Love × Style × Life

Love × Style × Life https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343460/bmid_love-style-life-scA-343460.jpg 4 50 7

Garance Doré – slavná fotografka, ilustrátorka, autorka a zakladatelka stejnojmenného vlivného módního blogu, který uchvátil miliony čtenářů na celém světě – napsala knihu, která vám o stylu řekne všechno, počínaje vnějškem (jak nosit džínovou bundu) až po nejniternější části (jak někoho milovat). Pařížské kavárny, ulice New Yorku a cestování po celém světě autorku naučily, že opravdový styl se omezuje na jedinou otázku: Díky čemu se cítí člověk krásný? Kniha vám poradí ve všem od kombinování různých stylů oblečení přes milostné vztahy po úspěšný život a kariéru.... celý text

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Esence

Love × Style × Life , 2015

Kajuul
12.12.2021 3 z 5

Nádherný vizuál knihy, který prostě chcete mít ve své poličce! Co se týká obsahu, tak bych čekala více informací z módního světa, tady se jedná opravdu pouze o příběhy ze života autorky. Stím jsem popravdě moc nepočítala a čekala od knihy něco jiného, proto dávám 3.5/5

Sagisia
27.12.2019 2 z 5

O stylu se dozvíte opravdu málo, ale zato se dozvíte hodně o životě Garance Doré a o rozdílu mezi Pařížankami a Newyorčankami. Mě zajímal víc ten styl, takže mě to moc nezaujalo.

J.books
10.08.2018 4 z 5

Pěkně zpracovaná kniha o modě, kráse a life stylu. Ideální spíše pro mladší slečny.

june.flower
30.05.2018 4 z 5

Nevěděla jsem co od knihy čekat. Mile mě překvapilo grafické provedení. Myslím, že vám kniha dokonale dokáže ukázat jaké to může být, když budete chtít tvořit. Rozhodně zůstává v mojí knihovně, protože jsem si jistá, že se mi bude ještě hodit.

Coucouha
16.04.2018 4 z 5

Od této knihy jsem toho moc nečekala. Až na to, že bude určitě graficky velmi dobře provedená. A o to větším překvapením pro mne byla. Rozhodně se k ní budu často vracet. Velmi inspirativní! Nejen co se módy týká.

Ildi
02.08.2017 5 z 5

Takýto štýl knihy ja môžem. Páčila sa mi , veľmi :)

Safienka
14.06.2017 5 z 5

Přišla ke mně nečekaně a úplně mě pohltila! Skvěle a vtipně napsáno a doprovázeno moc pěknými fotkami a ilustracemi Garance Doré. Neotřelé vyprávění o jejím osobním životě, o tom, jak si ke štěstí přišla, jak vnímá rozdílnost mezi Francouzkami a Newyorčankami. Určitě jsem nečetla naposledy. Doporučuji!

Autorovy knížky

Garance Doré (p)