IvcaIvet IvcaIvet komentáře u knih

Ty a já, navždy Ty a já, navždy Jill Mansell

Oddychovka.. Nenáročné čtení. Ale bohužel žádný velký zážitek.

03.05.2020 3 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Velmi čtivá, měla spád, tajemno i napětí.

25.02.2020 4 z 5

Hodinářova dcera Hodinářova dcera Kate Morton

K této knize by měli prodávat kilo kafe, bloček na poznámky, ještě k tomu zažadejte o pár dnů dovolené a cedulku na dveře nerušit, protože je potřeba maximálního soustředění.. Jinak bezva zápletka a vše dokonale propracováno..až na to že zbytečně složitéé.. Uff

23.01.2020 3 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Straaašně zdlouhavé. Přiznám se, že první polovinu jsem poctivě přečetla a pak jsem hodně přeskakovala. A kupodivu jsem o nic nepřišla. Nemám ráda, když se informace, která jde sdělit v jednom odstavci natáhne na deset stran. Zkrátka psychologický rozbor všeho a všech a děj nikde..

07.10.2019 2 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Za mě nic moc.. Dočetla jsem, ale musela jsem se přemáhat. Do půlky jsem doufala, že přijde určitý zvrat, ale bohužel nic nepřišlo. Tak jsem se prokousala ke konci, který ve mě taky nic nezanechal. Zkrátka zklamání.

30.08.2019 2 z 5

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

Když jsem si tuto knihu kupovala, měla jsem velké dilema zda vzít či nevzít. Teď po přečtení musím říct, že by byla velká škoda nepoznat příběh, který je dojemný, dechberoucí a hlavně skutečný...
Někdo tady píše, že styl psaní není adekvátní a jde málo do hloubky. Mě sedl a to po všech stránkách.Ne každá kniha u mě udělá dojem a této se podařilo to, že jsem nad osudy hrdinů musela přemýšlet i po přečtení.

13.08.2019 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Neměla jsem žádné velké očekávání, ale musím říct, že mě ta kniha dostala. Napínavá od začátku až do konce. Žádné přehnané hororové scény a tak to má být. Za mě prostě dokonalá dávka napětí a tajemna.

01.08.2019 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Za mě spokojenost. První polovina je opravdu pomalejší , ale doporučuji vydržet. Druhá půlka se rozjede. Do poslední chvíle jsem byla napnutá jak to dopadne.

26.07.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Za mě takový průměr.Asi jsem čekala víc.

26.07.2019 3 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Sabine Thiesler

Velmi podařená kniha.. doporučuji!

29.04.2019 5 z 5

Skládačka Skládačka John Lutz

Velké zklamání.. jediné plus u této knihy je, že se dá číst ob jeden řádek a vlastně o nic nepřichazíte.. takže je to vlastně čtivá kniha :-):-)

20.03.2019 odpad!

Dítě Dítě Fiona Barton

Já byla knihou nadšená... většina píše,že měla nudný začátek,já spíš pociťovala pomalejší tempo u konce,kde bych to trochu zkrátila a zrychlila..za mě ale super čtení a už se těším na Vdovu..

16.03.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Kniha se četla sama. Jen mě překvapil konec..

15.02.2019 4 z 5

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

Moje srdcovka... krásná kniha .. i když jsem viděla už několikrát v tv,tak jsem ho ráda opět prožila trochu jinak .. v knižní podobě a opět zážitek..❤❤❤

01.01.2019 5 z 5

Na věky věků Na věky věků Ken Follett

Skvělá kniha!!!! Autor opravdu umí psát... něco přes 900 stránek a já se nenudila ani chvíli..no zkrátka paráda. Kéž by takhle vypadaly všechny knihy.. tady je opravdu děj, ve kterém se něco děje!!! Žádné bezvýznamné tlachání o jednom a tomtéž, což je poslední dobou častým jevem.

03.08.2018 5 z 5

Ztracený dopis Ztracený dopis Jillian Cantor

Děj jednoduchý,ale zase čtivý. Žádný velký zážitek u mě nepřišel,ale je to asi tím, že jsem četla hodně knih s touto tématikou a tato je na mě málo propracovaná a hodně předvídatelná.

02.07.2018 4 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Zkrátka a jasně Zapomenutá zahrada vede.. dlouho se nic významného neděje a až poslední díl knihy se trochu rozhýbal a já přestala trpět nudou a začal se odvíjet děj, který dle mého měl být hned od začátku..

27.06.2018 3 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Takové nenáročné, lehké čtení..za mě spokojenost.

16.06.2018 4 z 5

Medová smrt Medová smrt Hanni Münzer

Parádní rozjezd, pak nudná a pro mě zbytečně chaotická první polovina knihy a až druhá část přečtena jedním dechem. Mám zkrátka rozporuplné pocity. Největší mínus za mě je, že na mě působila strašně nevěrohodně.

12.05.2018 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Musela jsem si dát den na rozmyšlenou, než se k této knize vyjádřím.. jedná se o velmi opěvovanou a vyhlášenou knihu a proto člověk čeká veeelmi hodně silný příběh..no řeknu to tak,že jsem četla lepší knihy zaměřené na holokaust např.Hana(ta byla mnohem více uveřitelná)...za mě,ale negativum upíři a mnoho psychologie,což je dnes módní element.. tak trochu nečekaný konec jsem odhadla už na začátku..ale za to,že mě Vypravěčka donutila se zamyslet nad celým příběhem,hodnotím kladně:-)

05.05.2018 4 z 5