Ivanka83 Ivanka83 komentáře u knih

Hromnice, bouřková víla Hromnice, bouřková víla Daisy Meadows

Další milé vyprávění.

19.02.2020 4 z 5

Šafránka, žlutá víla Šafránka, žlutá víla Daisy Meadows

Další duhová víla zachráněna.
Milé čtení před spaním pro malé holčičky.

12.02.2020 4 z 5

Olafovo nejmilejší roční období Olafovo nejmilejší roční období Bill Scollon

U nás hodně oblíbená kniha.

19.01.2020 5 z 5

Dobrodružství Fany a Beryho Dobrodružství Fany a Beryho Ivana Fexová

Skvělá kniha pro malé čtenáře a milovníky pejsků.
Zábavné vyprávění o dovádění Fany a Beryho. A díky otázkám a křížovce na konci knihy, čtenáře opravdu zaujme.
Vřele doporučuji.

14.01.2020 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

A je to :-)
Hezký. Celá série se mi líbila. Pěkně se to četlo.
Jen ke konci to bylo až moc rychlé. Ale podívat se o 20 let později bylo fajn :-)

10.09.2019 4 z 5

Z donucení Z donucení Simona Ahrnstedt

Kniha mě uchvátila svou obálkou. A když jsem se do ní začetla, nedokázala jsem se odtrhnout. Nádherný, silný a propracovaný příběh. Opravdu jsem si to užívala. Mám ráda historické romány. Vřele doporučuji.

07.05.2019 5 z 5

Znesvěcený hrob Znesvěcený hrob Zuzana Koubková

Kniha mě mile překvapila. Hezky se četla. Zápletka zajímavá. Zdíka jsem si i celkem oblíbila.

16.02.2019 4 z 5

Lidi aneb Duch národa je nejlépe cítit v přeplněném autobuse Lidi aneb Duch národa je nejlépe cítit v přeplněném autobuse Milena Holcová

Moc pěkné a i poučné. Lehce se čte. Chvílemi jsem se zasmála i nahlas :-) Určitě si přečtu i další díl.

10.02.2019 5 z 5

Dědictví Dědictví Kathryn Taylor

Zajímavý děj. Krásně se četlo. Bena a Kate jsem si rychle oblíbila, vlastně všechny postavy. Knihu jsem doslova zhtla a hned se vrhla na druhý díl.

27.11.2018 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Nenáročnáná oddechovka. Líbilo se mi propojení povídek.
A brala bych i povídku o alobalákovi :-)

07.11.2018 3 z 5

Pýcha a rozkoš Pýcha a rozkoš Sylvia Day

Kniha mě opravdu bavila. Postavy, zápletka, prostředí... Elizu i Jaspera jsem si oblíbila. A mám ráda romantické konce :-)

18.10.2018 5 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Přesto jedním dechem. Doporučuji :-)

04.10.2018 5 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Chvilku mi trvalo, než jsem se zorientovala. Pravdou je, že bych se o Úpadku a o systému rozdělení také ráda dozvěděla víc. Ale i tak mě kniha nadchla a již hltám druhý díl :-)

14.08.2018 4 z 5

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Tento díl se mi líbil o dost víc. I když se děj hodně podobal předchozímu. Aspoň ten konec, že dopadl, jak dopadl :-) A pokračovat v čtení dalšího dílu už raději nebudu.

26.03.2018 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

Tak jsem se prokousala do zdárného konce. Jelikož jsem nečetla první díl, dost jsem se v ději ztrácela. Sara je tou Rebekou totálně posedlá, to mě dost štvalo. A slova jako "příslib slastí příštích" se v knize opakovala tak často, že úplně ztrácela svou podstatu.
No, řekla bych, že by to šlo napsat i líp. Za mě pouze 2*...

26.03.2018 2 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

To bodlo :-) Nádherná oddychovka. Krásně napsané. Četlo se samo :-)

01.02.2018 5 z 5

Nedostižný přízrak Nedostižný přízrak Kresley Cole

Kresley opět nezklamala. Sice to nepředčilo příběh o Mati a Bouwenovi, ale i tak dávám 5*. Vřele doporučuji

06.03.2017 5 z 5

Poslední templář Poslední templář Raymond Khoury

Knihu jsem četla již několikrát a jistě se k ní opět někdy vrátím :-)

21.08.2014 5 z 5

Pohádky na dobrou noc 2 Pohádky na dobrou noc 2 Walt Disney

Oblíbené pohádky našich dětí. Sice v dost zkrácené verzi, ale na dobrou noc stačí :-)

08.04.2021 4 z 5

Hlavní role Hlavní role Dagmar Hoßfeld

Čtení na dobrou noc. Myslím že 6ti letá dcerka je na to ještě malá, ale vybrala si ji v knihovně a byla nadšená.

17.02.2021 5 z 5