Odpudivá záchranná akce

Odpudivá záchranná akce https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483561/bmid_odpudiva-zachranna-akce-uzK-483561.jpg 4 6 2

Doktorka pro příšerky série

Pozor! Máme tu naléhavou situaci. Doktorka Vysokosteinová nechť se urychleně dostaví do Prekérkovic! Vyskytují se tu Pochybní (potažmo problematičtí) Tvorové, kteří představují pro všechny příšery obrovské nebezpečí. Mají veliké oči, malé nosy a pištivě vysoké hlasy. Barvy jejich hebkých kožíšků jsou naprosto nepřirozené a způsobují roztečení očních bulv. Ozzy je obyčejný kluk, který souhrou náhod dostal letní brigádu v ordinaci příšeří doktorky. Nedokáže ale pochopit, proč jsou z těchto tvorů všichni tak vyděšení. Spolu s doktorkou se tedy vydává do Prekérkovic, aby celé věci přišel na kloub a pomohl nejen zachránit příšery, ale též zabránit inspektoru Štípalovi, aby provedl další hloupost. V rukou držíte druhou knihu z veselé série dobrodružství plných příšer, humoru i napětí. Autor John Kelly knihu rovněž opatřil geniálně vtipnými ilustracemi, a zaručeně se tak u ní potrháte smíchy ... možná i doslova.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Drobek

The Monster Doctor: Revolting Rescue , 2020

Jančislava
05.07.2022 4 z 5

Se synem pět let, jsme přečetli oba díly a byl nadšen a to tak, že jsme je četli hned znovu. Mě se to také vcelku líbilo.

ivetapl
25.04.2022 5 z 5

Kniha je vtipně napsaná. Bavila mě řeč Inspektora Štípala. Názvy příšerek jsou skvělé. Třeba Pétéčňáčka chci domů. Ale nejdříve musím sehnat Trifida Trevora.
Ten svět je úplně skvělý. Kniha není vůbec tlustá a za pár večerů jsme ji měli přečtenou.

pro děti pro děti od 8 let

2021  85%Doktorka pro příšerky