i-v-u-l-a i-v-u-l-a komentáře u knih

Parker Pyne zasahuje Parker Pyne zasahuje Agatha Christie

první kniha s panem Pynem :) pohodová knížka, u pár příběhů hezky zasmála..bodík za to, že mi chybělo víc napětí při řešení případů a jeden za to, že má paní A. i lepší ;)

13.12.2012 3 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

první kniha od této dvojice a musím uznat, že se jim vydařila...styl, jakým píšou je pro mě nový a velice příjemný :) jen tak dál ;)

11.12.2012 5 z 5

Prasklé zrcadlo Prasklé zrcadlo Agatha Christie

ze začátku jsem se trochu ztrácela ve jménech hrdinů, ae to myslím nebrání dát 4 bodíky. opět sem byla překvapena jednoduchostí konečného řešení :) celou dobu Vás udržuje na pochybách, chytáte se každé návnady a pak bum.. :)

05.12.2012 4 z 5

Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku Agatha Christie

pro mě jedna z těch nejlepších :)

25.11.2012 5 z 5

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Agatha Christie

Paní Marplová by měla jít k policii, opravdu...její připomínky, to, jak nahlíží na informace, které slyší a jak je třídí a hledá řešení je prostě boží :)

22.11.2012 4 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

srovnávat knihy Dana Browna mezi sebou nelze,každá má něco, co druhá ne...moc se mi líbilo, jak dokázal autor vylíčit prostředí Vatikánu, jako bych tam byla, historii Iluminátů a děj, ten se stále stupňuje, takže vás nenechá jenom tak v klidu :)

21.11.2012 5 z 5

Haló! Je tu někdo? Haló! Je tu někdo? Jostein Gaarder

Jako ostatní jeho knihy...moc pěkné a pro děti přínosné :) doporučuji

21.11.2012 5 z 5

Vražda na faře Vražda na faře Agatha Christie

moje úplně první knížka od paní Agathy a hned jak sem začala číst, musela jsem ji ten den dočíst...ti co mají rádi zápletky a těší se na to, jak to nakonec dopadne, ideální počteníčko :) taky pěkně vystihne dobu, ve které se děj odehrává, jak již psal v prvním přízpěvku mi-380 :)

16.11.2012 4 z 5

Rok v mateřské škole Rok v mateřské škole Vladimíra Gebhartová

přehledná knížka s různými nápady a náměty jak pracovat s dětmi, vše je rozděleno do ročních období....vhodná pro začínající učitelky v mateřinkách, které to mohou brát jako oporu a pro učitelky s letitou praxí, které v ní mohou najít inspiraci :)

16.11.2012 5 z 5

Velká encyklopedie her 4: Hry ve městě a na vsi Velká encyklopedie her 4: Hry ve městě a na vsi Miloš Zapletal

některé hry jsou....jsou prostě boží! hlavně jsem si vzpomněla na své dětství a na hry, které jsme hrály....díky této knížce se mohou i mladší generace dostat ke hrám, které jsme i my hrávali :)

16.11.2012

Velká encyklopedie her 3: Hry na hřišti a v tělocvičně Velká encyklopedie her 3: Hry na hřišti a v tělocvičně Miloš Zapletal

Tato kniha by neměla chybět snad žádné učitelce v knihovně! a nejen těm....všichni, co mají rádi pohyb a občas si neví rady, jak se zabavit, je tu mnoho nápadů ať už po malé, nebo velké :) Všechny encyklopedie pana Zapletala jsem proštudovala a plno her mám teď ve svém sborníku her :) Děkuji :)

16.11.2012 5 z 5

Pohybem a hrou rozvíjíme osobnost dítěte Pohybem a hrou rozvíjíme osobnost dítěte Hana Dvořáková

moc pěkná kniha....nalezenete tu nejen teorii (co je to hra, pohyb a jak je to důležité pro dítě), ale i mnoho pohybových her, které je možné s dětmi vyzkoušet...záleží jen na fantazii každé učitelky, jak dokáže hry aplikovat v praxi :)

16.11.2012 4 z 5

Dítě v osobnostním pojetí Dítě v osobnostním pojetí Zdeněk Helus

Jak je výše uvedené, je to o obratu k dítěti, kdy se dítě začlo brát jako jedinec, který potřebuje být formován od útlého dětství. Kniha plná různých pohledů pánů psychologů a pedagogů. Některé kapitoly jsou moc zajímavé, ale i přes to, nevím, kolikrát se k této knize ještě vrátím....

16.11.2012 3 z 5

Psychologie pro učitelky mateřské školy Psychologie pro učitelky mateřské školy Václav Mertin

Měla by ji mít po ruce každá učitelka....díky ní si něco připomenete, zopakujete, možná zjistíte i nově věci, na které si máte dát při vzdělávání v MŠ pozor...tato kniha se nikdy neztratí ;)

16.11.2012

Hadí doupě Hadí doupě Agatha Christie

tak tato kniha mě úplně dostala! tolik možných řešení bylo nabízeno a nakonec to dopadlo jinak, než bych čekala....Agatha je opravdu Mistr!

15.11.2012 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Film byl úžasný, ale tato kniha....božínku! úplně mě to dostalo!

12.11.2012 5 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Moje úplně první kniha od D. Browna...tolik stran a zhltnout ji za 2 dny?jako každá jiná kniha od něj je zjištěním nových věcí z různých oblastí :) BOŽÍ

28.10.2012 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

kdo nepřečetl, neví :)

28.10.2012 5 z 5

Příšerky a příšeři Příšerky a příšeři Pavel Šrut

Kniha chytlavá a některé pasáže velice vtipné, jen mi vadil styl češtiny, ve které je to psané

28.10.2012 4 z 5

Hanýžka a Martínek Hanýžka a Martínek Jindřich Šimon Baar

Prvně jsem ji po několika stranách odložila,protože mě to nechytlo...skoro o 10 let jsem se k ní vrátila a jsem za to ráda. Jen je škoda, že dnešní mládež nebude takovéto knihy vyhledávat

28.10.2012 4 z 5