Hlavní role

Hlavní role https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146368/hlavni-role-146368.jpg 4 19 3

Líza a spol. série

< 6. díl

Líziny kamarádky Rebeka, Kiki, Kája a Benta našly svůj domov v jezdeckém internátě na zámku Rosenberg, ve kterém se všechno točí kolem toho, co je jim nejdražší: jejich koní! Obyvatele internátu čeká neuvěřitelné dobrodružství – právě zde má totiž proběhnout natáčení dalšího dílu úspěšného seriálu. Všechno je nohama vzhůru – Kiki se zamiluje do hlavního představitele, Benta zaujme štáb svým skokem do řeky a všichni obyvatelé žijí jen touto událostí. Setká se Kiki se svým idolem? Stane se z některé z dívek seriálová hvězda? Šestý díl navazuje na předchozí tituly z řady Líza a spol. – Nový kluk, Nebezpečný útěk, Záhadný jezdec, Krásné hříbě a Napínavý závod. Zdroj: www.knihcentrum.cz... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Ein Filmstar für Kiki 6. Lissys Freunde“ , 2011

Ivanka83
17.02.2021 5 z 5

Čtení na dobrou noc. Myslím že 6ti letá dcerka je na to ještě malá, ale vybrala si ji v knihovně a byla nadšená.

Palmanka
29.11.2017 5 z 5

Je krásná. Mám ji z knihovny a určitě ji doporučuji!

ilosek
25.01.2014 2 z 5

Velice nudná kniha, která je podle mě určená dívkám na nejvýš do 12 let. Žádný zajímavý děj, nezajímavý postavy a žádné napětí. Kniha se ni zdá dost odfláklá. Kdyby si autorka dala víc záležet, určitě by mohlo vzniknout lepší dílo. Ale jako oddechnovka pro menší dívky dobrý. Jediný, co se mi líbilo, byly popisy koní a krajiny.

Dagmar Hoßfeld
německá, 1960