaná zábavná kniha. Moc doporučuji.

Eva P.
20.09.2023 4 z 5

Nádherné ilustrace i zpracování. Jen tato Coco Chanel je víc podobné herečce, která ji ztvárnila ve filmu, než skutečné Coco... Vím, nebyla tak pěkná, ale přesto bych víc ocenila zachování věrnějšího obrazu.

Vlci.Sestra
19.01.2023 5 z 5

Kniha má opravdu nádherné grafické zpracování. Řekla bych, že už jen proto stojí za to si ji přečíst. Díky ní jsem si oblíbila Coco Chanel.

blackoutzuzi
17.10.2022 5 z 5

Ty ilustrace, ty detaily - nádhera!

A ta stříbrná ořízka? To už je třešnička na dortu. Po grafické stránce opravdu klenot. Jsem nadšená, přesně takové knihy zbožňuju a chci je mít ve své knihovně, abych se jimi mohla kdykoli pokochat.

Lily101
16.09.2022 5 z 5

Už stříbrnými konci stránek ve Vás kniha vzbudí údiv. Coco Chanel byla ikonická a autorka si nejspíš stanovila za cíl vytvořit o významné ženské osobnosti ikonickou knihu. Povedlo se, klobouk dolů!

Přiznávám, že před čtením této knížky jsem o životě Coco Chanel nevěděla nic a hodně jsem se dozvěděla.

SilviiM
02.09.2022 4 z 5

Pěkná kniha, ale na mě málo informací.
"Abyste byli nenahraditelní, musíte se vždy odlišovat."

Ehwaz
08.08.2022 3 z 5

Jak z několika málo fakt udělat velkou knihu. Čte se dobře, ale počáteční nadšení z doprovodných ilustrací rychle opadlo díky zjištění, že Coco chodí ve stále stejném oblečení, stejně tak, jako že se jedny a tytéž ilustrace x-krát opakují v rámci koláží stále dokola. Zkrátka taková soutěž "Najdi 10 rozdílů". Obrázky jsou sice hezké, ale v důsledku moc vypovídající hodnoty nemají. Kniha je jednovečerním souhrnem toho, co se dočtete jinde. Za tu cenu na jeden večer raději koupit dva lístky do kina...

SněžnáSova
06.02.2022 4 z 5

Kniha je velmi zajímavá a má úžasné ilustrace.

zandu
15.09.2021 5 z 5

Jedno slovo - krásná...

Juwina
12.02.2021 5 z 5

Toto je spíš obrázkový stručnější životopis, ale je to prostě “dizajnovka”, která mi zdobí pokoj, protože ilustrace jsou dech beroucí.

Lupa258
28.11.2020 4 z 5

Výborný životopis.

Fortuna7
26.10.2020 5 z 5

Úžasná kniha, nádherné ilustrace a skvěle popsaný příběh módní ikony...

Libi.livres
25.08.2020 4 z 5

Nádherná kniha, která zaujme na první pohled kouzelnými ilustracemi, stříbrnou ořízkou, pevnou vazbou a celkově kvalitním zpracováním, kdy kniha působí opravdu luxusně.
Ilustrace jsou doplněné krátkými texty, které nepůsobí vůbec útržkovitě ale jsou naopak nosné a věcné, a čtenář se tak dozví skutečně dostatek informací o daném tématu.
Za mě velmi povedená kniha o úžasné ženě a nesmrtelné módní ikoně, která bude ozdobou každé knihovny.

Špekyn
22.04.2020 4 z 5

Pěkně a neotřele graficky zpracované. Dobrá kniha pro milovnice módy, souhrn informací o věhlasné módní ikoně.

Florindela
08.01.2020 5 z 5

Krásná kniha, hodně noblesní - má stříbrnou ořízku. Ilustrace jsou krásné, dotvářejí životní příběh Coco. Dostala jsem jako dárek a tak už je součástí mojí knihovny.

cukrovka
01.02.2019 5 z 5

Krásná obálka a úplně úžasné ilustrace.

aneta2369
09.01.2019 5 z 5

Nádherná vazba knihy, božské ilustrace.

Poetika_slov
08.01.2019 5 z 5

Absolutně nádherná kniha zdobená skvostnými ilustracemi Coco Chanel a jejího životního příběhu. Coco předběhla svou dobu a proměnila jednoduchost v naprostou eleganci, která nikdy nevyjde z módy.