Velká encyklopedie her 3: Hry na hřišti a v tělocvičně

Nejlepší a nejzajímavější hry z celého světa. Pod kapitolami "Hry na hřišti a v tělocvičně" jsou postupně řazeny např.: hry běžecké, hry s házením a chytáním, hry s kopáním a odpalováním apod. Vhodné hry zde najdou učitelé, rodiče, cvičitelé, trenéři, vychovatelé a vedoucí táborů.

https://www.databazeknih.cz/images_books/71_/71491/velka-encyklopedie-her-hry-na-hristi-a-v-telocvicne-71491.jpg 4.921

Velká encyklopedie her (3.)

Literatura naučná, Encyklopedie
Vydáno:, Olympia

Kniha Velká encyklopedie her 3: Hry na hřišti a v tělocvičně

Kapis
29.09.2014

Vynikající záležitost a dobře odvedená práce. Hodně využíváná kniha v dobách, kdy jsme jako děti ještě nebyli obtloustlí závisláci na počítačích a lítali jsme pořád venku a pořád si vymýšleli zábavu, hráli miliony her a užívali si dětství bez moderní techniky. A brzo ji asi opět otevřu, abych mohl začít vymýšlet zábavu bez hledění do monitoru, rostoucím dětem. Jsem moc rád, že jsem si uhájil vlastnictví této čtyřbichlové parády až do dospělosti a nikde ji nezašantročil.

i-v-u-l-a
16.11.2012

Tato kniha by neměla chybět snad žádné učitelce v knihovně! a nejen těm....všichni, co mají rádi pohyb a občas si neví rady, jak se zabavit, je tu mnoho nápadů ať už po malé, nebo velké :) Všechny encyklopedie pana Zapletala jsem proštudovala a plno her mám teď ve svém sborníku her :) Děkuji :)

Miloš Zapletal
česká, 1930