ivetapl ivetapl komentáře u knih

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Musím říct, že mně se tato starší série od Elle líbí. Je znát, že je to něco jiného než Off-campus nebo Briar-U... Ale za mě jsou to povedené jednohubky na jeden večer.

Dej utíká rychle. Je to čtivé, ale upozorňuji, že psané ve třetí osobě.
Najdete zde opět krásný příběh.
Je jasné, jak to skončí, žejo.
Ale věřte, že se zamilujete. Reed mi přišel jako zlatíčko. I když měla Darcy poněkud jiný názor... Já byla zamilovaná už od začátku. Miluju to chlapské ,,drsné" chování. Líbilo se mi, jak se Reed snaží držet se dál, ale nejde mu to. A jak se mu Darcy poddává. Protože prostě nejde odolat... I když... Důvod proč se snaží držet se dál je ,,správný". A líbí se mi, že na to mysleli. Přestože se poddali chtíči a pocitům. Alespoň zkusili odolávat...️

Jestli hledáte něco na jeden večer. Něco se skvělou erotickou linkou. Něco, kde se zamilujete...sáhněte po téhle sérii.

Opravdová královna Opravdová královna Jodi Ellen Malpas

Já to miluju.
Vždycky jsem si přála být princezna. Samozřejmě i královna. Ale díky téhle knize vím, že bych to nevydržela. Vzpomněla jsem si na knihu Vášeň, která je také z královského prostředí. Nedá se to vůbec srovnat. Tady máte tu situaci opravdu skvěle popsanou a vysvětlenou. Vidíme, že nám ukazují jen to, co máme vidět. Že víme, jen to co máme vědět. Že i královská rodina má plno tajemství.
Osobně nechápu, že v 21. Století vám někdo musí hledat partnera, který je vhodný pro vaše postavení. Jako kdyby byl Hollywoodský herec méně člověk než princezna či královna. ‍️
V jednu chvíli mě naštvala Adeline, když prohlásila, že Josh myslí jen na sebe. Což nebyla pravda. On hledal způsob, aby mohli být spolu. Naštěstí se Adeline srovnala. ️ Zbožňuji, jak se Josh chová k Adeline. Že se nebojí jejího postavení. Že je sám sebou.
Hodně miluju snad ještě víc jak v prvním díle. Kdo četl tak ví. Španělská korunka....
Zajímal by mě i jiný konec, než byl tenhle. Ale jsem s koncem spokojená. ️️
Haydona bych profackovala, za to jak se choval....

Příběh je čtivý, svižný. Máme zde opět několik... Erotických scén. Které Jodi umí napsat prostě skvěle!
Za sebe knihu doporučuji všemi deseti. ️️

BreakAway BreakAway Anabelle Stehl

Musím říct, že příběh vypadal fajn. Jenže pak přišlo to, že některé věci byli zbytečně protáhlé a zdlouhavé. Tajemství, které měl Noah, i jeho brácha, mi přišlo úplně absurdní. Zvlášť teda to jeho bratra a jejich sestry. Protože tohle se stát mě, tak nic takového netajím. Naopak. Rozhlásila bych to všude a nenechala si to líbit. Tajemství, které měla Lia... Bohužel věřím, že se tohle děje často. A také je potřeba o tom mluvit... Pokud se k vám lidé, kterým věříte neotočí zády.

Příběh by podle mě byl fajn, kdyby byl o něco kratší - jisté části lehce zkrácené.Lehce mi to svým zdlouhavým opisem připomínalo strmý pád... Také si říkám, že kdyby spolu lidé mluvili a všechno nepřecházeli, že později a tak... Fungovalo by více vztahů a kniha by byla poloviční.
Ovšem čtivé to je. Protože vás ty jejich tajemství prostě budou zajímat.
Lia a Noah měli mezi sebou podle mě skvělou chemii. Je jedno zda se znáte den nebo x let. Když to tam je tak prostě hned. ️

25.04.2022 3 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

do jste četl první díl, tak víte, že Lilly píše prostě strašně moc čtivě! Hltáte slovo za slovem - a najednou je konec! Prostě to utíká. A vy čtěte úžasný příběh, plný veselosti, samozřejmě i trochu smutku, zklamání. Ale je tam i radost... A jiskření! Autorka umí popsat scény tak, že máte pocit, že je žijete. Tak to mám s autorkou alespoň já. Jak u prvního dílu, tak tady.
(Kdo jste ještě nečetl první díl a jste romantická duše, objednejte rovnou oba díly! )

Co bych lehce vytknula je to, že mi chybí epilog! Jako vážně. V prvním díle taky nebyl, ale tady bych ho potřebovala. Nebo stačí, aby třetí díl pokračoval od tohoto konce. (Už aby byl venku! Na příběh o Colovi jsem hrozně moc zvědavá. )

K samotnému ději. Na příběh Izzy a Willa (šerifa ) jsem se těšila už z prvního dílu. Nejlepší kamarádi... Ne vždy jsou city opětované. Zvlášť, když o nich ten druhý neví...nebo je přehlíží, bojí se. Will mě trošku štval, jak žárlil. I když, nedivím se. Col byl ,,silná" konkurence. Která by totiž nechtěla ,,Aquilluse"- herce, co vypadá jak Bůh. Žít v Green Valley musí být zážitek. Protože drby se tam šíří hodně rychle.
Od začátku jsem si přála, aby už se něco stalo, políbili se třeba. A když se to stalo, tak ve špatný okamžik. To obcházení citů, to vzájemné ničení se, protože ani jeden z nich není ve vztahu zkušený, vás bude dostávat občas možná i k slzám. Ale!! Budete to milovat. Každou stránku. Zvlášť pokud jste romantická duše.
Izzy naprosto chápu, že chce čokoládový koktejl se šlehačkou, brčkem a posypem. Prostě komplet. Jen sladká šlehačka občas nestačí...

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Srdce nás nežádá o dovolení, aby mohlo něco cítit. Prostě to cítí.

Já jsem tak citově vyčerpaná.
Tohle bylo... Když už jsem si zvykla, jak si Knight a Luna dělali naschvály, tak jsem dostala další ránu. Ránu o které jsem věděla, že přijde, ale nebyla jsem na ni připravená.
Brečela jsem. A ne jednou...

Já nemůžu říct moc věcí. Snad jen, že jsem tohle nečekala. Ta kniha mě vyždímala. Bolelo mě to za ně oba. Za všechny. Kdo četl tak ví! Kdo nečetl... Tak to vezměte od prvního dílu první série. Tenhle díl se s Rozmazlenou princeznou podle mě nedá ani srovnat. Tohle je... Šíleným způsobem úžasný!!!

Kdo četl sérii Hříšníci - příběhy rodičů Nové generace, tak ví, jaký styl psaní má autorka. Že dostanete příběh, z kterého vás bude bolet srdce. V kterém je mužská postava Hajzlík. (Občas mě jen ta mužská...)Kde budete číst o ublížení, zamilovaní, získávání a ztrátách.
Doporučuji pustit si playlist.

Odpudivá záchranná akce Odpudivá záchranná akce John Kelly

Kniha je vtipně napsaná. Bavila mě řeč Inspektora Štípala. Názvy příšerek jsou skvělé. Třeba Pétéčňáčka chci domů. Ale nejdříve musím sehnat Trifida Trevora.
Ten svět je úplně skvělý. Kniha není vůbec tlustá a za pár večerů jsme ji měli přečtenou.

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Přiznám se, že ze začátku mě kniha úplně nebrala. Vím, že jsem ji i jednou už odložila. Chyba.

Sice chvilku trvalo, než se kniha rozjela, ale pak to stálo za to.
Julie umí nádherně popsat místa. Jako kdyby jste tam byli. Rozhodně mě nalákala a chtěla bych sama jednou Tokio navštívit.

Co se týče samotného příběhu. Gaba bych nakopala do zadku. Hlavně kvůli Jumi. S tou mě štval. .. Na Fionu jsem si chvilku zvykala. Ze začátku mi nějak vadila a vlastně ani nevím proč.
Když se to rozjelo, příběh krásně plynul a popis například čajového obřadu mě nadchl.
Co bych ještě dodala, tak že byl pro mě trochu rychlí konec. Možná bych ho o pár stránek protáhla...

V těchto knihách máte opravdu pocit útěku na krásné místa. Rozhodně opět doporučuji. Vypnete a budete si užívat jen čtení.

Jax Jax Kristen Callihan

Třetí díl ze série VIP. A já byla opět nadšená. Příběh byl emotivní, ale přesně to jsem čekala. Protože kdo četl předchozí knihy tak ví, co se stalo.

Rovnou bych řekla negativa, než se pustím do toho skvělého.
Takže. Kniha by mohla být tenčí nebo by autorka mohla nějaká témata více rozvinout. Má 466 stránek a třeba část s jejím tátou je tam tak na 8 stránkách. Čekala jsem víc. Větší drama... Druhá věc je ta, kdy Jax oslovoval Stellu -Stellinko. Přišlo mi to jak na mimino.

No a ostatní. Kluky miluju. Každý z nich je ,,rozbitý" nějak jinak. Ovšem ty knihy jsou tak úžasně psané, že je milovat budete i porouchané.
Seznámení Jaxe a Knoflíčka Stelli (jo, ta přezdívka co jí dal Jax se mi fakt líbí. )bylo skvělé. Jen nechápu, jak někdo může jíst mátovou zmrzlinu. Musím ale říct, že stojím za Jaxem a Stella mu zmrzlinu ukradla, protože on ji měl v ruce první. Překvapilo mě Stelli zaměstnání. To jsem nečekala. Čekala jsem něco s jídlem. U konce jsem čekala, kdy to Jax pokazí. Jen jsem nečekala důvod...
Celá jejich ,,rodina" je úžasná. Jak drží při sobě. Jak se holky ,,ujaly" Stelli. Byly tam pro ni. ️
A konec mě dostal úplně, protože co Jax koupil Stelle... To prostě je přehnané. Zlatě když je tam zasnoubení.

To jak se poznávají, mluví o svých,, démonech" se mi moc líbí. Tahle kniha ve finále asi nejvíc ze všech třech dílů. Ovšem jsem hodně zvědavá, jestli bude příběh Brenny a Rye. Ty dva jsou jak na ostří nože.

Verdikt: sérii doporučuji. Nasmějete se, ale budete číst i vážná témata, kdy budete mít i slzu v oku. ️

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Co si budeme. Amo je šílená a já tu její šílenost zbožňuju!!! Kdo nemáte rád Elitní klub králů, do dalších knih se nepouštějte. Jsou totiž pořád stejně šílený.

Musím říct, že na jednu stranu chci Killianovi naflákat a na druhou si ho vzít. Je to opět přesně ten hajzl, kterého u Amo můžeme čekat. A přesně ten, které v jejich knihách miluju! Hned bych si od něj to tetování taky nechala udelat.
To co udělal tátovi Sass...jsem nečekala. Na druhou mě to nepřekvapilo.
Saskii jsem měla ráda. Líbilo se mi, že nejde s každým jako někteří z Půlnočního běsnění. A moc se mi líbilo, že si z Killiana nesedla jen tak na zadek.

Dost mě sra*a Callan. A z něčeho podezřívám Val, ale ještě nevím z čeho.
Na další příběhy jsem šíleně zvědavá. Už aby vyšly!

Amo nás opět dotáhne na dno, kdy si řeknete WHAT?!! A pak vás dostane. Protože přesně to co se stane nečekáte. Je to zvrácené. Je tam násilí. To co se dělo v Patientii... Chtělo se mi při čtení až zvracet... Ale ok, tenhle extrém k Amo patří...
Opět tu je hromada sexuálních scén, které má Amo už pěkně zmáknuté.
Za sebe říkám Ano, ano, ano!! Ale pouze pro ty, které Amo milují

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Od začátku jsem se smála. Spencerovi by neuškodilo ubrat trochu na egu. (Nejen kvůli jeho ) Ale byl tak vtipný, že mu to odpouštím. Chtěla bych ho vidět jako dítě na vodítku. Charlotte se mi líbila. Hlavně to, že z ní pravdu dostanete lechtáním. To máme společné. Jinak její ex je slušný blb. Co se týče klenotu. Tak tam je ještě jiný. Nejen ten Spencera. Moc se mi líbilo, jak se sebe nemohli nabažit.

Mám ráda knihy, kde je dohodnuté manželství nebo falešné zásnuby. To je tenhle případ. Bohužel mi přišlo, že na to jak dlouho jsou přátelé stačilo dost málo na to, aby po sobě takhle najednou toužili. Nemyslím to špatně. Bylo to boží a úplně jsem to hltala. Jen mi to přišlo rychlé. Ale Bože! Je to fakt strašně moc čtivě psané.
Líbilo se mi, když Spencer mluvil sprostě. To ženy dostane si myslím určitě, aniž by si to uvědomovaly.

Ani se nenadějete a máte dočteno.
Tohle je podle mě další skvělá autorka, kterou budete milovat, pokud máte rádi romantiku a erotiku. V téhle knize je obojí úplně dokonale napsané. Přesto, jak obálka může působit (), tu najdeme nádherný příběh.
Už aby byl další díl.

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Přesně tohle jsem potřebovala. Dokonalá jednohubka.
Rozhodně by kniha mohla být více rozepsaná. Trošku více napění u konce.
Kniha v originále vyšla už v roce 2014. Nemá úplně skvěle hodnocení na goodreads a je psána v ER formě. Na to u Elle nejsem zvyklá, ale ani trošku mi to nevadilo. Četlo se to samo a příběh opravdu hodně rychle utíkal. Lehce mi to připomíná V ringu od Katy Evans.

Nečekejte bůh ví jak nabušený a romantický příběh. Tady vztah vznikl na základě sexu - skvěle zpracovaný. Kniha je ho plná. Poznali se v klubu a hned to začalo. A jo! Chemii jsem tam cítila! A Bože jak. Gage je ten, kterého prostě chcete! A která říká že ne, tak lže. Skyler...byla ,,hodná" holka. Byla. Protože s Gagem hodná nebyla. U Skyler se mi líbilo, že se jen tak nedala! Pomohla, i když nemusela.
Mohlo by tam být více zápasení. Toho tam bylo málo....
Ale pokud chcete knihu jen na večer, určitě po ní sáhněte.

25.04.2022 3 z 5

Být s tebou Být s tebou Antonie Nováková

Obdivuji každého, kdo dokáže napsat knihu!!!
Bohužel, tahle ale mi vůbec nesedla.

Co musím pochválit, tak určitě playlist. (Ten dal jednu⭐) A když už jsem u těch písní, tak jsem díky knize začala nesnášet píseň od Michaela Jacksona Billie Jean.... Tolikrát jsem to tam fakt nečekala.
Na to, jak je kniha krátká, se tam opakuje strašně moc vět dokola.

Vůbec jsem mezi Val a Maddem necítila žádnou chemii. Absolutně nic. Vztah, který měla se svým bratrem - tam ty pocity cítíte. To bylo popsané hezky, věříte jim. Za to je druhá ⭐. Chvíle, kdy se psalo o Mattovi (bratr Val) a Val se mi líbili. Samozřejmě, až na ten konec. Ale to nám všem bylo jasné hned od začátku.

Val je taková podivínka. Je, veliká.
Mad... Nepochopila jsem, proč jí tak leze do zadku. Ona ho odmítá, a pak si ještě ,,poroučí", co si má vzít Mad na sebe. Dal jsem nepochopila, proč svou mámu neřešil už dřív. Ok, chápu, že si asi myslel, že to bylo dobrý....Ale! To co se tam dělo bylo i na knihu podle mě ,,moc" a měl to řešit. Teď vidím Palačinky myšky na hraní v obýváku a v hlavě mám útočící myši.....
Ke konci mi přišlo, že Val někdo vyměnil, když došlo na erotickou linku. Po tom prvotním chování.

25.04.2022 2 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Druhý díl série Klub zavázaných očí.
A Bože! Myslela jsem si, že po prvním dílu už mě nic nepřekvapí. Opak byl pravdou. První díl je ,, slabší odvar" podle mého.

Kde začít. Kdo četl první díl tak ví, že kniha je opravdu plná sexuálních scén. A místy opravdu...pro někoho zarážející, překvapující, pro mě třeba nepředstavitelné, když jsem v páru. Prostě já se nedělím!
Myslela jsem, že jedna část se po prvním díle nebude opakovat. Ale nejen, že se opakovala. Ona byla jedna scéna ještě více pro mě ,,moc". Musíte počítat, že zde je i BDSM. Erotiku mám fakt ráda, ale... Uf. Pro někoho to bude moc. Kam na to ta autorka asi chodí...
Každopádně je to brutálně čtivé. Takže to fakt jde jen těžko odložit.

Dom a Payton se seznámili opět v Klubu. Přišlo mi to moc rychlé. Ale ok. Víc jak půlka knihy se odehrává v Japonsku. Všude moc lidí a ,,chaos". Úplně nějak zvláštní příběh nečekejte. Kniha je většinu času tvořena opravdu ze sexu. Některé výrazy, slova mě až zarazila. Zajímalo by mě, zda je to jen překladem... Je zde lehce popsána japonská kultura. Brala bych nějaké části z výletů po Japonsku. Takové lehce odvedení od toho, co přijde, až se vrátí domů.

Za sebe knihu doporučuji milovnicím erotiky. Kdo tohle nevyhledává, tak se knize vyhněte.
Je to čtivé je to žhavé, je to to, co jsem teď potřebovala!

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

Lehce jsem se knihy bála. Nakonec jsem dostala skvělý, milý příběh.
Megge je jako tornádo. Přiřítí se Lucasovi do života, ani neví jak. #serendipity Herb alias Lucas byl slušný oříšek. Ale Peaches - Megge se naštěstí nedala. Já osobně jsem mezi nimi tu chemii viděla a strašně se mi to líbilo.
Samozřejmě je to taková ta pohádka, kdy holka dostane chlapa, který nechce vztah. Ale je to krásně napsané. Megg nejde nemilovat.

Esmé mi přišla úžasná a Coco bych nakopala do prde*e. Tohle udělat .. soudila bych se, chtěla bych malou ve výhradní péči!

Strašně moc oceňuji, že zde nenajdeme zbytečné rozchody a pozor!! Ani žádost o ruku, což určitě některé oceníme. A pozor - je zde věkový rozdíl 14 let.
Příběh utíká rychle, čte se to relativně samo. Jen mi nějak unikli ty Utajené noci. (Pokud to nebylo brané tajemství Lucase a jeho otce...)

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Příběh je velice vtipný. Moc se mi líbí, že je vyprávěný ,,hrubou" formou. Jak říká @knizni_fanaticka , že se s tím nesere.

K Pebecce jsem si pár stran hledala cestu, ale naštěstí jsem si ji zamilovala. No a Mike... Toho budete milovat hned. Myslím, že @dufkova.simca se kniha bude líbit. Mike je policajt. Sice se k tomu dostal náhodou, ale je. ️

V téhle knize máme nádherný!! Příběh. A něco takového, bych chtěla zažít. Najít nějaký dopis.. a zjistit, kdo ho napsal a co přesně se stalo...
Lehce mi to připomíná film Dopisy pro Julii. Doporučuji!!
Peb měla slušnou smůlu. Jako zločinec stala fakt za prd. Ale vždy, když ji u toho načapal Mike, jsem se příjemně chvěla.
Strašně jsem se nasmála, když Mike a Pebbeca objevili Podsvětní erotický knižní klub. Mazec. A věřím, že tohle někde je. A lehce se v tom vidím, až budu v důchodu. Jen nebudu tak ujetá, jako dámy z knihy.
Mike a Pebbeca mají lehce smůlu na... Ale když už se neděje něco, co je zase vyruší, tak to stojí za to. Tam tu chemii cítíte.

Tenhle příběh si opět užijete! Doporučuji na odreagování.
Snad se dočkáme i dalších knih od autorky. Já jdu dokoupit dvě, které mi chybí.

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Přiznávám, že ze začátku (čtyři kapitoly) jsem se nemohla začíst. ‍️
Pak se to zlomilo a já si knihu užila.
Ke knihám od Julie chodím vždy, když potřebuji ,,ulevit". Její knihy jsou nenáročné, pohodové. Úžasně si u nich odpočinete.

Tady máme příběh Nicka (bratr Niny z Pekárna v Brooklynu) a Maddie (kamarádka Niny)... Přiznávám, že jsem Nicka chtěla profackovat aby se probral, Taru bych nejraději hodila přes palubu a zbytek posádky asi taky. Strašně se mi líbilo, když byly Nick a Maddie v zátoce Tajna. A Mad by nebyla ženská, kdyby ke konci neutekla bez vysvětlení.
Více vám neřeknu. Ty knihy je potřeba si přečíst. Zvlášť, pokud jste romantická duše.

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Tady ten příběh, je opět krátký a opět skvělý. Mysleli si, že už se neuvidí. No, to by nebylo ono, že? Liam se po nečekaném setkání zachová jako blbec, ale pak je jeho chování krásné. Až na konec. Líbí se mi, že se tomu, co cítí nebrání - samozřejmě, po nějaké té chvilce. ️
Postelové scény jsou . Ostatně jako v předchozích knihách.
Tady sotva začne příběh, a už jsou zavřený v konferenční místnosti.
Docela jsem byla překvapená, jak Zoe rozuměla tomu všemu, co je potřeba k vytvoření aplikace. Byla jak střela. Liam si ke konci mohl nechat vysvětlit jistou lež a nechovat se jako blbec, ale Zoe mu to pak hezky od srdce řekla.

Takže pokud hledáte knihu, kde si oddechnete, budete mít o dění postaráno a nebudete se nudit - je to tohle.

Sandy Sandy Melanie Moreland

Melanie, Melanie... Co si mi to udělala. Tak strašně moc jsem se na ten poslední díl těšila! Že to bude Top zakončení série. A bohužel, já jsem zklamaná.

Vždy, když jsem se opravdu začetla a vytěsnila jejich věk, tak to bylo boží. Ale pak přijde ta čas, kdy jsou v posteli... A vážně teď nemůžu dostat z hlavy 59 letého chlapa a jen o něco málo mladší ženu v určité pozici. Kdyby se do toho alespoň nehrnuli jak králíci. Milování beru, ale některé výrazy v jejich věku?!
Kniha je krátká. Já osobně měla problém s tím věkem. Protože mi to přišlo psané, jak věkem kluků z BAM, ale přitom se jedná o věk 50+. Sandy má samozřejmě právo na štěstí. A svým způsobem to krásné bylo. ALE mě to prostě nesedlo. Možná to je i překladem, protože některé výrazy... Wtf?!
Líbí se mi, že tu opět máme kluky z BAM. A mus říct, že jsou na té knize to nejlepší. Vždy, když se objeví se smějete. Oni jsou vážně jak děti. Ale Sandy je umí uzemnit.

25.04.2022 2 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Přiznávám. Ze začátku jsem chtěla Chase nakopat do zadku, pak mu tam strčit násadu a někam ho poslat. Na místě Mad bych to udělala.
Ovšem... Boží, boží.
Je to něco jiného než Hříšníci. Ale tím že to je jiným stylem psaný, tak to vůbec není blbé. Je to sice delší příběh, ale nudit se nebudete.
Jsou tam postavy, které bych pohřbila zaživa. Julian a Amber. To jsou tak zlí lidi! A ani nakonci jsem Julianovi při omluvách neuvěřila.

Mad je strašně hodná. Nechá se dokonce šikanovat od stážistky, jen aby si nemusela stěžovat. Má skvělou kamarádku a hrozný vkus na muže. Protože Ethan nebo Chase? Chase hajzl a Ethan hrozně nudný doktor. Ale jasný, fandila jsem Chasovi. V knize jsou samozřejmě ,, postelové" scény. A opět povedené.
Trošku mě mrzí příběh, kvůli kterému předstírají zasnoubení. Ale sedí to k tomu skvěle.
Konec je opět lehce sladký, ale to já můžu. Takže pokud ještě odoláváte, tak to neoddalujte a objednávejte. Tahle autorka vás nezklame. ️‍️️

Kluk napravo Kluk napravo Kate Stewart

Aaaa! ️ Tohle bylo tak ňunu. ️
Být opět na škole, tak bych si strašně přála potkat kluka, jako byl Theo. Protože jsem byla na hajzlíky. Na Batmany, jak by řekla Laney.
Příběh se četl sám a dost jsem se u něj nasmála.

Setkání Thea a Laney bylo za zajímavých okolností. Pořád slyším Laney nadávat čůr*k, čur*k, čůr*k.. A chudák Theo po útoku velociraptora.
Z náhodného setkání je nádherné přátelství...a z přátelství se stává láska...
Moc se mi líbí, jak se sobě dostávali ,,pod kůži". ️ Laney se nezdá a jak si udělala srandu z Thea při nočním lovu ptáků, tím mě úplně odrovnala. #golfovetleskani #zijusvymnejopravdovejsimzivotem
Nebudete se nudit.
Pak přišel na scénu Troy... A jeho bych kopla za to, co dělal a udělal. Podělal to 2× a to co udělal, bych mu jen tak nedopouštila. Jasný, má své problémy, ale řešit se to dá jinak. ‍️
Naštěstí samozřejmě končíme Happyendem. ️

Neřekla bych, že stejná autorka napsala Hejno havranů. Obojí je podle mě naprosto skvělé. Tady tu knihu bych přirovnal ke Kasie West. Tady tedy najdeme i postelové (nejen postelové) scény. To u Kasie není. Je to pohodová krásná romantika, u které se zasmějete. ️
Rozhodně doporučuji.