hurikan123 hurikan123 komentáře u knih

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

byla to fakt síla. je tu silná návaznost jak na smrtelné stroje tak na temné lsti. občas fakt přecytlivělý. čtivé od 1. třetiny

17.06.2019 4 z 5

Kouzelnická parta Kouzelnická parta Neil Patrick Harris

moc se mi líbila atmosféra knihy, triky, a celková čtivost ale přišlo mi to trochu pro mladší.

11.06.2019 4 z 5

Průkopníci Průkopníci Timo Parvela

bylo to fajn, ale neseděla mi komunikace s olivií, bylo to takový... no prostě byla v pozadí a nepůsobila moc, že by se nějak zajímala o to, co dělají ari a marie.

11.06.2019 4 z 5

Virus Virus Timo Parvela

velmi zajímavá série, čtivá, a abych řekl pravdu trochu pro děti ale hloubku to má. byl bych radši, kdyby všechny díly byly v jedné knize. opravdu doporučuji. jo a skvělý ilustrace

11.06.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

opravdu dobrá sci-fi kniha, nad kterou se človek zamyslí.
jo a fakt nepředvídatelnej konec

05.06.2019 5 z 5

Vango Vango Timothée de Fombelle

opravdu zajímavé dílo, při kterém nestačí sledovat dějovou linku hlavní postavy... i když to mělo ode mě hluché a postradatelné (možná nepochopené) části a pasáže a konec jsem moc nechápal, zaslouží si to 5*

03.03.2019 5 z 5

Oheň na vodě Oheň na vodě Joe Dever

na druhý pokus úspěšně zdoláno. lepší než první díl

19.02.2019 5 z 5

Hra o trůny #1 (komiks) Hra o trůny #1 (komiks) Daniel Abraham

je prostě fajn si to shrnout

17.02.2019 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

kniha po všech stranách pěkně šmakovala. jen nechápu, že cealana vleze do postele týpkovi, a za tři dny by ho nejradši zabila...
Začátek spoileru!
vlastně je tu taky nehemia. po všech stranách klaďas, zábavná, mě moc symptická postava. ach jo... je to k ničemu, že umřela - navíc rozpáráná hrobem...
vřele doporučuji

22.01.2019 5 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

na knize mi vadí to, že vynechává skoro veškerý děj (aby se neřeklo) a mluví se tu jen o vztazích a podobných blbostech

21.01.2019 3 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

velmi povedené dílo, které ladně a logicky přelíná a navazuje na nástroje smrti - pomocí povídky Dlouhý rozhovor.

20.01.2019 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

úžasný prequel skleněného trůnu. tohle prostě nemohlo být lepší. akorát bylo trochu na prd, že ten lovestory nebyl delší - začal stejně "nečekaně" jako skončil. (četl jsem před tím skleněný trůn, takže jsem vlastně věděl) DOPORUČUJI!!!!!!!!!

18.01.2019 5 z 5

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

většinou, když je román (v tomhle případě /tak trochu/ román) s 13-ti letýma postavama, tak je to určitým způsobem omezené... tady si s tím ale hezky poradili.
Cituji: kniha popírá stereotypy o nemyslících holkách a necitlivých klucích. doporučuji

09.01.2019 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

jednou jsem se zas dostal k knize (sérii) která je jedna z těch LEPŠÍCH

07.01.2019 5 z 5

Pán stínů Pán stínů Cassandra Clare (p)

POZOR!!! OBSAHUJE SPOJLERY!!!!

do p**ele!!! co to sakra mělo bejt!!! tak si to shrňme:
- livy mrtvá (proč!!!!)
- čarodějvé ztrácí moc
- Robert (inkvizitor(!)) je mrtvý
- nikdo neřek, aby si vzala Meč zara nebo někdo z Kohorty - vždyť by bylo hned jasný, že zabila artura a věci kolem toho
- Ta věc s Dianou mě docela (dost) překvapila

doufám že v třetím díle nezabijou cristinu, tiba, kita nebo marka.
co jsem tak četl, je to velmi pravděpodobné...
kdo asi bude královna vzduchu a temnoty??? nikdo mě totiž nenapadá

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

4.5*

dobrodružná kniha, kterou stojí za to si přečíst. i když čtenář po skoro celou dobu knihy neví že je to vůbec sci-fi

07.01.2019 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

ty obálky jsou fakt supr.

01.01.2019 5 z 5

Kdo je kdo ve světě stínů Kdo je kdo ve světě stínů Cassandra Clare (p)

hodně mi to pomohlo při tvoření rodokmenu, a občas mi napovědělo, např. jsem věděl dřív, že v trojce nástrojů smrti je sebastián jonathan a taky, že je krasomil pohroma magnus bane

01.01.2019 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

4.5*
ze začátku to bylo trochu nudné, ale pak se to rozjelo

01.01.2019 5 z 5

Kodex lovce stínů Kodex lovce stínů Cassandra Clare (p)

nepřineslo mi to až tak moc...

28.12.2018 4 z 5