Ivuska97 Ivuska97 komentáře u knih

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Vzhledem k tomu, že se vlastně opakuje první díl, nemám nic co bych dodala.
Jednoduchá oddechovka na víkend.:)
Líbil se mi závěr knihy :) 4*

02.04.2019 4 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Tak tohle je ale naprostá pecka :) jsem moc ráda, že se mi kniha dostala do rukou ???? tolik motivace, dojetí, slz a smíchu v jednom ???? doporučuji! 5*

05.12.2018 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Tak tohle je naprostá dokonalost!

25.11.2017 5 z 5

Můj vysvlečenej deník Můj vysvlečenej deník Johana Rubínová

Tuhle knihu bych mohla číst každé léto a vůbec by mi to nevadilo :) 5*

15.08.2017 5 z 5

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

Tak tahle kniha je vážně dobře odvedená práce! Sjela jsem jí během dne a nic bych jí nevytkla. 5* ❤

07.08.2017 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Popravdě mě překvapuje tak vysoké hodnocení :) kniha je moc hezká a Gump by si zasloužil mnohem víc lásky :) ale celou dobu, co jsem knihu četla, jsem měla pocit, že čtu pokus napodobit Psí poslání...

15.02.2021 3 z 5

Ta hudba mi stále zní v hlavě Ta hudba mi stále zní v hlavě Agnès Martin-Lugand

Od autorky jsem zatím četla vše co napsala a musím říct, že jsem z této knihy trochu zklamaná. Je pravda, že jsem si u autorky zvykla na obrovské zvraty a šílenou romantiku. Ale tahle kniha nějak začala, chvilku se vyvíjela a nakonec dopadla tak jak začala. Celý děj se odehrává na 100 stranách, zbytek jsou jen okecávky.
Oddechovka jak hrom :) 3*

07.01.2019 3 z 5

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

Kniha je skvělá oddechovka a občas jsem neudržela smích. Ikdyž příště se radši kouknu na film :) 4*

25.11.2017 4 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Druhý díl mě docela překvapil, protože první mi přišel dost slabý.. 3* a doufám že to bude jen lepší! :)

01.09.2017 3 z 5

Vegan kuchařka Vegan kuchařka Lea Sage Bílá

Super recepty! 5* :)

01.09.2017 5 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Až na ten konec, který zůstal otevřený, to je skvělá série. Čekala jsem větší happyend, vážně. S tímhle koncem furt pokračuje děj, jsou stále na útěku a vlastně všichni jsou proti nim. Čekala jsem obrovský zvrat, který to celé uzavře. Žádný zvrat nenastal a já doufám, že se dočkám pokračování. V každém případě se mi celá série četla krásně a doporučuji to každé dívce, která má ráda fantasy a milostný příběh dohromady. :)

30.03.2017 4 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Kniha byla čtivá, zajímavá a chytlavá. Můj problém je, že jsem si zvykla na knihy s detektivním a romantickým nádechem a pak jsem sáhla do knihovny po téhle knize. Jelikož jsem sérii těchto 3. dílů dostala od babičky, vše přečtu, jen nevím, jestli budu knihy oprašovat ve své knihovně nebo jestli si spíš neudělám místo na Larse Keplera nebo Samuela Bjorka. Dala jsem 3*, protože nejsem na hrdinky ve věku 15ti let, co nedokáží doříct větu nebo někoho vyslechnout, když k nim promlouvá. Každopádně jsem to přečetla za dva dny a doufám, že zbývající díly budou jen a jen zajímavější. :)

26.02.2017 3 z 5