Ildi Ildi komentáře u knih

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Nebola zlá, ale čakala som niečo lepšie. Veľa sa o tej ságe písalo, takže moje očakávania boli väčšie. Ale určite sa teším na ďalšie časti.

O klíči O klíči Pavel Čech

Nádhera, ako všetky od pána Čecha. Teším sa na ďalšie :)

02.08.2017 5 z 5

Love × Style × Life Love × Style × Life Garance Doré (p)

Takýto štýl knihy ja môžem. Páčila sa mi , veľmi :)

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Krásna, silná kniha. Vôbec mi nevadilo striedanie časových rovín. Kniha, ktorá si naozaj zaslúži Pulitzerovú cenu.

Čas odísť Čas odísť Jodi Picoult

Krásna kniha, držala ma v napätí od začiatku až po koniec. A ten záver , úplne neskutočný. A ako bonus krásny až smutný pohľad do ríše slonov , týchto nádherných zvierat.

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Toto napísal Nesbo? Neverím ... :)

18.07.2017 3 z 5

Slunce zapadá na východě Slunce zapadá na východě Věra Nosálová

Na túto nádherne útlu knižku s krásnymi slovami tak skoro nezabudnem. Veľmi ma zasiahla a som šťastná, že som na ňu narazila. Vrelo odporúčam

25.06.2017 5 z 5

Všetko už napísané bolo. Ja len dodám, že pán Fulghum ma ešte nikdy nesklamal.

22.06.2017 5 z 5

O čertovi O čertovi Pavel Čech

Prvé stretnutie s pánom Čechom. Nádhera, ďakujem, že som mala možnosť spoznať autora a jeho dielo. Som nadšená, krásne pohladenie na duši.

19.06.2017 5 z 5

Ten pravý a tá ľavá Ten pravý a tá ľavá Robert Bryndza

Pre mňa veľmi slabý priemer. Možno keby som ju čítala pred niekoľkými rokmi, knihu by som ohodnotila ináč...

19.06.2017 3 z 5

Dědečkové Dědečkové Pavel Čech

Neskutočná nádhera, moje druhé stretnutie s pánom Čechom a nie posledné. Veľmi som si knihu užila, slov nebolo treba. Ilustrácie, môžem napísať, že pre mňa momentálne najkrajšie aké som mala možnosť vidieť. Teším sa na ďalšie skvosty.

19.06.2017 5 z 5

Dívka s pomeranči Dívka s pomeranči Jostein Gaarder

Nádherná kniha , našla som tú, ktorú by som si zobrala na pustý ostrov. Plná emócii, krásnych slov a musím sa priznať, že som ju mala problém cez slzy dočítať. Vrelo ju odporúčam.

12.06.2017 5 z 5

Podpis všech věcí Podpis všech věcí Elizabeth Gilbert

Kniha ma veľmi milo prekvapila. Nádherný obal a ešte krajší obsah. Vrelo ju odporúčam a nenechajte sa odradiť hrúbkou knihy, pri tejto knihe to vôbec nevadí, práve naopak.

10.06.2017 5 z 5

To najlepšie zo mňa To najlepšie zo mňa Nicholas Sparks

Je to úžasná kniha dokonca sa stala mojou obľúbenou. Má výnimočný a nádherný príbeh tiež sa v knihe nachádza kopec krásnych myšlienok. Určite si ju prečítajte, vrelo odporúčam.

23.05.2017 5 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Príjemné pohodové čítanie s ušľachtilou myšlienkou a napokon veľkým činom. O človeku hovoria hlavne jeho skutky, tak ako v tejto knihe.

23.05.2017 5 z 5

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Pri tejto knihe ma napadlo, škoda, že neviem dať viac hviezdičiek. Nádherná, láskavá kniha, ktorá ma neskutočne ukľudňovala. Určite som ju nečítala naposledy.

08.04.2017 5 z 5

Láska z Paříže Láska z Paříže Alexandra Potter

Neuveriteľné náhodné stretnutia, ktoré sa môžu odohrať iba v knihe :) Celkovo knihu hodnotím ako príjemnú oddychovku.

03.04.2017 4 z 5

Orechová slávnosť Orechová slávnosť Katarína Eva Čániová

Kniha obsahuje inšpiratívne príbehy zo života. Mňa nezaujali, kniha ma neoslovila. Páčili sa mi v knihe ilustrácie, preto dávam tri hviezdičky. Hodila sa mi do výzvy ako darovaná kniha.

05.03.2017 3 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Som veľmi rada, že som si knihu kúpila. Presvedčili ma komentáre a kniha rozhodne nesklamala. Som veľká milovníčka mačiek a Dalajlamové múdrosti, pohladili na duši :)

05.03.2017 5 z 5

Štěstí není náhoda Štěstí není náhoda Eckart von Hirschhausen

Skvelá kniha, vrelo odporúčam.

01.03.2017 5 z 5