Love × Style × Life

Love × Style × Life obálka knihy
Mé hodnocení:

Garance Doré – slavná fotografka, ilustrátorka, autorka a zakladatelka stejnojmenného vlivného módního blogu, který uchvátil miliony čtenářů na celém světě – napsala knihu, která vám o stylu řekne všechno, počínaje vnějškem (jak nosit džínovou bundu) až po nejniternější části (jak někoho milovat). Pařížské kavárny, ulice New Yorku a cestování po celém světě autorku naučily, že opravdový styl se omezuje na jedinou otázku: Díky čemu se cítí člověk krásný? Kniha vám poradí ve všem od kombinování různých stylů oblečení přes milostné vztahy po úspěšný život a kariéru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343460/love-style-life-scA-343460.jpg 444
Pro ženy, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Esence

Love × Style × Life, 2015

Kniha Love × Style × Life

Sagisia
27.12.2019

O stylu se dozvíte opravdu málo, ale zato se dozvíte hodně o životě Garance Doré a o rozdílu mezi Pařížankami a Newyorčankami. Mě zajímal víc ten styl, takže mě to moc nezaujalo.

JanaDobby
10.08.2018

Pěkně zpracovaná kniha o modě, kráse a life stylu. Ideální spíše pro mladší slečny.

june.flower
30.05.2018

Nevěděla jsem co od knihy čekat. Mile mě překvapilo grafické provedení. Myslím, že vám kniha dokonale dokáže ukázat jaké to může být, když budete chtít tvořit. Rozhodně zůstává v mojí knihovně, protože jsem si jistá, že se mi bude ještě hodit.

blankaa89
16.04.2018

Od této knihy jsem toho moc nečekala. Až na to, že bude určitě graficky velmi dobře provedená. A o to větším překvapením pro mne byla. Rozhodně se k ní budu často vracet. Velmi inspirativní! Nejen co se módy týká.

Ildi
02.08.2017

Takýto štýl knihy ja môžem. Páčila sa mi , veľmi :)

Safienka
14.06.2017

Přišla ke mně nečekaně a úplně mě pohltila! Skvěle a vtipně napsáno a doprovázeno moc pěknými fotkami a ilustracemi Garance Doré. Neotřelé vyprávění o jejím osobním životě, o tom, jak si ke štěstí přišla, jak vnímá rozdílnost mezi Francouzkami a Newyorčankami. Určitě jsem nečetla naposledy. Doporučuji!