Doktorka pro příšerky

Doktorka pro příšerky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475043/bmid_doktorka-pro-priserky-yfR-475043.jpg 4 16 2

Doktorka pro příšerky série

Ozzy je obyčejný kluk, který souhrou náhod dostane letní brigádu v ordinaci doktorky pro příšerky. Léto tedy tráví tím, že pomáhá s léčením roztodivných a okouzlujících příšeřích pacientů. Zároveň však společně s doktorkou musí najít způsob, jak pomoci zachránit její ordinaci… Veselá kniha plná geniálně vtipných ilustrací, humoru i napětí a nejrůznějších méně či více uvěřitelných ztřeštěných dobrodružství.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Drobek

The Monster Doctor , 2020

broskev28
09.11.2022 4 z 5

Je to legrační, čtivé a zřejmě dobře přeložené, takže i já dospělák jsem se skvěle bavila a chystám se na druhý díl!
Zdravotní bratr Obyčejný, NET-NAV, zpáteční kymácedlo - spousta drobných hrátek nejen s češtinou, zajímavý a netypický příběh, sympatičtí hrdinové (až na ty příšerky). Já budu tuhle knihu dětem v naší knihovně určitě doporučovat, už teď na ni máme pořadník!
P.S. Skvělý je též závěrečný slovníček pojmů, nadchla mě třeba linecká kolečka . . .

"Dračí předení zní jako něco mezi velmi hlasitým traktorem a velmi tichým kulometem."

Jančislava
05.07.2022 4 z 5

U syna pět let měla úspěch i s druhým dílem, četli jsme asi 2x za sebou. Mě se celkem taky líbila.

pro děti pro děti od 8 let

2021  85%Doktorka pro příšerky
2022  77%Odpudivá záchranná akce
2022  73%Slizký zločin
2023  80%Špinavá hra

Kniha Doktorka pro příšerky je v