i-v-u-l-a i-v-u-l-a komentáře u knih

Alef Alef Paulo Coelho

tak z této knihy jsem taková rozpačitá....nevím nevím :/

25.03.2016 3 z 5

Inkoustové srdce Inkoustové srdce Cornelia Funke

Pěkná pohodová knížka :)

25.03.2016 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tato kniha předčila mé očekávání :) a konec...no už se nemůžu dočkat pokračování :) napínavé, čtivé,...má něco do sebe ;)

12.11.2013 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Musím uznat, že se tato kniha četla jedním dechem...a jestli reálné či nereálné...nebo zlouhavé některé úseky při popisování historie a památek...to je prostě Brown - v každé knize je část, která moc neuchvátí a část, která je dechberoucí...každý si v ní může najít to své .)

19.10.2013 4 z 5

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Ano, dá se předvídat, jak to dopadne, ale nemůžete se odtrhnout od knihy, dokud to nepřečtete do konce :) řadím mezi průměrné a oddechové knížky :)

19.10.2013 3 z 5

Čarodějka z Portobella Čarodějka z Portobella Paulo Coelho

První kniha tohoto autora a docela mě zaujalo, jak se postavil k tomu nám představit hlavní hrdinku :) chytlavé, čtivé... proč ne. Zkusím i další :)

21.08.2013 4 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Nevím, jaký postoj mám k této knize zaujmout....je to taková odpočinková kniha, kterou když jsem odložila, tak sem neměla ani nutkání se k ní rychle vracet, jako u jiných knih... uvidíme, třeba když se k ní za pár let vrátím, tak mě zaujme více...nebo taky méně..

26.07.2013 3 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Musím říct, že se mi to zdá taky na jedno brdo...po přečtení předchozích dílů s Robertem Langdonem můžete očekávat, jaký bude průběh děje...ale i přes to, se mi knížky od D. Browna líbí :) a protože se k nim minimálně jednou vrátím, proto 4 hvězdičky ;-)

26.07.2013 4 z 5

Nemesis Nemesis Agatha Christie

Opět ukázala Paní Agatha svůj "UM" a musím uznat, ze řešit nějaký zločin, když ani nevíte jaký...ukázala, jak je důležité sledovat i maličkosti, které Vás přivedou na správnou cestu, díky které vyřešíte snad i nemožné ;) osobně se mi to moc líbilo

05.07.2013 4 z 5

Vždyť je to hračka Vždyť je to hračka Agatha Christie

Zajímavé a chytlavé, jako většina knih od této ,,VELKÉ,, autorky a určitě doporučuji k přečtení ;) mě tam ale osobně něco chybělo...(vyšetřování v podání vysloužilého policisty Luka nemá takovou ,,šťávu,, jako příběhy ze série H.P. nebo slečny Marplové) :)

05.07.2013 3 z 5

Jak už někteří zmínili, taky sem se trochu ztrácela ze začátku...ae nakonec sem byla mile překvapena a jeho pohled na nitro člověka - pěkné, pěkné :))

24.06.2013 4 z 5

Vlastní životopis Vlastní životopis Agatha Christie

Ti co zbožňují tuto Paní autorku, budou rádi za možnost nahlédnout nejen do jejího dětství, soukromí vůbec:o)..... a srovnávání s životopisem S.Kinga...každý je jedinečný a přistupuje ke psaní po svém, proto NESROVNÁVEJTE!!

30.03.2013 5 z 5

Tajemství Chimneys Tajemství Chimneys Agatha Christie

První kniha ze série Battle a musím uznat, že i když se Battle ze Scotland Yardu moc nepředvedl, tak děj se mi moc líbil, takové vyústění jsem opravdu nečekala a to sem si myslela, že už tak nějak vím, co mohu od této Paní spisovatelky očekávat :) vřele doporučuji

27.03.2013 5 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Musím uznat, že i když romány nejsou moje NEJ, tak mě autor mile překvapil...děj má svým způsobem nenucený spád, který každého chytne a s každou postavou, se kterou Tórů prožívá různé chvíle, se odráží i na stylu psaní...každopádně doporučuji pro rozšíření obzoru ;)

03.03.2013 5 z 5

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

Kniha přečtena na doporučení a docela překvapila :) zkusím další díl s Alexem a třeba přečtu celou sérii ;)

26.02.2013 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Na ukončení této trilogie docela dobré, klidné pořteníčko...líbil se mi "důvtip" prezidenta Snowa :) Katnissino neustálé přemýšlení proč, jak,....už mi trochu lezlo krkem a závěr se dal očekávat, ae co chcete, když to píše žena :)) pro relax bych si to možná přečetla znova :)

26.02.2013 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Oproti prvnímu to nebylo až tak napínavé a přišlo mi, že kdyby byla obsahově kratší, mohla být stejně kvalitní jako první díl....ae líbilo se mi, jak autorka dokázala vystihnout Katnissinu psychiku, takže se člověk mohl více vžít do děje ;)

22.02.2013 3 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

bodík dolů, že už z pohledu vypravěče může být jasné, jak kniha dopadne a než jsem se začetla, tak byla skoro půlka knihy pryč,ae nakonec se mi to líbilo, mělo to spád...těším se na pokračování, jen abych věděla, jak se s tím vším poprala paní Collinsová :)

17.02.2013 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Tak i já sem se konečně dočetla k posledním stranám této knihy...vzdávám dík manželům Ahndorilovým za napínavé čtení...pěkně propracován další mord, tentokrát v ,,ústavu,,.. další možnost nahlédnout do všedního života lidí severských zemí a nejvíc mě potěšilo, že jsme měli možnost nahlédnout více do minulosti ústředního ,,hrdiny,, Joona Linny :) už se nemůžu dočkat na další knihu, kde se dozvíme zase něco málo o jeho životě :)

17.02.2013 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

kniha je poutavá a donutí vás číst a číst a číst...konec mě trochu zklamal, čekala jsem jiné zakončení, ae záleží na autorech, co je jejich hlavní nitkou a čím to zakončí, proto bodík dolů...ae těším se, že se k ní za pár let opět vrátím se stejnou touhou, jako teď ;)

26.12.2012 4 z 5