IvcaIvet IvcaIvet komentáře u knih

Návrat na Moonlight Plains Návrat na Moonlight Plains Barbara Hannay

Na mě trochu moc naivní příběh..

27.04.2018 3 z 5

Madam X: Můj nechvalně známý život Madam X: Můj nechvalně známý život Kate Manning

Příběh je to zajímavý. První dvě třetiny měly spád,jen ta poslední už mě trošku nudila. Hvězdičky mi nevadily, myslím si ,že vulgární slova by knihu trochu podhodnotila. Je ale fakt, že některé výrazy tam klidně mohly být zveřejněny.

17.04.2018 4 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Klasika je klasika.. tato kniha mě opravdu obohatila..je propracovaná, tajemná a taky dosti náročná..nepřečetla jsem na jeden nádech a i tak musím uznat,že to stálo za tu trochu dřiny.
Bohužel musím také vzpomenout překlepy v knize,tady bych to nečekala..

04.04.2018 4 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Krásná obálka, zlatá známka a velké očekávání..ale pak přišlo zklamání: jedná se o smutný, dojemný, uvěřitelný příběh, který byl pro mě psán strašně nezáživně a bez emocí.. věty jednoduché, krátké bez toho,aby mě vtáhly do děje a vyvolaly ve mě jakýkoliv pocit a přitom to byl tak silný příběh!!.. až na posledních 50 stran to bylo pro mě čtení bez zážitku.. opravdu velká škoda :-(

15.03.2018 2 z 5

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Skvělá kniha!!.. něco jiného než je čtenář asi zvyklý.. zde není prioritou láska k muži nebo rodině,ale touha a sen, který nebyl nikdy stoprocentně naplněn..zde je také vidět co války způsobily a hlavně jak rodiče dokážou ovlivnit výchovou a svým jednáním k dětem mnohem víc než si sami uvědomují..

10.03.2018 5 z 5

Vůně jasmínu Vůně jasmínu Corina Bomann

Velké díky této autorce..její styl psaní mi sedl. Děj plynule ubíhal, vyprávění bylo záživné a ani chvíli jsem se nenudila. Linka ze součastnosti je v závěru trošičku fádní, ale vykompenzoval to silný příběh hlavní vypravěčky, který je propracovaný a uvěřitelný..
Chválím a už se těším na další knihu paní spisovatelky.
Jen musím podotknout, že je velká škoda, že Bestsellerem se dnes označují převážně knihy, které nemají kvalitu, ale velkou reklamní kampaň. Tato si jistě známku zaslouží!

04.03.2018 5 z 5

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

Kniha která si zaslouží velkou chválu..příjemné, tajemné a dojemné čtení..

27.02.2018 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

U této knihy jsem opravdu trpěla a nemohla se dočkat konce, jelikož jsem pořád čekala, že příjde to nadšení, které tady každý sdílí..no a dostavilo se maximální zklamání.... kdybych věděla do čeho jdu, tak si zapnu TV Nova a shlédnu jeden z tuctových krimi seriálů.. za mě si toto nezaslouží ani jednu hvězdičku a nechápu, kde se bere tolika chvály na tento brak...

26.02.2018 odpad!

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Upřímně.. prvních 200 stan knihy bylo pro mě zklamáním..až druhá polovina mě začla vtahovat do děje a já začala orientovat v chaosu, v kterém jsem se celou dobu nacházela.. možná to bylo tím,že jsem tuto knihu srovnávala se Zapomenutou zahradou, která mě uchvátila od samého začátku.. Tajemství jsem trochu protrpěla,ale konec za tu dřinu stál..byl opět grandiózní,proto uděluju kladné hodnocení..i když to bylo o fous

02.02.2018 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Příběh mi přišel trochu fádní, zpočátku jsem měla smíšené pocity,ale druhá polovina dostala spád a já dodnes vzpomínám jak mě zásahl konec..proto musím uznat, že je to kniha, která mě dokázala chytit za srdce..a za a to jí děkuji..

29.01.2018 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Zapomenutá zahrada mě překvapila a velmi potěšila svou originalitou, proto jsem si hned pořídila do sbírky knihu od téže spisovatelky Tajemství letního odpoledne a zatím je pro mě zklamáním, možná ještě změním názor,ale jsem v polovině a mám z knihy smíšené pocity, strašný zmatek z asi tisíce jmen a také zápletka je trochu pro mě natraktivní.. proto u mě vede Zapomenutá zahrada.. toto dílo je zkrátka jednička.

29.01.2018

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tato kniha mě pohltila..vykresluje krutou historii a souhru náhod, které jsou tak skutečné, že člověku z toho běhá mráz po zádech..kniha by měla být povinnou četbou na školách, protože je připomínkou něčeho co se stalo a nemělo by se zapomenout..

11.12.2017 5 z 5